Mercedes Klasa E W211 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Mercedes Klasa E W211
lista silników Mercedes Klasa E W211
Mniej

Oceny Mercedes Klasa E W211

6% gorzej niż w segmencie Wyzsza klasa srednia (4,31)

autodna

dodano 22.03.2005 przez

Moje auto po przebiegu 52000 km bylo 29 razy w serwisie awarie były bardzo drobne i bardzo poważne które zagrażały życiu.Firma Mercedes nie ptrafi załatwić najmniejszego problemu.Jeżeli zapłaciłeś za auto to teraz masz problem i radz sobie sam !!! Najczęstrzą awarią był brak - spadek mocy auto zatrzymywało się nie patrząc czy jedzie inny użytkownik z przeciwka czy nie ( smierć w oczach kierowcy Mercedesa) jadąc p Polskiej autostradzie auto zamyka się i otwiera na przemioan,elektryczny dach albo się zamknie albo nie ? w samochodzie z tapicerką ze skóry ekspert stwierdził że jest jej zdecydowanie zamało ,elemęty które powinny być ze skóry zostały wykonane z materału skóro PODOBNEGO do wglądu historia pojazdu.Z A N I M K U P I S Z M E R C E D E S A P O M Y ŚL !!! WARUNKI GWARANCJI NIE ZAPEWNIAJĄ UŻYTOWNIKOWI NIC Jeżeli macie Państwo podobne problemy dzwońcie 0600-91-99-35 pomożecie mi i sami sobie

dodano 16.03.2010 przez

Jestem bardzo zadowolony! Jeżdzę bardzo dużo i ten samochód mnie nigdy nie zawiódł! Jeśli wszytkie wymiany zużywających elementów robi się na bieżąco, to możemy być pewni naszego samochodu:) Nic, tylko lac do baku dobre paliwo i jeżdzić;) Wewnątrz komfort, cisza...fotele bardzo dobrze przystosowane do dłuższych tras, kręgosłup się nie męczy. Materiały które zostały użyte są najwyższej jakośći...nie porównywalnie lepsze od użytych w BMW 5 z 2005 roku którym jeździ mój wspólnik i ma bardzo podobny przebieg. Na starej C klasie się nie zawiodłem i na tym modelu E również. W przyszłym roku chętnie kupie nową E Klasę...najprawdopodobniej E250 CDI którą już odbyłem jazdę próbną.

dodano 09.10.2010 przez

Samochód bajeczny, w miarę nowy więc póki co żadnych problemów z mechaniką i elektryką nie było, wnętrze naprawdę uwodzi urokiem, jasne skóry, dach panoramiczny, wydaję się przestrzennie, auto koloru srebrnego z czarnym dachem, ogólnie prestiż, gdzie się nie wjedzie ludzie rzucają zazdrosne spojrzenia. Auto na żywo w dobrej wersji wyposażenia prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Sporo bądź co bądź jeździ tych modeli po naszych drogach ale mało naprawdę przykuwa oko. Ten jest całkiem inny;)Póki co jestem naprawdę bardzo miło zaskoczony, a negatywnych opinii słyszałem setki. Ale są samochody i są Mercedesy takiego jestem zdania.

dodano 01.01.2013 przez

Autko na pozor nowoczesne ladne i nawet ekonomiczne ale jest jak dziwka. Wsadzisz kupe kasy i nie licz na zadna wdziecznosc. To g-no zawiedzie Cie wlasnie wtedy kiedy bedziesz potrzebowal najbardziej auta. Najlepiej zadowolony z tego bubla jest serwis bo ma zapewniony doplyw jeleni z kasa na pare lat dopoki to badziewie kolejni naiwni beda reanimowac. Oczywiscie jesli ktos uwaza ,ze "bez gwiazdy nie ma jazdy" to zycze powodzenia. Serwis na pewno sie ucieszy bo to kilkanascie tysiecy rocznie dla nich a w Polsce jak to mowia glupich nie sieja..

dodano 01.01.2013 przez

dodano 02.08.2010 przez

Wóz świetnie wygląda, dobrze się prezentuje, jest prawie nowy, pachnie wciąż fabryką i to cieszy żonę (zakup pod jej wpływem: miało być rodzinne kombi, 4x4, nie rzucające się w oczy, nowe lub prawie nowe), ja natomiast nie szukam już pretekstów, aby usiąść za kierownicą i poszleć, bo nie ma czym. Żeby chociaż ten dźwięk silnika był lepszy ... Nie wiem co mówić pasażerom, którzy wsiadają jak do świątyni, a po chwili, z konsternacją wsłuchują się w skrzypienia tanich plastików tego "luksusowego" wozu ...

dodano 16.01.2016 przez

Kupiłem auto w salonie za ponad 390 tyś. w wersji max, do 90 tys. km sprawowało się idealnie. Dokładnie po 100 już po gwarancji zepsuła się skrzynia - naprawa 11 tys. zł. po następnych 10 tys. padło zawieszenie pneumatyczne i teraz psuje się regularnie co około 6 miesięcy mimo naprawy w renomowanych serwisach. Usterki układu elektrycznego to już norma - psują się pierdoły. Wczoraj odebrałem z salonu nowego CLA250 4Matic ale tym razem wykupiłem gwarancję na 5 lat za 1130zł.

dodano 27.02.2015 przez

Ogólnie od lat jestem zadowolony z mercedesów. Niestety zawsze kupuje już używane. Czytałem tu wiele negatywnych opinii o gwarancji, ASO. ja nie narzekam.Może dlatego, że kupuje używane i poprzedni właściciel wszystko pousuwał. a może szczęście. Nie wiem. A przede wszystkim stosuje zasadę aby nie kupować samochodów z pierwszego, drugiego roku produkcji. Nowego, bo nowość, też nie radzę. Dotyczy wszystkich marek.

dodano 09.01.2014 przez

opis dotyczy E280CDI 3.2, nie było w opcji wyboru. Auto super pod każdym względem, trzeba sie liczyc z ewentualnymi kosztami i to nie małymi jak filtr cząstek stałych, pneumatyczne zawieszenie, tiptronic, pompa sbc. Jednak jeśli kupimy autko w dobrym stanie to przecież nie wystąpią wszystkie usterki na raz :) Miałem poprzednio W210, jedyne co było w nim lepsze to miększe zawieszenie i obszerniejsze wnętrze

dodano 14.10.2015 przez

Krótko i na temat - klasa PREMIUM. Wygodnie, pewnie, bezpiecznie, cicho. Jeżdżenie na długich dystansach to sama przyjemność z jazdy. Włącza się 6 bieg, tempomat i oddaje się frajdzie z jazdy. Nie rozumiem tak niskich ocen tego modelu na tym serwisie, albo jakieś oszustwa albo gruba przesada. Na pewno bym kupił drugi raz ten sam model.