Mercedes CLA - Oceń swoje auto

lista nadwozi Mercedes CLA
lista silników Mercedes CLA
Mniej

Oceny Mercedes CLA

7% gorzej niż w segmencie Auta luksusowe (4,36)

autodna

dodano 14.04.2015 przez

auto super jezdze juz rok ,zrobiłem 47tys i jeszcze sie nie nacieszyłem /jestem mega zadowolony .Pali mało ,pieknie wygląda ,bez zarzutu sie prowadzi .Czyli spełnia wszystkie moje oczekiwania

dodano 17.03.2015 przez

Detale psują ogólnie wrażenie. Skrzypiący fotel kierowcy oraz odpryski lakieru na przedniej części auta to usterki o których już wspominano - ja mogę je jedynie potwierdzić

dodano 18.12.2014 przez

Samochód świetnie się prezentuje, jeździ jak po sznurku i daje dużą satysfakcję. Bardzo fajny samochód, choć nie grzeszy przestrzenią w środku. Poza ceną, daje dużo frajdy.

dodano 07.07.2013 przez

doskonale sie prowadzi i niskie zuzycie paliwa na trasie

dodano 31.10.2014 przez

fura niezła - w detalach - koszmar

dodano 16.08.2013 przez

generalnie auto jest bardzo udane.

dodano 19.11.2014 przez

auto ma wiele usterek