Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W203 Kombi T203

bartek, 9 lat temu
Silnik 2.1 (C 220 CDI) 143KM 105kW
Rok produkcji 2002
Mercedes Klasa C W203 Kombi T203 2.1 (C 220 CDI) 143KM 105kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Inne : Samochód jest dosłownie SUPER. Widząc opisyludzi którzy tylko narzekają na c klasse (t model) aż mnie roznosi . Pamiętajcie o jednym - dobrego mercedesa w dobrym stanie i dobrze utrzymanego nie kupimy za najniższą cenę jaka jest na aukcjach czy też u dilerów. To jest mercedes i przy zakupie tego samochodu trzeba polegać na zaufanym dostawcy i niestety ale trzeba wydać troszkę więcej. Ja osobiście swoją gwiazdę kupiłem prosto z niemiec od stylowego dziadziusia który o niego dbał jak o własne dziecko. Oczywiście nie zapłaciłem 15 000 zł jak jest u nas na allegro ale 25 000 zł + kilka opłat związanych z większym cłem za silnik. Ale w zamian dostałem doskonale utzrymany samochód którym się cieszę za każdym razem jak do niego wsiadam . Oczywiście nie powiem że nie ma minusów w postaci słabej blachy ale niestety każdy samochód ma wady. Co do silnika nie mogę narzekać na nic. Weźmy jeszcze pod uwagę jedną rzecz jeżeli chodzi o jakieś usterki - elektronika . Tutaj rzeczywiście czasami coś się może dziać ale z reguły są to błahe problemy które rozwiązuje się w bardzo krótkim okresie czasu za na prawdę małe pieniądze. Pamiętajmy że s203 ma pod maską małą eletrownię w której wszystko tworzy zgraną całość. Podsumowując - uważam że samochód odwdzięczy nam się super pracą i brakiem usterek kiedy tylko my jako kierowcy będziemy o niego należycie dbać ( dobre oleje , dobre paliwo , części z powiedzmy średniej półki) . POLECAM SZCZERZE WSZYSTKIM !
Karoseria : blacha rzeczywiście jest słaba , ale każdy kto chociaż troszkę interesuje się mercedesem wie o tym że jest to problem c klasy
Układ elektryczny : drobne usterki , do usunięcia za niewielki koszt jeżeli tylko mechanik jest dobry.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.1 (C 220 CDI) 143KM 105kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W203 Kombi T203 2.1 (C 220 CDI) 143KM 105kW
8,1
Mercedes Klasa C W203 Kombi T203