Konkurs gokartowy - tydzień 2

Mercedes Klasa E W210 3.2 CDI 197KM 1999-2002 - Oceń swoje auto

Oceny Mercedes Klasa E W210 3.2 CDI 197KM 1999-2002

Podobnie jak w segmencie Wyższa klasa średnia (4,30)

dodano 16.08.2013 15:59:11 przez

wiem co sobie myślicie czytając mój opis-gość kupił zajechane auto i teraz narzeka...otóż nie, auto kupione 254000 km serwis do samego końca auto wizualnie idealny stan naprawdę przy zakupie nie było się do czego doczepić dałem za niego 5000 euro w Niemczech i jestem strasznie rozczarowany tym autem

dodano 02.07.2011 10:56:11 przez

Jest to zupełnie inny wóz, niż legendarne w123, w124, czy w126, ale idąc z biegiem czasu, nie mogło być inaczej. Nie można bać się tego auta, bo jest na prawdę bardzo dobre, ale nie można też na nim oszczędzać. Koszta nie są najniższe, ale auto jest wdzięczne.

dodano 29.05.2012 20:25:34 przez

JEST JEDNO ALE MIANOWICIE RDZA LUBI TE MODELE WYDAJE MI SIĘ ŻE MERCEDESOWI PO PROSTU NIE WYPADA ŻEBY RDZEWIAŁ ALE MOGĘ MU TO WYBACZYĆ BO JAZDA TYM SAMOCHODEM TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ JEST TO MÓJ DRUGI MERCEDES WCZEŚNIEJ MIAŁEM E 300 TD

dodano 22.04.2013 20:34:23 przez

w tej kategrii cenowej nie ma lepszego wyboru. jeśl ktoś szuka auta wyścigowego lub do lansu, to niech szuka dalej. Dla tych, którzy myślą racjonalnymi kategoriami, jest to świetny wybór.

dodano 07.01.2007 10:29:49 przez

mam 27lat i dosc szybko i niebezpiecznie prowadze!! jestem bardzo zadowolony z tego modelu!! szybka jazda!! dobre przyspieszenie!! male spalanie OLEJU NAPEDOWEGI!!!! goraco polecam!!!!

dodano 11.05.2008 01:08:17 przez

DUZO MIEJSCA ,KOMFORT , DYNAMIKA JAK W MERCEDESIE,,,,,,RESZTA DO 3 LIGA SZCZEGÓLNIE ILOSC AWARII WIEKSZYCH I MNIEJSZYCH PRZECZY WIZERUNKOWI TEJ MARKI

dodano 02.06.2011 13:09:17 przez

Jest to bardzo dobre auto pod względem, że je kupimy dobre, a nie kupę złomu. Auto bardzo żwawe, nie pali za wiele, wygodne i gwiazda z przodu :P

dodano 15.08.2008 11:09:39 przez

Duży i w miarę wygodny samochód, w miarę przyzwoity cenowo, niestety zbyt zawodny, zawieszeniowo też zbyt delikatny na polskie drogi.

dodano 27.04.2008 20:23:07 przez

Najlepsze auto, które miałem. A jeździłem między innymi Foresterem i BMW 530 Touring

dodano 15.11.2010 19:49:59 przez

jak to mowi moj kumpel tylko merceds czas pokaze czy ma racje

Demonstracyjny Suzuki Grand Vitara 1,6 106KM Comfort FL

Demonstracyjny Suzuki Grand Vitara 1,6 106KM Comfort FL

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 390 km. Silnik: 1.6 106KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai Elantra Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai Elantra Classic Plus

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.6 132KM, benzynowy.

Auta taniej niż w salonie

Kierowcy, którzy oglądali Mercedes Klasa E, oglądali także

Dowiedz się więcej o Mercedes Klasa E

Przeczytaj o Mercedes Klasa E

Mercedes E400 Coupe - E-ufemizm czy E-uforia?
Mercedes E400 Coupe - E-ufemizm czy E-uforia? Obserwując aktualne premiery motoryzacyjne można odnieść wrażenie, że każde nowe auto, które choćby wyglądem nie przypomina dzielnego crossovera, raczej nie ma szans na spektakularny sukces rynkowy.

Mercedes Klasa E - zobacz filmy

Mercedes Klasa E Cabriolet - wideotest AutoCentrum.pl
Mercedes Klasa E Cabriolet - wideotest AutoCentrum.pl Testowanie kabrioleta w ostatnim tygodniu października? Kiedy umawiałem ten test to byłem pewien, że przez zimno i deszcze dach schowam tylko do zdjęć... Tymczasem piękna pogoda sprawiła, że mogłem jeździć prawie cały tydzień bez dachu! Pierwsze krople deszczu spadły dopiero... kiedy wyciągnęliśmy kamerę do kręcenia tego filmu. To nas jednak nie zraziło - pokazaliśmy wszystko to, co chcieliśmy Wam pokazać!
Posłuchaj jak brzmi Mercedes E 63 AMG w garażu podziemnym
Posłuchaj jak brzmi Mercedes E 63 AMG w garażu podziemnym Prezentacja odświeżonej Klasy E w Barcelonie. Wchodzimy do garażu podziemnego, a w nim... 34 potwory. Dostaję kluczyki do jednego z nich i uruchamiam kamerę, aby nagrać to niezwykłe połączenie: bulgot startującej V8 + akustyka garażu podziemnego.
Mercedes E 63 AMG Launch Control
Mercedes E 63 AMG Launch Control Na mniej uczęszczanych drogach koło Barcelony szukaliśmy prostego odcinka, aby przetestować Launch Control. Nie było łatwo, ale w końcu mamy paręset metrów na wprost. Trochę pod górkę, ale dla AMG to najmniejszy problem. Kiedy po paru minutach udało się uruchomić tryb RS i procedurę Launch Control, to zabawa trwała zaledwie kilka sekund, bo po osiągnięciu przepisowych 90 km/h zdjąłem nogę z gazu. I dobrze, bo za szczytem wzniesienia czekały na mnie....

Mercedes Klasa E W210 3.2 CDI 197KM 1999-2002 16