Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W203 Kombi T203

kainbers, 12 lat temu
Silnik 2.1 (C 200 CDI) 122KM 90kW
Rok produkcji 2005
Mercedes Klasa C W203 Kombi T203 2.1 (C 200 CDI) 122KM 90kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Inne : Komfort i wykończenie jest naprawdę na wysokim poziomie.
Jest to jedyne auto, które łączyło ze sobą komfort z ekonomią. Polecam je wszystkim którzy chcą kupić auto rodzinne i tanie w eksploatacji. Jadąc nim czułem się pewnie nie martwiąc się o spalaniem. Polecam ten model z tym właśnie silnikiem na nasze drogi, jego moc jest wystarczająca a cena w zakupie jest niższa od modelu C220.
Silnik pod względem ekonomicznym jak i eksploatacyjnym idealny, bezobsługowy, niski koszt serwisowania - na poziomie 650zł raz na 15tyś km oraz niskie spalanie.
Czas nagrzania samochodu zimą no trochę długi w porównaniu do poprzedniego auta. Słaba cyrkulacja powietrza ale to wszystko domena kombi.
Po prostu jest ale na tę klasę auta pasażerowie mogli by mieć więcej miejsca na nogi.
Idealnie jak na wielkość auta pojemność. W brew pozorom bardzo tani w utrzymaniu, przeglądy co 15tyś do tego poziom cen części eksploatacyjnych na wysokości Golfa V (wiem z własnego doświadczenia). Ba porównując poziom cen to Mercedes był tańszy w eksploatacji niż Golf V 1,9TDI jedyny minus to apetyt na paliwo znacznie większy.
Nic dodać nic ująć nie jest doskonale ale jest bardzo dobrze.
Brak, nic, zero.
Brak, nic zero.