Ocena kierowcy - Mercedes Klasa G W460

mario-b29@wp.pl, 16 lat temu
Silnik 2.8 GE 156KM 115kW
Rok produkcji 1987
Mercedes Klasa G W460 2.8 GE 156KM 115kW 1979-1989 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : NIC! nie zastąpi G w dżungli miast i na drogach(bezdrożach)naszego kochanego kraju. Troszkę dużo spala etylinki(trzeba pomyśleć o alternatywie ON lub LPG). Chyba jedyny samochód, którym w wersji seryjnej można jechać w teren (nie mylić z polnymi drogami). CO ZA WYGLĄD
Karoseria : ma swoje słabe miejsca (ale który wóz po 20 latach ich nie ma)
Układ elektryczny : jedtne usterki to spalone bezpieczniki i zaśniedziałe syki(w większości posrebrzane)
Inne : korozja zbiornika paliwa
wyjątkowe auto
równiutka praca rzędowej szóstki, piękny pomruk przy dodaniu gazu, elastyczny w połączeniu z automatem-rewelacja!
Automat-poprosu zawsze masz właściwy bieg nie ważne czy to szosa czy teren!
HoHoHo. nie jest to wyścigówka. Powyżej 150 km/h nie ma przyjemności z prowadzenia tego kolosa, ale do 130 jest pewny w prowadzeniu, tylko trzeba brać małą poprawkę na dużą masę do zatrzymania. W TERENIE KOSMOS. Niedościgniony............ wzór dla innych firm(wiem wiem tu odezwą się obużeni miłośnicy LR [dla niewtajemniczonych LR-Land Rowerków])
Doskonała na 6. Siedzisz wysoko, duże płaskie szyby z każdej strony. Rewelka!w lusterkach widać "podwozie"
Mercedes, wszystko na miejscu. Bez fajerwerków, mnie ujmuje prostota i funkcjonalność.
Działa poprawnie. długo się nagrzewa. ale może to wina żle działającego termostatu(sprawdzę i dopiszę)
Wieeelki wóz!! moja wersja-5 drzwi
Bardzo dobry poziom wyciszenia. Mam wersję osobową tzn. z dywanikami i klimatyzacją. Oceniam DOBRZE bo zawsze można lepiej.
niestety, tu nie mogę dać wysokiej oceny. spalanie!!. ceny częśi eksploatacyjnych na poziomie przeciętnym, porównywalne z cenami części do popularnych samochodów. częśi nietypowe(tylko oryginały) drogie, ale poważne usterki zdażają się niezbyt często(nie dotyczy wyeksploatowanych egzemplaży lub używanych w terenie przez nieodpowiedzialnego oszołoma)
drogie przy zakupie, ale nie traci na wartości gdy o nie dbasz.(dotyczy egzemplaży pow. 10 lat)
nie występują
brak