Ocena kierowcy - Mercedes Klasa M W163 Terenowy

M!S!IEK, 18 lat temu
Silnik 3.2 V6 (320) 218KM 160kW
Rok produkcji 2003
Mercedes Klasa M W163 Terenowy 3.2 V6 (320) 218KM 160kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
AUto jest naprawdę super!!miałem juz kilka terenówek np. Nissan-a Patrola z 2003 roku, czy Toyote Landcrisuer z 2004 albo BMW X5 czy to Volvo Terenowe XC90, ale żadne nie oddają takiej przyjemności z jazdy jak ten Mercedes, tu się czuje przyjemność z jazdy podczas deszczu czy na śniegu.....Tu jest poprostu komfort jazdy....żadne auto nie jest w stanie pobić tego Mercedesa ML
Mimo że ma tylko 218 KM to i tak potrafi pokazać na co go stać, no i oryginalnie ściągnięty ogranicznik MB
5 biegowa, doskonale sobie radzi z tym silnikiem
nie ma lepszego auta do jazdy z dużymi prędkościami, nawet gdy jest deszcz czy śnieg!!
Widocznośc do tyłu troszkę jest ograniczona, dlatego najlepiej tak jak ja mam mieć czujniki prakongowe tylne i wtedy nie będzie problemu
typowa jak dla mercedesa....
Klima w lato chłodzi jak powinna, a w zime szybko ogrzewa i odparowywuje szyby...!!
w tym mercu nikt nie będzie narzekać na brak miejsca z tyłu i z przodu, czy to na kolana czy na głowę!!
kompletna cisza.......jazda z prędkościa ok 210 km/h a w środku normalnie da się gadać..!!!
zużycie paliwa jak na ten silnik jest całkiem duże, bo w mieście wynosi około 16-17 litrów a na trasie waha się pomiędzy 9,5-11, przeglądy nie są drogie wbrew pozorom. jak na razie naprawy nie były drogie..!!!!!!
Cena może wydawać się drogą, ale biorąc pod uwagę cenę tego auta a wyposażenie, np takie jak DVD i monitory w tylnych zagłówkach....to jest nic.....
w tym aucie nie ma co zawieść!!!!!
poważna usterka....hmmm.....jak narazie nie miałem żadnej!!!!!
Mercedes Klasa M W163 Terenowy