Mercedes CLA - Oceń swoje auto

lista nadwozi Mercedes CLA
lista silników Mercedes CLA
Mniej

Oceny Mercedes CLA

1 % gorzej niż w segmencie Auta luksusowe ( 4,37 )

dodano 01.01.2017 przez

Jak dotąd wierny byłem "japończykom", na temat których bynajmniej opinii nie zmieniłem, ale CLA to dla mnie jedno z tych aut, które wywołują emocje samym widokiem i ponieważ Lexus nie miał nic nowego i świeżego do zaproponowania w tym segmencie, a nie chciałem iść w SUV-y (tym bardziej, że w rodzinie użytkujemy NX200T, który jest super autkiem, ale dla mnie zwyczajnie zbyt statecznym), to zdecydowałem się na jedyne auto, które mnie po prostu kręci (na Maserati czy Ferrari mnie chwilowo nie stać;)). Nie ma aut idealnych, ale brałem je w pełni świadom jego wad - tj. totalnie nie interesuje mnie miejsce z tyłu i czy pasażerom na tylnej kanapie będzie wygodnie, bo w 70% przypadków jeżdżę sam, w 29% z narzeczoną i może w 1% z większą ilością osób na pokładzie. Nastawiałem się na auto zrobione pod kierowcę i tylko pod tym kątem oceniam CLA, zakładam, że raczej większość ludzi też tak do tego podchodzi (choć nie jest też tak, że z tyłu jest tragedia, natomiast totalnie nie rozumiem testów tego auta, gdzie recenzenci wytykają stosunkowo ciasny tył - przecież to coupe, więc jaki niby ma być?).

dodano 27.03.2017 przez

Kupiłem CLA sercem i nie żałuje swojej decyzji. Jak to w każdym aucie są plusy i minusy. Ważne, żeby własne auto przynosiło satysfakcje i radość z jazdy, codziennego użytkowania ( co w moim przypadku się w 100% potwierdza). Wygląd auta mnie urzeka ( i nie tylko mnie). Precyzja jazdy rewelacyjna - zakręty łyka bez problemu i prosi o więcej. Jako coupe nie nadaje się jako rodzinny van/suv ale przecież nie każdy ma dużą rodzinę. Szukając auta audi mnie w środku znudziło, bmw nie moja bajka, simply clever czy seat w środku nie mój styl, za to cla czy to na zewnątrz czy w środku potrafi zwrócić uwagę. Mercedes zmienił swoją politykę i zaczął produkować również bardziej atrakcyjne auta dla młodych kierowców. Wielkie dzięki. Z pewnością nie żałuje zakupu Mercedesa CLA mimo jego kilku jak dla mnie do przyjęcia wad.

dodano 17.02.2016 przez

Piękny dwuosobowy samochód :-) Jazda to czysta przyjemność. To mój, no można powiedzieć pierwszy mercedes. Kupowałem z pewną obawą, bo niektóre opinie użytkowników powodowały u mnie obawy np. wrażliwość na wiatr (to nie prawda). Po pierwszej trasie wszelkie obawy odeszły w niepamięć. Samochód oferuje to czego od niego oczekiwałem - miał pięknie wyglądać i dawać przyjemność z jazdy. Z przodu jest dużo miejsca, fotele bardzo wygodne, świetna kierownica, cicho w środku, duży bagażnik. Dla mnie bomba. Ja mówię na to, że jest to samochód dwu osobowy z opcją przewozu dwóch dodatkowych pasażerów :-) Ale gdybym chciał praktyczności kupiłbym sharana.

dodano 21.10.2016 przez

Autko bardzo ladne, przyciaga uwage. Silnik jak na 122 konie zbiera sie dosc dobrze. Audio bardzo dobre, czysty dzwiek z dobrym basem. Jedyne czego zaluje to ze nie kupilem automata. Polecam autko napewno bedziecie zadowoleni. Pozdrawiam

dodano 14.04.2015 przez

auto super jezdze juz rok ,zrobiłem 47tys i jeszcze sie nie nacieszyłem /jestem mega zadowolony .Pali mało ,pieknie wygląda ,bez zarzutu sie prowadzi .Czyli spełnia wszystkie moje oczekiwania

dodano 18.12.2014 przez

Samochód świetnie się prezentuje, jeździ jak po sznurku i daje dużą satysfakcję. Bardzo fajny samochód, choć nie grzeszy przestrzenią w środku. Poza ceną, daje dużo frajdy.

dodano 17.03.2015 przez

Detale psują ogólnie wrażenie. Skrzypiący fotel kierowcy oraz odpryski lakieru na przedniej części auta to usterki o których już wspominano - ja mogę je jedynie potwierdzić

dodano 15.01.2017 przez

auto do testow przez weekend Swietna sylwetka super wykonczenie

dodano 11.06.2016 przez

Auto, które zaskoczy Cię pod każdym względem. Pozytywnie.

dodano 07.07.2013 przez

doskonale sie prowadzi i niskie zuzycie paliwa na trasie