Mercedes GLK - Oceń swoje auto

lista nadwozi Mercedes GLK

lista silników Mercedes GLK

Oceny Mercedes GLK

4% lepiej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

dodano 17.08.2010 13:42:23 przez

Samochód bardzo fajny. Nie jest piękny. Ale przy dobrej konfiguracji (kolor, koła) zwraca na siebie uwagę i jest gadżeciarką zabawką. Kanciata linia spowoduje, że nie stanie się stary zbyt szybko. A może wcale się nie zestarzeje jak G. Ma zdecydowanie za mały bagażnik. Jeśli kupujesz go bo jest większy od C klasy, to zapomnij. Tu nie ma wcale więcej miejsca niż w C, czy BMW3. W bagażniku dwie walizki i koniec. Ja osobiści wolałbym go, gdyby miał około 300KM. Byłby zdecydowanie szybszy wtedy od 170konnych rodzinnych aut, typu Insygnia, Mondeo, Passat. A tak, to trzeba się trochę gimnastykować z przedstawicielami handlowymi. Spokojnie pojedzie baz proszenia 230km/h. Ale to dziś żaden wyczyn. Powinien mieć możliwość jazdy 250 bez problemu. A do tego brakuje mocy. Choć z góry nim tyle pojechałem

dodano 16.07.2013 01:09:39 przez

Auto polecam ale w zestawie 2+2 Dla 5 osób zdecydowanie za ciasne. Bagażnik mały ale w sumie ciężko znaleźć auto o tych gabarytach z większym bagażnikiem. Polecam jednak aby auto brać w pełnej skórze.Cała reszta na wielką 5 z plusem .Naprawdę ekonomiczny silnik i mimo automatu rwie do przodu jak ,, mały wariat,, Daje sporo frajdy i w trasie i jako miejska bulwarówka. Panoramiczny dach sparwia że auto wydaje się być w środku większe.Choć tak nie jest to uważam to za duży poztytyw To nie jest auto terenowe i tego nie udaje ale na ,,wiejskie bezdroża,, spokojnie można polecić. Myślę że RAV 4 czy Grand Vitara to jednak ,,gorsze auta,, ale to tylko subiektywna ocena

dodano 23.01.2011 20:35:11 przez

To jest mój pierwszy samochód terenowy, którym jeżdżę. Po roku użytkowania zostały wymienione (za darmo) przez serwis wtryskiwacze, ponieważ mogło dojść do jakiejś awarii. Ma całkiem niezłe przyspieszenie. Pali mało jak na tej wielkości auto. Jest cichy i komfortowo się jeździ. Posiadam inteligentne światła, które regulują pracą świateł i to się sprawdza na drodze. W terenie na razie zawsze wychodziłem bez szwanku, ale po wielkich błotach nie jeździłem. Ogólnie mam wrażenie, że samochód był wart swojej ceny. Jestem szczęśliwym jego użytkownikiem.

dodano 10.02.2011 23:57:21 przez

Auto z kratką. Sprzedawca "zapomniał" poinformować że roletę do bagażnika będę musiał trzymać w szafie. Gdybym wiedział że do bagażnika każdy bedzie mógł zajrzeć to zamówiłbym przyciemniane tylne szyby. Nie poinformowano mnie też o problemach z ksiażką adresową telefonu. Problemy z synchronizacją książki. Przy sporym apetycie na paliwo zbiornik jest trochę za mały.

dodano 30.11.2010 02:27:12 przez

Mały suv mercedea kilka cm wyzej niz zwykla osobówka osadzony . Na tle konkurencji nie wypada źle . Jezeli mam oceniac caloksztalt to wlicze serwis, pomoc assistance, obsluge klienta w ten czas powiem - "Jest ponadprzecietnie..." P.S. na 5 serw.sam. z grypy VW 4 byly nie do przyjecia , mercedes 2na5 nie do przyjecia. :)

dodano 02.10.2010 21:48:57 przez

Polecam auto. Troche sie wahalem czy nie poczekac na nowa wersje bmw x 3, ale uwazam ze dobrze zrobilem. Troche mały bagaznik - ale rekempensuje to silnik i komfort jazdy.

dodano 26.11.2013 21:48:05 przez

Auto jest prawie nowe, ale przy tym przebiegu absolutnie brak jakichkolwiek awarii. Nie jest to G klassa ale typowy SUV do miasta i trasy

dodano 17.08.2010 22:21:46 przez

GLK jest fantastycznym pojazdem. Polecam kazdemu. Nie potwierdzam negatywnych uwag moich poprzedników.

dodano 07.12.2010 18:04:23 przez

myśle,że mercedes to dobra firma,która psuj a dealerzy,ktrych ja miałem spotkać

dodano 02.08.2010 21:19:36 przez

cos innego,bmw,audi i volvo sa zblizone stylistycznie

Demonstracyjny Mitsubishi ASX 1,6 117KM Invite

Demonstracyjny Mitsubishi ASX 1,6 117KM Invite

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 000 km. Silnik: 1.6 117KM, benzynowy.

Demonstracyjny Mitsubishi ASX Invite 1,8 DID 150KM 4WD

Demonstracyjny Mitsubishi ASX Invite 1,8 DID 150KM 4WD

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 610 km. Silnik: 1.8 150KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Mercedes GLK, oglądali także

Dowiedz się więcej o Mercedes GLK

Przeczytaj o Mercedes GLK

Mercedes GLK 350 CDI Blue Efficiency 4MATIC - wzbudza emocje
Mercedes GLK 350 CDI Blue Efficiency 4MATIC - wzbudza emocje Samochody i ludzie tworzą związki pełne interakcji. Jedni kierowcy darzą swoje cztery kółka szczerą miłością - tej grupie wcale się nie dziwię. Samochody w końcu też mają duszę. Inni traktują swoje pojazdy bardziej przedmiotowo. Podobno są nawet tacy, którzy uważają je za zło konieczne, będące tylko generatorem wydatków. To nie wszystkie uczucia, które możemy powiązać z autami. Niektóre dają radość, inne wzbudzają zachwyt, a kolejne strach, kiedy pałają mocą, którą ciężko opanować. Do czego zmierzam? Na widelec wziąłem odświeżonego Mercedesa GLK 350 CDI z napędem na cztery koła 4MATIC, który wywołał u mnie wiele emocji, często skrajnych i bardzo intensywnych. Dlaczego? Zaraz się dowiecie.

Mercedes GLK - zobacz filmy

Mercedes-Benz GLK 350CDI 4MATIC - 3 zalety i 3 wady
Mercedes-Benz GLK 350CDI 4MATIC - 3 zalety i 3 wady

Sprawdź jakie zalety i wady udało nam się znaleźć w dopiero do odświeżonym SUV-ie Mercedesa - GLK z silnikiem 350CDI.

Mercedes GLK 32