Mercedes GLK - Oceń swoje auto

lista nadwozi Mercedes GLK
lista silników Mercedes GLK
Mniej

Oceny Mercedes GLK

3% lepiej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

autodna

dodano 17.08.2010 przez

Samochód bardzo fajny. Nie jest piękny. Ale przy dobrej konfiguracji (kolor, koła) zwraca na siebie uwagę i jest gadżeciarką zabawką. Kanciata linia spowoduje, że nie stanie się stary zbyt szybko. A może wcale się nie zestarzeje jak G. Ma zdecydowanie za mały bagażnik. Jeśli kupujesz go bo jest większy od C klasy, to zapomnij. Tu nie ma wcale więcej miejsca niż w C, czy BMW3. W bagażniku dwie walizki i koniec. Ja osobiści wolałbym go, gdyby miał około 300KM. Byłby zdecydowanie szybszy wtedy od 170konnych rodzinnych aut, typu Insygnia, Mondeo, Passat. A tak, to trzeba się trochę gimnastykować z przedstawicielami handlowymi. Spokojnie pojedzie baz proszenia 230km/h. Ale to dziś żaden wyczyn. Powinien mieć możliwość jazdy 250 bez problemu. A do tego brakuje mocy. Choć z góry nim tyle pojechałem

dodano 16.07.2013 przez

Auto polecam ale w zestawie 2+2 Dla 5 osób zdecydowanie za ciasne. Bagażnik mały ale w sumie ciężko znaleźć auto o tych gabarytach z większym bagażnikiem. Polecam jednak aby auto brać w pełnej skórze.Cała reszta na wielką 5 z plusem .Naprawdę ekonomiczny silnik i mimo automatu rwie do przodu jak ,, mały wariat,, Daje sporo frajdy i w trasie i jako miejska bulwarówka. Panoramiczny dach sparwia że auto wydaje się być w środku większe.Choć tak nie jest to uważam to za duży poztytyw To nie jest auto terenowe i tego nie udaje ale na ,,wiejskie bezdroża,, spokojnie można polecić. Myślę że RAV 4 czy Grand Vitara to jednak ,,gorsze auta,, ale to tylko subiektywna ocena

dodano 23.01.2011 przez

To jest mój pierwszy samochód terenowy, którym jeżdżę. Po roku użytkowania zostały wymienione (za darmo) przez serwis wtryskiwacze, ponieważ mogło dojść do jakiejś awarii. Ma całkiem niezłe przyspieszenie. Pali mało jak na tej wielkości auto. Jest cichy i komfortowo się jeździ. Posiadam inteligentne światła, które regulują pracą świateł i to się sprawdza na drodze. W terenie na razie zawsze wychodziłem bez szwanku, ale po wielkich błotach nie jeździłem. Ogólnie mam wrażenie, że samochód był wart swojej ceny. Jestem szczęśliwym jego użytkownikiem.

dodano 23.06.2015 przez

Usterkowość ogromna, masa rzeczy niedopracowanych i o dziwo wręcz chińskiej jakiści, np tapicerka Arctico pęka aż "miło", usterkowe zawiasy w tylnych drzwiach, badziewiaste czujniki parkowania (wymiana jednego to koszt ponad 600 PLN), a psują się często (uważać na myjni). Rozszczelniona misa olejowa. Naprawa bagatela jedyne 4k netto (konieczny demontaż całego silnika. Nie wiem jak niemiaszki to skoństruowali :)

dodano 10.02.2011 przez

Auto z kratką. Sprzedawca "zapomniał" poinformować że roletę do bagażnika będę musiał trzymać w szafie. Gdybym wiedział że do bagażnika każdy bedzie mógł zajrzeć to zamówiłbym przyciemniane tylne szyby. Nie poinformowano mnie też o problemach z ksiażką adresową telefonu. Problemy z synchronizacją książki. Przy sporym apetycie na paliwo zbiornik jest trochę za mały.

dodano 30.11.2010 przez

Mały suv mercedea kilka cm wyzej niz zwykla osobówka osadzony . Na tle konkurencji nie wypada źle . Jezeli mam oceniac caloksztalt to wlicze serwis, pomoc assistance, obsluge klienta w ten czas powiem - "Jest ponadprzecietnie..." P.S. na 5 serw.sam. z grypy VW 4 byly nie do przyjecia , mercedes 2na5 nie do przyjecia. :)

dodano 24.07.2015 przez

Ogólna ocena jak najbardziej pozytywna, GLK to dobre auto. Ma dobre opinie, mało awaryjne i solidnie wykonane. Natomiast brakuję mu miejsca, bagażnika, silnika R6 lub V6 (w moim przypadku). Wnętrze jest na dość wysokim poziomie wykończenia. Niemniej następnym razem będę wracał do większych suvów.

dodano 02.10.2010 przez

Polecam auto. Troche sie wahalem czy nie poczekac na nowa wersje bmw x 3, ale uwazam ze dobrze zrobilem. Troche mały bagaznik - ale rekempensuje to silnik i komfort jazdy.

dodano 21.01.2015 przez

Bardzo przyjemny samochód na miasto jak i na trasę. Jest zwrotny, ma dopracowany układ przeniesienia napędu, dobrą widoczność. Mógłby być bardziej przestronny.

dodano 26.11.2013 przez

Auto jest prawie nowe, ale przy tym przebiegu absolutnie brak jakichkolwiek awarii. Nie jest to G klassa ale typowy SUV do miasta i trasy