Mercedes Klasa E W210 3.2 CDI 197KM 1999-2002 - Oceń swoje auto

Oceny Mercedes Klasa E W210 3.2 CDI 197KM 1999-2002

Podobnie jak w segmencie Wyższa klasa średnia (4,30)

dodano 16.08.2013 15:59:11 przez

wiem co sobie myślicie czytając mój opis-gość kupił zajechane auto i teraz narzeka...otóż nie, auto kupione 254000 km serwis do samego końca auto wizualnie idealny stan naprawdę przy zakupie nie było się do czego doczepić dałem za niego 5000 euro w Niemczech i jestem strasznie rozczarowany tym autem

dodano 02.07.2011 10:56:11 przez

Jest to zupełnie inny wóz, niż legendarne w123, w124, czy w126, ale idąc z biegiem czasu, nie mogło być inaczej. Nie można bać się tego auta, bo jest na prawdę bardzo dobre, ale nie można też na nim oszczędzać. Koszta nie są najniższe, ale auto jest wdzięczne.

dodano 29.05.2012 20:25:34 przez

JEST JEDNO ALE MIANOWICIE RDZA LUBI TE MODELE WYDAJE MI SIĘ ŻE MERCEDESOWI PO PROSTU NIE WYPADA ŻEBY RDZEWIAŁ ALE MOGĘ MU TO WYBACZYĆ BO JAZDA TYM SAMOCHODEM TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ JEST TO MÓJ DRUGI MERCEDES WCZEŚNIEJ MIAŁEM E 300 TD

dodano 22.04.2013 20:34:23 przez

w tej kategrii cenowej nie ma lepszego wyboru. jeśl ktoś szuka auta wyścigowego lub do lansu, to niech szuka dalej. Dla tych, którzy myślą racjonalnymi kategoriami, jest to świetny wybór.

dodano 07.01.2007 10:29:49 przez

mam 27lat i dosc szybko i niebezpiecznie prowadze!! jestem bardzo zadowolony z tego modelu!! szybka jazda!! dobre przyspieszenie!! male spalanie OLEJU NAPEDOWEGI!!!! goraco polecam!!!!

dodano 11.05.2008 01:08:17 przez

DUZO MIEJSCA ,KOMFORT , DYNAMIKA JAK W MERCEDESIE,,,,,,RESZTA DO 3 LIGA SZCZEGÓLNIE ILOSC AWARII WIEKSZYCH I MNIEJSZYCH PRZECZY WIZERUNKOWI TEJ MARKI

dodano 02.06.2011 13:09:17 przez

Jest to bardzo dobre auto pod względem, że je kupimy dobre, a nie kupę złomu. Auto bardzo żwawe, nie pali za wiele, wygodne i gwiazda z przodu :P

dodano 15.08.2008 11:09:39 przez

Duży i w miarę wygodny samochód, w miarę przyzwoity cenowo, niestety zbyt zawodny, zawieszeniowo też zbyt delikatny na polskie drogi.

dodano 27.04.2008 20:23:07 przez

Najlepsze auto, które miałem. A jeździłem między innymi Foresterem i BMW 530 Touring

dodano 15.11.2010 19:49:59 przez

jak to mowi moj kumpel tylko merceds czas pokaze czy ma racje

Demonstracyjny Suzuki Grand Vitara PRM

Demonstracyjny Suzuki Grand Vitara PRM

Rocznik: 2013. Przebieg: 1 300 km. Silnik: 2.4 169KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai ix20 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai ix20 Classic Plus

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 500 km. Silnik: 1.6 126KM, benzynowy.

Auta taniej niż w salonie

Kierowcy, którzy oglądali Mercedes Klasa E, oglądali także

Dowiedz się więcej o Mercedes Klasa E

Przeczytaj o Mercedes Klasa E

Mercedes-Benz E350 BlueTEC - wehikuł czasu dla wybrednych
Mercedes-Benz E350 BlueTEC - wehikuł czasu dla wybrednych Niektórzy twierdzą, że luksus zawsze musi być wiązany z ogromną przestrzenią i niezwykłym rozmachem. Owszem, to się sprawdza gdy mówimy o takich autach jak Rolls-Royce czy Bentley, ale czy to zawsze musi kosztować grube miliony i mieć wymiary małego domu? Nie, czego przykładem może być Mercedes Klasy E, zdaniem niektórych kwintesencja eleganckiego sedana. Owszem, pod względem prestiżu daleko do wspomnianych brytyjskich producentów, ale jeśli chodzi o komfort, z pewnością nikt nie będzie narzekał.

Mercedes Klasa E - zobacz filmy

[HD] Mercedes-Benz E350 BlueTEC 252 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
[HD] Mercedes-Benz E350 BlueTEC 252 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Dla wielu osób Mercedes Klasy E to idealny przykład prawdziwego sedana aspirującego do klasy luksusowej. To również idealny przykład niezwykle bogatego wyposażenia dodatkowego w ofercie niemieckiego producenta, które może kosztować krocie. Przykład? Nasza testówka!
Mercedes-Benz Klasa E - działanie systemu Distronic Plus
Mercedes-Benz Klasa E - działanie systemu Distronic Plus Nasz testowy Mercedes-Benz Klasy E został wyposażony w ogromną liczbę najróżniejszych systemów poprawiających zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort podróży. Postanowiliśmy sprawdzić, jak działają niektóre z nich zaczynając od systemu Distronic Plus.
Mercedes-Benz Klasa E - BEZ CENZURY - Zachar OFF
Mercedes-Benz Klasa E - BEZ CENZURY - Zachar OFF Moje prywatne wrażenia z jazdy Mercedesem Klasą E - plusy, minusy i wycinki, których nie zobaczycie w oficjalnym wydaniu testu.

Mercedes Klasa E W210 3.2 CDI 197KM 1999-2002 16