Mercedes Klasa E W211 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Mercedes Klasa E W211

lista silników Mercedes Klasa E W211

Oceny Mercedes Klasa E W211

80% lepiej niż w segmencie Wyższa klasa średnia (0,00)

dodano 22.03.2005 17:39:15 przez

Moje auto po przebiegu 52000 km bylo 29 razy w serwisie awarie były bardzo drobne i bardzo poważne które zagrażały życiu.Firma Mercedes nie ptrafi załatwić najmniejszego problemu.Jeżeli zapłaciłeś za auto to teraz masz problem i radz sobie sam !!! Najczęstrzą awarią był brak - spadek mocy auto zatrzymywało się nie patrząc czy jedzie inny użytkownik z przeciwka czy nie ( smierć w oczach kierowcy Mercedesa) jadąc p Polskiej autostradzie auto zamyka się i otwiera na przemioan,elektryczny dach albo się zamknie albo nie ? w samochodzie z tapicerką ze skóry ekspert stwierdził że jest jej zdecydowanie zamało ,elemęty które powinny być ze skóry zostały wykonane z materału skóro PODOBNEGO do wglądu historia pojazdu.Z A N I M K U P I S Z M E R C E D E S A P O M Y ŚL !!! WARUNKI GWARANCJI NIE ZAPEWNIAJĄ UŻYTOWNIKOWI NIC Jeżeli macie Państwo podobne problemy dzwońcie 0600-91-99-35 pomożecie mi i sami sobie

dodano 16.03.2010 17:48:14 przez

Jestem bardzo zadowolony! Jeżdzę bardzo dużo i ten samochód mnie nigdy nie zawiódł! Jeśli wszytkie wymiany zużywających elementów robi się na bieżąco, to możemy być pewni naszego samochodu:) Nic, tylko lac do baku dobre paliwo i jeżdzić;) Wewnątrz komfort, cisza...fotele bardzo dobrze przystosowane do dłuższych tras, kręgosłup się nie męczy. Materiały które zostały użyte są najwyższej jakośći...nie porównywalnie lepsze od użytych w BMW 5 z 2005 roku którym jeździ mój wspólnik i ma bardzo podobny przebieg. Na starej C klasie się nie zawiodłem i na tym modelu E również. W przyszłym roku chętnie kupie nową E Klasę...najprawdopodobniej E250 CDI którą już odbyłem jazdę próbną.

dodano 09.10.2010 12:08:49 przez

Samochód bajeczny, w miarę nowy więc póki co żadnych problemów z mechaniką i elektryką nie było, wnętrze naprawdę uwodzi urokiem, jasne skóry, dach panoramiczny, wydaję się przestrzennie, auto koloru srebrnego z czarnym dachem, ogólnie prestiż, gdzie się nie wjedzie ludzie rzucają zazdrosne spojrzenia. Auto na żywo w dobrej wersji wyposażenia prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Sporo bądź co bądź jeździ tych modeli po naszych drogach ale mało naprawdę przykuwa oko. Ten jest całkiem inny;)Póki co jestem naprawdę bardzo miło zaskoczony, a negatywnych opinii słyszałem setki. Ale są samochody i są Mercedesy takiego jestem zdania.

dodano 01.01.2013 08:54:45 przez

Autko na pozor nowoczesne ladne i nawet ekonomiczne ale jest jak dziwka. Wsadzisz kupe kasy i nie licz na zadna wdziecznosc. To g-no zawiedzie Cie wlasnie wtedy kiedy bedziesz potrzebowal najbardziej auta. Najlepiej zadowolony z tego bubla jest serwis bo ma zapewniony doplyw jeleni z kasa na pare lat dopoki to badziewie kolejni naiwni beda reanimowac. Oczywiscie jesli ktos uwaza ,ze "bez gwiazdy nie ma jazdy" to zycze powodzenia. Serwis na pewno sie ucieszy bo to kilkanascie tysiecy rocznie dla nich a w Polsce jak to mowia glupich nie sieja..

