Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W203 Sedan W203

degriz@poczta.onet.pl, 15 lat temu
Silnik 2.1 (C 200 CDI) 122KM 90kW
Rok produkcji 2004
Mercedes Klasa C W203 Sedan W203 2.1 (C 200 CDI) 122KM 90kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko cieszy. Każda jazda jest miłym wydażeniem. Zanim kupisz poczytaj fora internetowe, sprawdź ADAC'a i TUV'a.
Jestem b.zadowolony. Samochodzik jest dość mocny, pojemny i ładny. Komfort jazdy jest naprawdę niesamowity. To mój pierwszy MB. Jeździłem już kilkoma samochodami od Toyoty Yaris i Nissana Micra poprzez Ople Astry (F i G), Renault Kangoo i Peugeot Partner, 406, na Nissanie Maximie skończywszy. Nie wykluczam że za 2 lata zmienię zdanie jeśli pojazd okaże się workiem bez dna. Póki co - S U P E R
Jestem zadowolony z silnika 200 CDI. Elastyczny i dość dynamiczny. Nie jest to rakieta - nie musi wiem co kupiłem.
Doskonale. 6 biegów w manualu - super, dobre przełożenia.
Układ DriveAssist sprawdza się w trasie. Precyzyjny i dokładny. Sprężyny AMG utwardzają co czuć w zakrętach :)
Dobra widoczność, nie ma szału ale jest dobrze.
Wiele schowków, profilowany tył foteli przednich, bezpieczny system opuszczania oparć tylnych.
2-strefowa klima, w trybie AUTO przy prawidłowym ustawieniu parametrów nawiewu - działa idealnie.
Dla 4 osobowej rodziny super. Młodzież z tyłu ma dość miejsca. Bagażnik mieści bagaże.
Naprawdę BARDZO cicho. Nic nie puka, nic nie stuka.
Nie pali 2l na 100km. Serwis nie kosztuje 100 zł.:) Cóż coś za coś. Jeśli cię nie stać kup sobie Dacie Logan lub bilet miesięczny.
Kilku latka po face-liftingu z Niemiec można przywieźć (od osoby prywatnej nie z komisu od Turka) za ok 14-16k Euro. Skandaliczna akcyza 13,6% jest trudna do przełknięcia ale cóż Polandia to prawie Mozambik. Za te kilkanaście tys. Euro mamy pojazd który cholernie nas cieszy - i o to chodzi.
Jak na razie nic.
NIC