Ocena kierowcy - Mercedes 190

Silnik 2.0 D 72KM 53kW
Rok produkcji 1985
Mercedes 190 2.0 D 72KM 53kW 1983-1989 - Oceń swoje auto
Silnik : rewelka
Auto super dla kogos kto nie dysponuje majątkiem a chce auto które bedzie wygladało bardzo łądnie i było niezawodne mój mesiu jest z roku 1985 a ludzie nie chca w to wierzyc mysla ze to 94 hehe no ale co rzeczywiscie konkretnie zadbany przebiegi w tych mercach siegaja 500.000 bez zadnego kiwniecia palcem oprócz wymiany oleju. niezniszczalny łańcuch rozrzadu który po przebiegu pół miliona można najwyżej podciagnąć. Zawieszenie jak cała reszta to komfort pierwszej klasy nie chce lepszego auta. Mam auto od 2 lat i bede jeżdził do konca poprostu nie chce nic innego merc to merc
Kultura pracy tego silnika jest przepiekna bynajmniej dla mnie mercedes to mercedes rechot jaki można spotkac tylko w w-klasie:D fenomenalne brzmienie silniczek ma prace bardzo ładna. Silniczek nawet dobrze sie zbiera wiadomo to tylko 70-pare koni na duża mase nie wymagajmy odrzutowca ważne ze w najwieksze mrozy odpalam za jednym obrotem bez gazu
Automat dobrze zmienia biegi fajny komfort jazdy skrzynia nie psujaca ja miałem tylka urwana linke co odpowiada za zmiane biegów i przez nia szarpał ale linka miała prawo sie ptzertrzec
Wszystko na najwyższym poziomie nie czuc żadnych dziur chyba że ktos ma zawieszenie rozklekotane to juz inna sprawa
do przodu super do tyły wiadomo jak to sedan nie da sie precyzyjnie wycelowac. Reszta ok da sie wjechac wszedzie bez najmniejszych problemów
Nic dodać nic ując:)
Wentylacja super w zime grzeje bardzo dobrze w lato wiadomo nawet jak sie na zimne ustawi to i tak leci ciepławe bo silnik ciepły ale to jest tak w kazdym aucie w zime natomiast zimne to poprostu mróz a Ciepłe parzy:) napewno nikt nie zmarznie
Dla mnie doskonale nogi moge wyciagnąc a fotel jeszcze moge kupe miejsca d tyłu odsunąc jestem dosyc wysoki i to auto mi wystarcza w zupełnosci czuje sie jak w fotelu bujanym czasem nie chce mi sie wysiadac:D pasazerowie nie beda narzekac najwazniejszy komfort kierowcy:) i osoby towarzyszacej z boku
silniczek dieselka klekocze i rechocze o to mi chodzi:))
w trasie objechałem trójmiasto zrobiłem razem około 1000 km 2 litrowy automat spalanie 5.5 litra na setke rewelka polecam każdemu ten silnik miasto wiadomo spokojna jazda 7,5
nie drogie auto a pociecha jakiej mało poprostu polecam każdemu bedzie napewno zadowolony. Rodzinka tez nie bedzie miała na co narzekac naprawde
Nic sie nie psuje lac paliwo i jeżdzić wiadomo to mercedes nie zrobiony po to by w nim grzebać
Nie ma usterek!!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D 72KM 53kW [l/100km]