dodano 01.01.2013 08:53:15 przez

dodano 02.08.2010 19:46:10 przez

Wóz świetnie wygląda, dobrze się prezentuje, jest prawie nowy, pachnie wciąż fabryką i to cieszy żonę (zakup pod jej wpływem: miało być rodzinne kombi, 4x4, nie rzucające się w oczy, nowe lub prawie nowe), ja natomiast nie szukam już pretekstów, aby usiąść za kierownicą i poszleć, bo nie ma czym. Żeby chociaż ten dźwięk silnika był lepszy ... Nie wiem co mówić pasażerom, którzy wsiadają jak do świątyni, a po chwili, z konsternacją wsłuchują się w skrzypienia tanich plastików tego "luksusowego" wozu ...

dodano 23.05.2008 15:10:23 przez

Prestiż to jest najcenniejsze, dobre wygodne auto, szybkie nowoczesne i dobre połączenie klasyki z nowoczesnością. Nie ma lepszego auta tej klasy tak wyważonego i harmonijnego. Awaryjność - niestety ale przyjemnośc jazdy jest duża dynamika super, ekonomiczność może zaskoczyć. Złodzieje jakoś nie kradną - może wiedzą że jest monitoring. Ogólnie dobre reprezentacyjne auto. Opinie, że ktoś się przesiada na japończyka są trochę nie na miejscu. Ci z leksusów trochę jednak patrzą na nas z zazdroiścią.

dodano 09.01.2014 22:01:02 przez

opis dotyczy E280CDI 3.2, nie było w opcji wyboru. Auto super pod każdym względem, trzeba sie liczyc z ewentualnymi kosztami i to nie małymi jak filtr cząstek stałych, pneumatyczne zawieszenie, tiptronic, pompa sbc. Jednak jeśli kupimy autko w dobrym stanie to przecież nie wystąpią wszystkie usterki na raz :) Miałem poprzednio W210, jedyne co było w nim lepsze to miększe zawieszenie i obszerniejsze wnętrze

dodano 12.05.2013 08:05:08 przez

Super autko nie rozumiem tych negatywnych ocen ale jak ktos kupi w polsce od handlarza auto np 6-cio letni mercedes E220cdi 100tys km przebiegu sprowadzony z niemiec i w polsce tanszy o 3000tys euro to nie ma co sie dziwic ten samochod ma na sto procent 250 tys km przejechane ale to juz musi kazdy sam zdecydowac

dodano 09.04.2007 23:02:23 przez

Samochód ładny, nowoczesny, bogato wyposażone wersje nie odbiegają od Bmw czy Audi. Lecz z uwagi na awaryjność, ciągłe serwisowanie w ASO nie dysponującym samochodem zastępczym, kosztami i jakością obsługi drugi raz bym go nie kupił. Powiem więcej - nigdy więcej nie kupię mercedesa. Przechodzę na japońskie

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 1.4 90KM, diesel.

Demonstracyjny SEAT Leon STYLE

Demonstracyjny SEAT Leon STYLE

Rocznik: 2013. Przebieg: 5 000 km. Silnik: 1.2 105KM, benzynowy.

Auta taniej niż w salonie

Kierowcy, którzy oglądali Mercedes Klasa E, oglądali także

Dowiedz się więcej o Mercedes Klasa E

Przeczytaj o Mercedes Klasa E

Mercedes klasy E Kabriolet - nie tylko na lato
Mercedes klasy E Kabriolet - nie tylko na lato Czy kabriolety sprawdzają się tylko w sezonie letnim, nie są praktyczne i zapewniają mizerny komfort jazdy? Mercedes klasy E z brezentowym dachem bardzo skutecznie walczy ze stereotypami. Wersja E350 BlueTEC obala też mit o braku kompatybilności kabrioletów z silnikami Diesla.

Mercedes Klasa E - zobacz filmy

Mercedes Klasa E - Mercedes E 63 AMG Launch Control
Mercedes Klasa E - Mercedes E 63 AMG Launch Control Na mniej uczęszczanych drogach koło Barcelony szukaliśmy prostego odcinka, aby przetestować Launch Control. Nie było łatwo, ale w końcu mamy paręset metrów na wprost. Trochę pod górkę, ale dla AMG to najmniejszy problem. Kiedy po paru minutach udało się uruchomić tryb RS i procedurę Launch Control, to zabawa trwała zaledwie kilka sekund, bo po osiągnięciu przepisowych 90 km/h zdjąłem nogę z gazu. I dobrze, bo za szczytem wzniesienia czekały na mnie....

Mercedes Klasa E W211 153