Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W211 Sedan W211

_MAREK_, 13 lat temu
Silnik 3.2 (320 CDI) 204KM 150kW
Rok produkcji 2003
Okres użytkowania: 5 lat
Mercedes Klasa E W211 Sedan W211 3.2 (320 CDI) 204KM 150kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : mocny oszczędny trwały
Rewelacja jestem bardzo zadowolony z tego autka jak z żadnego innego mógłbym go polecić bez żadnych obaw
Rewelacyjny, mocny 500 Nm a przy tym wszystkim bardzo oszczędny przyjemny dźwięk i najważniejsze żywotny przebieg 405 tyś km.
Skrzynia w porządku niestety musiała przejść kapitalny remont 6 tyś zł wynik mojego zaniedbania, mogło się skończyć na wymianie sterownika za dużo mniejsze pieniądze
Super bardzo wytrzymały, autko na swoją masę bardzo dobrze trzyma się drogi
Brak zastrzeżeń co do widoczności, przy parkowaniu pomaga parktronic który jak dla mnie jest za bardzo wyczulony
wszystko się mam pod ręką, zegary czytelne nie interesują mnie uchwyty na kubki dla tego dla mnie ok
Wentylacja super, autko szybko się nagrzewa tak samo chłodzi, webasto rewelacja
Przestrzeń dla kierowcy super fotele regulowane w każdy możliwy sposób, z tyłu już gorzej bądźmy szczerzy 211 nie jest 124 ja traktuje jak auto dwu osobowe
Przy V-max rozmowa odbywa się bez podnoszenia głosu wyciszenie super, przy przyspieszaniu przyjemnie do uszu dociera dźwięk silnika
Miasto 10-13l trasa 7,5 - 9 l minimalnie osobiście na trasie 6 l moja partnerka 5,4 ale to była bardzo powolna jazda:)
Stosunek ceny do jakości bardzo dobry w tym momencie autko jest warte grosze ale dla szukających auta i chcących wydać ok. 60 tyś polecam ale egzemplarze serwisowane i ze znaną historią
drobiazgów nie było no może jeden wymiana światła stopu w tylnej klapie ale nie można nazwać to awarią tylko szkoda że trzeba wymienić cały światło
Z poważnych usterek jak szybciej pisałem skrzynia biegów wymiana 4 wtryskiwaczy jak dla mnie to żadne usterki autem osobiście w ciągu 5 lat zrobiłem 350 tyś km nigdy nie cackałem się z autem dla mnie ma jeździć
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa E W211 Sedan W211 3.2 (320 CDI) 204KM 150kW
Mercedes Klasa E W211 Sedan W211