Mercedes Klasa C W203 - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Mercedes Klasa C W203

Podobnie jak w segmencie Klasa średnia (4,18)

dodano 18.10.2010 przez

NIEPOLECAM KUPA ZŁOMU ZAWIESZENIE PADA , MA TYLE WAD ŻE NIECHCE SIĘ PISA NAJGOŻE JAK PRZEJEDZIE 150000 TO SĄ KOSZTA NIEWYOBRAZALNE WYPŁATY BRAKUJE NIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAMNIEPOLECAM NIPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM NIEPOLECAM

dodano 15.12.2012 przez

Auto wygodne, przyjemne dla oka, w miarę szybkie (vmax 200) w miarę ekonomiczne, myślę, że nie dla każdego. Mam je już trochę czasu i wciąż lubię nim jeździć! Mimo kilku usterek (tak - samochód wypada serwisować i ja tak robię) auto się świetnie prowadzi, ma przyzwoity ESP który zimą potrafi pomóc w nieoczekiwanych sytuacjach. Jest bardzo przyjemna atmosfera, fajne granie zsubwooferem. Mogłoby być szerzej ale z takimi problemami to do E klasy zapraszamy :) Dynamiczna jazda dzięki elastyczności i mocy są na rozsądnym poziomie - ognia nie ma ale okolice 10s do setki i elastyczność przy wyprzedzaniu powodują, że jazda autostradowa nie jest męcząca (140km/h - 2500 obr na 6tym biegu). Ludzie przestańcie narzekać na swoje samochody - jak wam nie pasują to zmieńcie jest tyle silników, wielkości samochodów a wy się ciśniecie w tak strasznie awaryjnych C klasach :D Te ledwo 116KM jest raczej zdrowe dla silnika... znam gości co w okularze z takim silnikiem nakręcił 600tys :) Fajnie się jedzie na tylej kanapie z rozłożonym podłokietnikiem sącząc piwko z kumplem a niewiasty zostawia na przednich fotelach :) Nie porównuje do w124 bo to inne konstrukcje, inna wielkość, inna epoka :) czy lepsza czy gorsza... Inna! Tak rdzewieje :D po to abyś kupił nowego Merca albo przesiadł się do Audi albo BMW albo francuza... hehe Ja wybiorę Merca choćby miał sie psuć ;)

dodano 22.06.2012 przez

Kolejny raz to napiszę, samochód z Polskiego salonu, 100% bezwypadkowy, kupiłem go z firmy w której pracowałem. Od czego zacząć, a wiem RDZA, RDZA i jeszcze raz RDZA. Po zakupie samochodu pojechałem do kolegi do zaprzyjaźnionego serwisu, a tam ku mojemu zdziwieniu okazało się że dół drzwi jakiś rudy przednie nadkola też takie sobie, ale że bez wypadkowy i pełen serwis ASO, pojechałem na Jerozolimskie z gwarancją. Uznali, wymienili wszystkie drzwi przednie błotniki, tylna klapę polakierowali. Trwało to 3 tygodnie, od momentu umówienia, oczywiście samochód w tym czasie musiał stać u nich, poco?, podobno takie warunki gwarancji. Po tym czasie odebrałem pięknego mercedesa z salonu, szczęśliwy bo w końcu długo nim nie pojeździłem . Minoł roku. Będąc na działce stwierdziłem, że umyje sobie samochód, a tu znowu RUDY tym razem na tylnych nadkolach od środka, więc poczekałem do przeglądu ASO i znowu zgłoszenie. Uznali, wymienili, trwało to 4 tygodnie, oczywiście samochód przez ten cały okres znowu musiał stać u nich. Lecz tym razem już miąłem dosyć, kupiłem sobie Citroena i temat rdzy dziwnym cudem się skończył.

dodano 22.06.2012 przez

dodano 25.08.2011 przez

Mercedes to jest po prostu mercedes. Jeśli to auto nie zawiedzie mnie w jakiś spektakularny sposób podczas dalszej eksploatacji (zrobiłem nim dopiero 75 tyś km)to moim następnym autem też będzie mercedes(tańszy od BMW i mniej agresywny w wyglądzie- dla mnie zalety). Jest cichy, szybki, zwrotny, ekonomiczny, solidny, wygodny - czyli taki jak powinien być. Auto nie było tanie w zakupie (chociaż wynikało to raczej z małego przebiegu, auto kupione od pierwszego właściciela, kobiety, salonowe a nie ściągane nie wiadomo skąd...)jednak nie jeździłem jak dotąd lepszym autem. Laguna Mondeo Pasat to po prostu nie ta liga (jest to technologiczna przepaść mają to samo ale nie działa tak jak powinno np: klimatyzacja automatyczna made in vectra raz wali powietrzem jak z zamrażarki po chwili grzeje jak piec - i to ma być automat?) !!!Na pierwszy rzut oka nic niezwykłego dopiero po powrocie do jazdy innymi autami zaczyna brakować "tego czegoś"...

