Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W210 Kombi S210

Krzyhu, 9 lat temu
Silnik 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Rok produkcji 1996
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Tym autem się płynie nie jedzie.
Układ elektryczny
samochód posiadam 1 rok i dobrze się sprawuje. Silnik nie należy do najcichszych i ekonomicznych ale biorąc pod uwagę jego moc i przyspieszenie warto.Auto ładnie się zbiera ,nie boję się wyprzedzać. Ful miejsca w kabinie.
Spalanie w mieście przy mojej nodze a mam ciężką to 12-13 itrów ale ja naprawdę go kopię! troszkę wyje na wyższych obrotach-przy wyprzedzaniu.
ach dużo by pisać. w mieście trochę wariuje ale trasa REWEWLACJA. Zmienia biegi płynnie nie szarpie. Moim zdaniem za często zmienia ale cóż.
Bardzo dobrze. Prowadzi się jak po sznurku on poprostu płynie po szosie.muszę jeszcze pochwalić skręt tego auta-BAJKA,on zawróci wszędzie.
OK ,lecz przednia szyba jest dla mnie za mała. Lustra duże a celownik z przodu pomaga:)
ZAJEBIŚCIE Wszystko tam gdzie trzeba.
długo się grzeje ale to diesel. Klima dobrze ale trzeba serwisować.
Jak w samolocie.Ale denerwuje mnie brak możliwości regulacji kierownicy. Jeżdzi po kolanach i trzeba odsuwać fotel.
Dużo gorzej niż w poprzedniku - w124. Słychać silnik a przy wyprzedzaniu masakra.Silnik to r5 a to nie sprzyja kulturze pracy.
Spoko, Lać i jechać
Tak sobie 12tyś starczy na ładnego mietka ale nie liczmy na laleczkę. Poniżej 10tyś nie warto - TO SZROTY.
Awarie elektryki a zwłaszcza świateł nie ma styku a komputer wariuje.Stacyjka się zawiesza.
wyje pompa wspomagania kierownicy wtryski się zawieszają trzeba lać dobrą zupę.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.9 Turbo-D 129KM 95kW [l/100km]

9,5