Oceny Mercedes GLK Off-roader Facelifting

Mercedes GLK Off-roader Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes GLK Off-roader Facelifting

~Kuba
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Świetne auto. Tanie w utrzymaniu, bardzo dobre właściwości jezdne, trzyma się dobrze drogi. Po zrobieniu chipa z 170 do 240km świetnie osiągi. Około 6 - 6.5 sek do 100km/h. Auto bardzo wygodne i solidne. Kupiłem mając przebieg 350tys, zrobiłem najważniejsze naprawy i po dwóch latach przy przebiegu prawie 400tys auto dalej jeździ jak nowe. Bardzo dobrze wygłuszone, komfortowa i cicha jazda przy prędkości nawet 150-170. Auto też nie dużo Pali,...
~Zbyszek
Off-roader Facelifting 250 BlueTEC 204KM 150kW
Bardzo fajne auto. Znacznie ładniejsze od poprzednika. Wyposażenie prawie maksymalne co dało cenę na poziomie ML. Zdecydowałem się na nie gdyż w 2012 r było to jedyne, w tej klasie, z wentylowanymi fotelami, co w moim przypadku latem jest dosyć istotne, gdyż dużo czasu spędzam za kierownicą.
4,1
~dawidos242005r
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Ogólnie fajne auto ale nie wygląda na cenę jaką trzeba za nie zapłacić
~Jacek
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueTEC 170KM 125kW
Bezawaryjny wół roboczy do komfortowej jazdy. Można się czepiać szczegółów, ale jest to jeden z lepszych samochodów jakie miałem.
3,2
~Bartosz
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
auto totalnie przecietne nie odbiega znaczaco od konkurencji jezdzilem dla porownania audi q5 i bmw x3
~Damian
Off-roader Facelifting 250 BlueTEC 204KM 150kW
Super design Ja mam full opcje w AMG pakiecie - auto w srodku wyglada jak luksusowy jacht jesli masz kremowa skóre z drzewem z ambient light...jak w domu
~Jarek
Off-roader Facelifting 200 CDI BlueEFFICIENCY 143KM 105kW
Solidnie wykonane auto z przecietnym silnikiem. Malo miejsca z tylu (nawet dla 2 malych dzieciakow) ale za to bagaznik jest tez malutki :).
~Alan
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Auto jest prawie nowe, ale przy tym przebiegu absolutnie brak jakichkolwiek awarii. Nie jest to G klassa ale typowy SUV do miasta i trasy
~Kuba
~Dawid