dodano 05.03.2010 przez

Powiem wam jedno nigdy więcej żadnego merca CDI mój merc od nowości zrobił 170 tys. i był w warsztacie 12 razy to zgroza już nawet mi się nie chce wymieniać, co i gdzie, bo to przeszło wszelkie oczekiwania! Jak czytam na szczęście nie tylko mnie ściągano lawetą, bo już myślałem, że trafiłem na felerny model. Marka ta ma coś do siebie, że wiecznie kradziono mi wkłady do lusterek, kołpaki i raz felgi AMG. Mam 55 lat i jedynego, merca, którego pokochałem to w124 oraz jeszcze w201 i to koniec trzeba zapomnieć o tej marce, bo Z PRZODU GWIAZDA TO H*J NIE JAZDA! Naszczacie otrzymałem dyrektorską SKODE SUPERB II na początku sceptycznie, ale teraz widzę, że to jedyne auto, które spełnia moje oczekiwania i któremu mogę zaufać zawsze i wszędzie. Jeszcze coś mercedes to tylko zazdrość u innych i nic więcej a w życiu liczy się coś innego.

dodano 06.11.2008 przez

Małe sportowe autko z rewelacyjnym napędem niestety w tej wersji z usztywnionym zawieszeniem nie na nasze drogi. :o( Dobry dynamiczny silnik dostarczający ciekawych efektów dźwiękowych. Wyposażenie rewelacja: ŚWIETNY system nagłośnienia Harman Kardan, ciekawa 2-kolorowa skórzana tapicerka, wszędzie czujniki. Trochę za słaba wydajność klimatronika z filtrem węglowym przy szklanym dachu. Sporo strachu w trakcie jazdy w koleinach na oryginalnym ogumieniu 245/40/R17. Problem zanika (np. na zimówkach) o mniejszej szerokości 205/55/R16, ale samochód wyglada wtedy jak ubogi krewny... Jako jedyny samochód - lepiej kupić japończyka np. AVENSIS. Jako drugi samochód - rewelacja! Sporo przyjemności z jazdy.

dodano 03.05.2004 przez

Jak na standard Mercedesa bardzo żle - samochód od nowości ma 20-usterek. Obsługa polskiego przedstawicielstwa zerowa - nie odpowiadają na reklamacje. Pakiet Mobilo Mercedesa gwarantujący samochód zastępczy dla użytkownika jeśli naprawa trwa dłużej niż 2 godziny w praktyce wygląda, że standard masz niemiecki (wg oceny Mercedesa), a czekasz ruski rok - SAMOCHODY ZASTĘPCZE SĄ NIEDOSTĘPNE. Kratka "biznesmena" zabiera 15cm długości bagażnika - za 3000zł jest tak zaprojektowana i zamontowana przez przedstawicielstwo Merca. Szyny i metalowa konstukcja foteli przednich nie osłonięte, sterczy żelaztwo jak w Fiacie 126p.

dodano 12.10.2011 przez

Połączenie 6 cio biegowej skrzyni z silnikiem o mocy 143 km jest idealnym rozwiązaniem dla osób które lubią podróżować jazda nie jest męcząca nawet trasa 1500 km Tak jak widać inne opinie to trochę można się uśmiać,,,piszą złom porażka itp ,ale jeśli się kupuje zloma a później wypisuje wszystkie usterki co wynikają z bezmyślnego użytkowania i braku jakiegokolwiek serwisu to nic dziwnego ,jeśli ktoś choć troch zadba o swoje auto nie musi to być akurat merc to nie będzie miał problemów chyba ze jak w jednym z komentarzy ktoś kopił zjedzony model i na niego spadły wszystkie zaniedbania od początku

dodano 05.04.2008 przez

Miałem wiele dobrych, przeciętnych i słabych aut, przejechałem tysiące km i bardzo lubię samochody. Merc jednak powala na kolana przyjemnością z jazdy. Auto jest bliskie ideału, choć wolałbym większy model. Doskonale teraz rozumiem osoby pozostające wierne tej marce - na co ja czekałem tyle lat? Jeśli ktoś myśłi o kupnie gwiazdy to nie wyciągajcie wniosków po jeździe taksówką na dworzec. Nowe modele to spełnienie snu o idealnym samochodzie. Z konkurencji to tylko BMW (ze względu na silnik) i Volvo (ze względu na komfort). Luksusowe japończyki mimo jakości nie mają "tego czegoś".....