Ocena kierowcy - Mercedes GLK Off-roader

tak68@onet.eu, 13 lat temu
Silnik 2.1 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Rok produkcji 2010
Mercedes GLK Off-roader 2.1 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW 2010-2011 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : To mój pierwszy samochód 4/4. Nie mam porównania ale dla mnie rewelacja.
Inne : \"popsuty\" paliwomierz. Co kilka dni skubany pokazuje prawie ZERO ;)
Auto z kratką. Sprzedawca \"zapomniał\" poinformować że roletę do bagażnika będę musiał trzymać w szafie. Gdybym wiedział że do bagażnika każdy bedzie mógł zajrzeć to zamówiłbym przyciemniane tylne szyby. Nie poinformowano mnie też o problemach z ksiażką adresową telefonu. Problemy z synchronizacją książki. Przy sporym apetycie na paliwo zbiornik jest trochę za mały.
Doskonale jak na 170 kM
Ogrzewanie siedzeń zimą- rewelacja.
Auto dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci.
Mruczy sobie .
Jeżdżę jak przysłowiowy \"emeryt\" :) 50%przebiegu to przejazdy około 50cio kilometrowe autostradą Poznań-Nowy Tomyśl, 40% to drogi poza terenem zabudowanym jednorazowo min 25 km. Autostrada max 130/h reszta max 100/h.10% przebiegu to miasto i to poza godzinami szczytu. Po przejechaniu 14700 km komputer pokazuje srednie spalanie 7,9/100. Trochę to odbiega od danych fabrycznych. 6,5 to pewnie na autostradzie ze średnią 80/h
Auto wycenione na 200 tys sprzedano mi za 182tys. Chyba nieźle. Auta nie kupiłbym jeszcze raz bo lubię zmiany :)
Mercedes GLK Off-roader