Oceny Mercedes Klasa A W169 Coupe

Mercedes Klasa A W169 Coupe - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes Klasa A W169 Coupe

~Daniel
Coupe 1.5 150 95KM 70kW
Przed zakupem do auta podchodziłem bardzo sceptycznie - wcześniej jeździłem dużo większym i mocniejszym samochodem. A klasę zakupiłem przypadkowo po tym, jak w poprzednim samochodzie uszkodził się silnik (naprawa była nie opłacalna). Już po pierwszej jeździe auto mi się spodobało. Jest małe, co doceniam parkując na zatłoczonych ulicach Warszawy, a za razem bardzo przestronne w środku (bliżej do kompaktu niż do segmentu B). Posiadam dość...
2,1
~Radek
Coupe 2.0 200 CDI 140KM 103kW
Stanowczo nie polecam,gorszego samochodu nie miałem w życiu a parę już miałem .Jezdzi nim się dobrze, do Mechanika i z powrotem.Nie ma miesiąca żeby się coś nie popsuło.Pasek klinowy drży i przenosi drgania na budę ,mimo wymiany sprężarki klimy ,napinacza i rolek.Turbina w rok dwa razy ,że nie wspomnę o taśmie kierownicy i przełączniku zespolonym wycieraczek.Wstyd ,że Mercedes wypuścił takie gówno.Koszty ,koszty cały czas koszty .
~0101
Coupe 1.5 160 95KM 70kW
Bezawaryjny samochód. Nigdy mnie nie zawiódł. Naprawy tylko eksploatacyjne. Obecnie przejechane ponad 170tys. km i nadal ocena BDB+. 02.2023 NADAL jestem super zadowolony z samochodu. Nadal poza eksploatacją nie ma żadnych napraw i do tego akumulator od nowości!!! (co prawda od 6 roku samochód garażowany i jeżdżony codziennie)
~ToMiś
Coupe 2.0 200 CDI 140KM 103kW
Auto jak na tą klasę bardzo dobre. Nie opłacalne w zakupie jako nowe. Polecam zadbanego 3-4 latka w przeszło połowie niższej cenie. Silnik jednak 140KM (A 200 CDI). Wersja Elegance lub Avangarde (nieco twardsze zawieszenie). Ogólnie auto godne polecenia do miasta, jak i w trasę, dla niewielkiej rodziny jak moja (3 dorosłe osoby + mały psiak).
~MrDwight
Coupe 2.0 180 CDI 109KM 80kW
doskonale auto do miasta jak i w dluzsza podroz. Wygodnie moze nim podrozowac 4 os, BAgaznik na tak mala bryle ogromny 435l, cena wysoka ale mozna sie w dealerem potargowac (15% upustu na 2007 r) ogolnie auto bardzo dobrze wykonane i niezawodne .... narazie:)
~tankuj i jedź:)
Coupe 1.5 160 95KM 70kW
auto miejskie, w tym segmencie nawet rodzinne, ładna forma, dużo dodatków (elegance), na razie bezawaryjne, zbyt wysoka cena zakupu i duże zużycie paliwa, brak zmęczenia nawet po przejechaniu kilkuset km (odbiór z salonu)
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa A W169 Coupe
7,4
4,1
~pawel_pt@interia.pl
Coupe 1.5 160 95KM 70kW
Posiadam wersje A150 Classic. Kultura pracy silnika i jakość materiałów na poziomie naprawde bardzo wysokim. Jednak za tą cene powinien być jeszcze lepiej wyposażony tzn. do klimatyzacji musiałem dopłacać podobnie jak do halogenów przeciwmgielnych. Ogólnie jakość wykończenie duzo lepsza niż np. w VW Golfie czy Skodzie Fabii.
~land86
Coupe 2.0 200 Turbo 193KM 142kW
Doskonale bo w porównaniu do konkurencji jest lepszy.
~piczy
Coupe 2.0 200 Turbo 193KM 142kW
moim zdaniem super autko do miasta i na trasę, uniwersalne, ładne, szybkie, niepozorne tylko napis turbo zdradza że to coś więcej
~jcyborg@interia.pl
Coupe 1.5 160 95KM 70kW
autko ładne, chociaż bardzo drogie jak na swój segmant, no cóż przeciez to mercedes
Mercedes Klasa A W169 Coupe