Oceny Mercedes 190 2.0 D 75KM 55kW 1989-1993

Mercedes 190 2.0 D 75KM 55kW 1989-1993 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes 190 2.0 D 75KM 55kW 1989-1993

~alaskan
W201 2.0 D 75KM 55kW
Jestem zawiedziony , myslalem ze bedzie sie fajnie jezdzić , kupiłem za 7 tys zł i kasa w błoto , w wymiane częsci wydałem ok.3 tys zł (zawieszenie , układ kierowniczy , wydech) , jedyna zaleta jest spalanie , wada to rdzewienie samochodu , silnik chodzi głosno co w dłuzszej trasie jest denerwujące , zanim wymieniłem wydech spaliny dostawały sie do srodka auta. Auto bardzo mułowate ,praktycznie zero przyśpieszenia a jesli juz przyspieszy to za...
~Zapcio93
W201 2.0 D 75KM 55kW
Posiadam Mercedesa 190 i jestem z niego bardzo zadowolony. Jest to wersja 5 biegowa z zabudowanym kokpitem. Uważam, że pod względem żywotności 190 i w124 przebijają pozostałe modele samochodów. Komfort jazdy moim mercedesem oceniam jako b.dobry. Spalanie również w normie. Jedyną wadą tego silnika, która mi wcale nie przeszkadza jest to, iż słabo się zbiera:) Nie zamieniłbym mojej gwiazdy za nic innego. Polecam ten samochód!
~Smiechu
W201 2.0 D 75KM 55kW
Jestem kierowcą dość młodym (wiekowo i z doświadczenia) to jest moje pierwsze auto.Przejechałem nim 40 tyś. Opinie będą adekwatne do moich spostrzeżeń :-)Mało awaryjne, proste w obsłudze, niskie koszty eksploatacji...Dosłownie dbam, leję i jadę :-)
~pablo
W201 2.0 D 75KM 55kW
auto ze stylem i smakiem...praktycznie bezawaryjne, jeśli ktoś dba i nie kupi złomu. fajniejsze niż wszelkie vw w tych latach czy nawet audi b4... nie mówiąc o mitsubishi, mazdach czy innych... dlaczego nowsze niemieckie auta nie mają tej solidności i zatracają swą klasę:(
~Krzychu- Kraków
W201 2.0 D 75KM 55kW
Posiadam auto od 6 lat przejechałem 130000 tys. i jestem bardzo zadowolony. Samochód godny polecenia.Mimo że ma już 14 lat brak jakiejkolwiek rdzy (czego nie można powiedzieć o nowszych modelach W210). Jeżeli chcesz jeżdzić wygodnym ,nizawodnym i ekonomicznym samochodem to bardzo polecam.
~MKR
W201 2.0 D 75KM 55kW
Polecam to auto, moje następne to też będzie mercedes. Jakość wykonania tych aut jest na wysokim poziomie. Nic dziwnego, że wytrzymują tyle kilometrów. Polecam wszystkim pomimo, że ceny aut nie są niskie.

Usterki Mercedes 190

Mercedes 190 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Arecki
W201 2.0 D 75KM 55kW
wspaniałe auto, wytrzymałe, jeżeli się o nie dba służy długo i jest bezawarayjne. Mam diesla 2l- niejest to demon prędkości ale gdzie w tym kraju można jeżdzić??? Zawieszenie toleruje te nasze dziury a ponadto niewiem jak inni ale mnie ta sylwetka się bardzo podoba:)
~Shejk
W201 2.0 D 75KM 55kW
nie sa to juz mlode auta ale jak na te lata bardzo dobre i godne polecenia zalezy co komu potrzebne... do szybszej, energicznej jazdy ale drozszej (wyjsciem moze byc instalacja gazowa) lepsze benzyniaki (w koncu byly tez wersje wyscigowe) a do komfortowej i ekonomicznej jazdy (bez przerobek) oczywiscie diesel.
~paolo
W201 2.0 D 75KM 55kW
to wspaniały samochód, który swoją prostotą przewyrzsza niejeden nowoszesny model, tam się niema co zepsuć. to były ostatki solidnej niemieckiej roboty teraz samochody się robi jak włoskie buty na chwile i kupować nowe.
~barszczu92
W201 2.0 D 75KM 55kW
Auto z duszą takich aut już nie będzie. Świetny samochód, części śmiesznie tanie, eksploatacja nie jest droga tylko lać ON i jechać.