Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W204 Limuzyna

roman, 12 lat temu
Silnik 2.2 220 CDI 170KM 125kW
Rok produkcji 2010
Mercedes Klasa C W204 Limuzyna 2.2 220 CDI 170KM 125kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Powiem krótko. Z auta jestem zadowolony bo naprawde jeste świetnie wykończone ale niestety automat i ten 170 konii to najgorsze co mogło mnie spotkać. Znajomy kupił wersje 200 CDI i póki co zrobił używanym autem już 120 tys i nic. Ja chciałem być trendy i kupiłem nową c220 i ciągłe problemy. Jak nie wtryski to błędy w komputrze. W dodatku teraz zima nastała i to ostrao a skrzynia autoamtyczna zaczyna dziwnie się zachowywać. Po prostu nigdy ale to już nigdy nie kupie tego co wciskają mie w salonie. Mogłem posłuchać znajomego i kupić C200 w manualu miałbym spokój a tak to mam ciągłe problemy. W długie trasy pożyczam od żony toyote yaris bo swoim boje się że nie dojade. Po prostu krew mnie zalewa i jak przyjdzie wiosna sprzedaje i przesiadam się na 200 cdi bo przecież nie może być tak że autem za 150 tys nie mogę z rodziną pojechać na wczasy z obawy że auto po drodze zacznie mi świrować
nigdy nie udało mi się zejść poniżej 6 litrów. Natomiat kolega co jezdzi 200 cdi w manualu bez problemu osiąga wynik 5 litrów. Po prostu żenada !!

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 220 CDI 170KM 125kW [l/100km]

7,3