Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W202 Kombi T202

DK24, 15 lat temu
Silnik 2.2 CDI 125KM 92kW
Rok produkcji 2000
Mercedes Klasa C W202 Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Jezdzilem kilkoma samochodami min Toyota Corolla z 03r, Megane z 99, Xsara VTS, Golfem III i IV zadne z tych aut nie daje tyle przyjemnosci z jazdy co Mercedes. Ci co narzekaja na te marke, posiadaja skladaki, klepane szroty z nad odry i jest to nie dziwne ze auto nie nadaje sie do uzytku codziennego. Z reka na sercu polecam Mercedesa tanie czesci przy madrej eksploatacji gwarantuja wysokie przebiegi
125KM niby niewiele ale 300Nm idealne w miasto. od 0 do 70 ciagnie zdrowo, pozniej muli aczkolwiek nie narzekam
Tiptronic spisuje sie bardzo dobrze
Doskonała wszystko widac we wszystkich stronach
Idealnie spasowane elementy deski rodzielczej, wszystko pod reka
Wersja Esprit posiada podgrzewacz zima kilka sekund i robi sie cieplo
Mam ponad 195cm, fotem odsuniety na maxa do tylu powoduje to, iz osoba mojego wzrostu ma problemy z zaladunkiem swoich 4 liter.
Diesel wewnatrz bardzo dobre wyciszenie, na zewnatrz kazdy wie jak chodzi diesel
Miasto 6-9 litrow Trasa - 5 tyle udalo mi sie osiagnac przy predkosciach rzedu 90 - 120km/h napewno da sie zejsc ponizej 5 brat posiada c 230 kompressor 2006, na trasie udalo mu sie spalic 6,1 na 100
przy 222tys czujnik abs - 250zł silnik wycieraczki - 500zł , wymaga co kilku miesiecznej konserwacji
Mercedes Klasa C W202 Kombi T202