Mercedes CLA - Oceń swoje auto

lista nadwozi Mercedes CLA
lista silników Mercedes CLA
Mniej

Oceny Mercedes CLA

6% gorzej niż w segmencie Auta luksusowe (4,37)

autodna

dodano 17.02.2016 przez

Piękny dwuosobowy samochód :-) Jazda to czysta przyjemność. To mój, no można powiedzieć pierwszy mercedes. Kupowałem z pewną obawą, bo niektóre opinie użytkowników powodowały u mnie obawy np. wrażliwość na wiatr (to nie prawda). Po pierwszej trasie wszelkie obawy odeszły w niepamięć. Samochód oferuje to czego od niego oczekiwałem - miał pięknie wyglądać i dawać przyjemność z jazdy. Z przodu jest dużo miejsca, fotele bardzo wygodne, świetna kierownica, cicho w środku, duży bagażnik. Dla mnie bomba. Ja mówię na to, że jest to samochód dwu osobowy z opcją przewozu dwóch dodatkowych pasażerów :-) Ale gdybym chciał praktyczności kupiłbym sharana.

dodano 12.04.2016 przez

Edit po kolejnych km na liczniku. Generalnie dramat. Wnętrze trzeszczy chyba gorzej niż w 20 letnim daewoo. Szwy na siedzeniu kierowcy puściły a skóra na boku siedzenia się przetarła... A na liczniku dopiero 64000 km. Ponadto podczas jazdy słychać jakiś metaliczny pogłos z którym już 3 mechaników nie umie sobie poradzić.

dodano 14.04.2015 przez

auto super jezdze juz rok ,zrobiłem 47tys i jeszcze sie nie nacieszyłem /jestem mega zadowolony .Pali mało ,pieknie wygląda ,bez zarzutu sie prowadzi .Czyli spełnia wszystkie moje oczekiwania

dodano 17.03.2015 przez

Detale psują ogólnie wrażenie. Skrzypiący fotel kierowcy oraz odpryski lakieru na przedniej części auta to usterki o których już wspominano - ja mogę je jedynie potwierdzić

dodano 18.12.2014 przez

Samochód świetnie się prezentuje, jeździ jak po sznurku i daje dużą satysfakcję. Bardzo fajny samochód, choć nie grzeszy przestrzenią w środku. Poza ceną, daje dużo frajdy.

dodano 07.07.2013 przez

doskonale sie prowadzi i niskie zuzycie paliwa na trasie

dodano 31.10.2014 przez

fura niezła - w detalach - koszmar

dodano 16.08.2013 przez

generalnie auto jest bardzo udane.

dodano 13.11.2015 przez

Super autko.cieszy oko