Mercedes Klasa E W210 3.2 CDI 197KM 1999-2002 - Oceń swoje auto

(87 ocen)

Mercedes Klasa E W210 Sedan - Oceń swoje auto Sedan

(313 ocen)

Oceny Mercedes Klasa E W210 3.2 CDI 197KM 1999-2002

Podobnie jak w segmencie Wyższa klasa średnia (4,30)

dodano 16.08.2013 przez

wiem co sobie myślicie czytając mój opis-gość kupił zajechane auto i teraz narzeka...otóż nie, auto kupione 254000 km serwis do samego końca auto wizualnie idealny stan naprawdę przy zakupie nie było się do czego doczepić dałem za niego 5000 euro w Niemczech i jestem strasznie rozczarowany tym autem

dodano 02.07.2011 przez

Jest to zupełnie inny wóz, niż legendarne w123, w124, czy w126, ale idąc z biegiem czasu, nie mogło być inaczej. Nie można bać się tego auta, bo jest na prawdę bardzo dobre, ale nie można też na nim oszczędzać. Koszta nie są najniższe, ale auto jest wdzięczne.

dodano 29.05.2012 przez

JEST JEDNO ALE MIANOWICIE RDZA LUBI TE MODELE WYDAJE MI SIĘ ŻE MERCEDESOWI PO PROSTU NIE WYPADA ŻEBY RDZEWIAŁ ALE MOGĘ MU TO WYBACZYĆ BO JAZDA TYM SAMOCHODEM TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ JEST TO MÓJ DRUGI MERCEDES WCZEŚNIEJ MIAŁEM E 300 TD

dodano 22.04.2013 przez

w tej kategrii cenowej nie ma lepszego wyboru. jeśl ktoś szuka auta wyścigowego lub do lansu, to niech szuka dalej. Dla tych, którzy myślą racjonalnymi kategoriami, jest to świetny wybór.

dodano 07.01.2007 przez

mam 27lat i dosc szybko i niebezpiecznie prowadze!! jestem bardzo zadowolony z tego modelu!! szybka jazda!! dobre przyspieszenie!! male spalanie OLEJU NAPEDOWEGI!!!! goraco polecam!!!!

dodano 11.05.2008 przez

DUZO MIEJSCA ,KOMFORT , DYNAMIKA JAK W MERCEDESIE,,,,,,RESZTA DO 3 LIGA SZCZEGÓLNIE ILOSC AWARII WIEKSZYCH I MNIEJSZYCH PRZECZY WIZERUNKOWI TEJ MARKI

dodano 02.06.2011 przez

Jest to bardzo dobre auto pod względem, że je kupimy dobre, a nie kupę złomu. Auto bardzo żwawe, nie pali za wiele, wygodne i gwiazda z przodu :P

dodano 15.08.2008 przez

Duży i w miarę wygodny samochód, w miarę przyzwoity cenowo, niestety zbyt zawodny, zawieszeniowo też zbyt delikatny na polskie drogi.

dodano 27.04.2008 przez

Najlepsze auto, które miałem. A jeździłem między innymi Foresterem i BMW 530 Touring

dodano 15.11.2010 przez

jak to mowi moj kumpel tylko merceds czas pokaze czy ma racje