Ocena kierowcy - Mercedes Klasa A W169 Coupe

espritte@interia.pl, 17 lat temu
Silnik 2.0 200 CDI 140KM 103kW
Rok produkcji 2005
Mercedes Klasa A W169 Coupe 2.0 200 CDI 140KM 103kW 2004-2010 - Oceń swoje auto
Samochod w miare ok jednak jestem niezadowolony z serwisu moze ktos mi poleci dobry serwis w ktorym klient jest traktowany jak partner a zainteresowanie nie konczy wraz z wyjazdem z salonu
silnik jak na diesla cichy elastyczność na dobrym poziomie
skrzynia to rzeczywiscie jedna z bardziej udanych w tej klasie nawet w lepszych samochodach sa mnie precyzyjne
dosc twardy ale sprezysty daje duzo frajdy z jazdy to jest jednak subiektywna ocena gdyz czesc posiadaczy uwaza ze jest za twardy
wysoka pozycja siedzenia daje szerokie pole widocznosci ze wszystkich stron autka
wszystko jest na swoim miejscu bez zbednych przyciskow i tym podobnych rzeczy przeszkadzajacych w intuicyjnym uzytkowaniu
nawiew od 3 poziomu zdecydowanie za glosny a na 1 i 2 trudno szybko ogrzac i schlodzic wnetrze
z przodu bardzo przestronnie natomiast w mojej 3 drzwiowej wersji wsiadanie do tylu jest zdecydowanie trudniejsze niz w innych autach 3 drzwiowych
auto do okolo 150 jest w miare ciche ale niestety powyzej szum wiatru jest zdecydowanie za duzy
tu raczej przecietnie nawet przy spokojnej jezdzie rewelacji nie ma audi a3 tdi wypada znacznie lepiej
Cena wysoka wlasciwie wszystko nawet klime trzeba dokupywac
mialem problem z drzwiami bocznymi okazalo sie ze poluzowaly sie uchwyty mocujace drzwi oraz z przyciskiem wlaczajacym wycieraczki i spryskiwacze. Dodatkowo niestety serwis dziwnie szybko bo po 30000 wymienil mi klocki hamulcowe a w Audi A3 bo 70000 w golfie 65000 wymienialem a stylu jazdy nie zmienilem

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 200 CDI 140KM 103kW [l/100km]

6,7