Mercedes Klasa E W210 3.2 CDI 197KM 1999-2002 - Oceń swoje auto

(92 oceny)

Mercedes Klasa E W210 Sedan - Oceń swoje auto Sedan

(316 ocen)

Oceny Mercedes Klasa E W210 3.2 CDI 197KM 1999-2002

Podobnie jak w segmencie Wyższa klasa średnia (4,31)

autodna

dodano 25.07.2015 przez

To mój pierwszy Mercedes. Stary co prawda ale radość z jazdy nie do porównania z dotychczas posiadanymi autami. Mam bardzo bogatą wersję. Auto po zakupie oczywiście wymagało ok 3000zł wkładu. Zawieszenie, filtry, hamulce, klima itd. Po prostu ktoś o niego już nie dbał. Dziś przywróciłem mu pełną sprawność techniczna - jest super. Komfort jak na auto za 16 000 zł - bez porównania z innymi nowszymi w tej cenie. Silnik wymiata. Na autostradzie goniłem nawet nowe BMW M5. Spalanie - zależy od stylu jazdy. Trasa nawet 6,5 litra/100km. Miasto wiadome, dużo wyższe. Ale przy takim silniku, takiej mocy, gabarytach i automatycznej skrzyni biegów o ekonomi się nie rozmawia. Tu rządzą emocje i frajda z jazdy. Dużo przestrzeni w aucie, bagażnik chyba największy w swojej klasie. O swojej radości z posiadania tego auta mógłbym pisać i pisać i pisać... Dla przyszłych kupujących. Z tym trzeba się liczyć. Prawie każdy egzemplarz będzie wymagał większego wkładu finansowego bo będzie mocno wyeksploatowany. I bezie na pewno naprawiany pod kątem blacharskim. Przed zakupem warto jechać do autoryzowanego serwisu Mercedes-Benz na całościowy przegląd auta - koszt ok. 300 zł. Warto przypilnować Pana dokonującego przegląd i zwrócić mu uwagę by wypisywał wszystko co jest do zrobienia, nawet braki jakiś śrubek. O kosztorys napraw nie ma co pytać bo może być wyższy niż koszt auta. Naprawy dokonujemy u swojego dobrego mechanika (wszyscy znają te auta) za normalne ceny i w pełni korzystamy z tego co przez lata zapewnia marka Mercedes.

dodano 16.08.2013 przez

wiem co sobie myślicie czytając mój opis-gość kupił zajechane auto i teraz narzeka...otóż nie, auto kupione 254000 km serwis do samego końca auto wizualnie idealny stan naprawdę przy zakupie nie było się do czego doczepić dałem za niego 5000 euro w Niemczech i jestem strasznie rozczarowany tym autem

dodano 02.07.2011 przez

Jest to zupełnie inny wóz, niż legendarne w123, w124, czy w126, ale idąc z biegiem czasu, nie mogło być inaczej. Nie można bać się tego auta, bo jest na prawdę bardzo dobre, ale nie można też na nim oszczędzać. Koszta nie są najniższe, ale auto jest wdzięczne.

dodano 29.05.2012 przez

JEST JEDNO ALE MIANOWICIE RDZA LUBI TE MODELE WYDAJE MI SIĘ ŻE MERCEDESOWI PO PROSTU NIE WYPADA ŻEBY RDZEWIAŁ ALE MOGĘ MU TO WYBACZYĆ BO JAZDA TYM SAMOCHODEM TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ JEST TO MÓJ DRUGI MERCEDES WCZEŚNIEJ MIAŁEM E 300 TD

dodano 22.04.2013 przez

w tej kategrii cenowej nie ma lepszego wyboru. jeśl ktoś szuka auta wyścigowego lub do lansu, to niech szuka dalej. Dla tych, którzy myślą racjonalnymi kategoriami, jest to świetny wybór.

dodano 07.01.2007 przez

mam 27lat i dosc szybko i niebezpiecznie prowadze!! jestem bardzo zadowolony z tego modelu!! szybka jazda!! dobre przyspieszenie!! male spalanie OLEJU NAPEDOWEGI!!!! goraco polecam!!!!

dodano 11.05.2008 przez

DUZO MIEJSCA ,KOMFORT , DYNAMIKA JAK W MERCEDESIE,,,,,,RESZTA DO 3 LIGA SZCZEGÓLNIE ILOSC AWARII WIEKSZYCH I MNIEJSZYCH PRZECZY WIZERUNKOWI TEJ MARKI

dodano 02.06.2011 przez

Jest to bardzo dobre auto pod względem, że je kupimy dobre, a nie kupę złomu. Auto bardzo żwawe, nie pali za wiele, wygodne i gwiazda z przodu :P

dodano 15.08.2008 przez

Duży i w miarę wygodny samochód, w miarę przyzwoity cenowo, niestety zbyt zawodny, zawieszeniowo też zbyt delikatny na polskie drogi.

dodano 27.04.2008 przez

Najlepsze auto, które miałem. A jeździłem między innymi Foresterem i BMW 530 Touring