Mercedes Klasa S W220 5.0 V8 (500) 306KM 1998-2005 - Oceń swoje auto

Oceny Mercedes Klasa S W220 5.0 V8 (500) 306KM 1998-2005

9% gorzej niż w segmencie Auta luksusowe (4,36)

dodano 21.01.2007 20:04:54 przez

Najlepszy dotychczas zakup. Samochód o małym przebiegu, bezwypadkowy, stosunkowo stary rocznikowo i w związku z tym nie taki drogi, a superkomfortowy , o osiągach porównywalnych do samochodów sportowych z najwyższej półki. Pomimo upływu kilku lat i tak przewyższający osiągami, wyposażeniem i komfortem konkurencję z roku 2007m a w ramach swojej klasy i marki sześciokrotnie tańszy . Nowy tak wyposażony egzemplarz to wydatek rzędu 670000PLN. Moim zdaniem to jedna z najlepszych proporcji ceny do jakości auta, pod warunkiem ,że auto ma mały przebieg i nie było rozbite. Spodziewałem się kłopotów z elektronika ,ale okazuje się ,że jeżeli nikt przy niej wcześniej nie grzebał , spisuje się bez zarzutu. Wpisywałem swoją opinię przed rokiem , a teraz mogę napisać tylko lepszą.

dodano 08.08.2009 00:01:50 przez

Prestizowy ale awaryjny.Teoretycznie jak kogos stac na zakup to stac go i na reperacje..a te to standard w tym aucie.Tylko co to do cholery za komfort stanie w nocy jak kołek i czekanie na lawete? Swoją drogą słynny mercedes 500 pęczaka wytrzymał tylko 80 tys do remontu silnika-polonezy zdaje sie bywały trwalsze. Teksty typu "bez gwiazdy nie ma jazdy" po prawie rocznym użytkowaniu tego kasztana traktuje jak "babcisranie"Bo z gwiazdą co prawda jest jazda ale do serwisu..

dodano 05.11.2012 15:38:39 przez

Przejechałem tym autem ponad 100000 i nie przychodzi mi do głowy żadne złe słowo jakie mógłbym powiedzieć. Na początku martwiło mnie spalanie jednak szybko przekonałem się, że poza paliwem nie ma innych wydatków na to auto. Jazda na najwyższym poziomie. Ważne aby kupić pewny i sprawdzony egzemplarz. Ja soje auto kupiłem od pierwszego właściciela który kupił go w Polskim salonie i przez cały okres użytkowania tam też serwisował.

dodano 04.09.2007 18:02:37 przez

Co jeszcze się stało?: - rozszczelnił się układ hamulcowy; - wyciek ze skrzyni biegów; - wymaina kompresora zawieszenia; - uszczelnienie kolumny zawieszenia; - awaria anteny GPS; - awaria czujnika parkowania; - wymiana rolek w silniku; - wyciek na wale; - awaria zagłówka elektrycznego; więcej nie pamiętam, musiałbym sprawdzić na fakturach serwiswych...

dodano 31.10.2013 20:39:07 przez

Witam, posiadam ten model od 6 msc, dołożyłem już 3000zł. kupiłem bardzo zadbany z oryginalnym przebiegiem. Liczyłem sie z takimi wydatkami bo za merca dałem 23000zł. pomimo kosztów spełnia moje wszystkie oczekiwania . JEST TO AUTO DOSKONAŁE KTÓRE DYKTUJĘ W SWOJEJ KLASIE WSZYSTKO OD PONAD 30 LAT.

dodano 03.04.2003 16:09:01 przez

Jak nie będie wypadku, to po 6-7 latach wychodzi, za całokształt, że jest to najtańszy samochód (wliczając zaledwie minimalne zmęczenie moje dłuższymi przejazdami -- co przekłada się na lepsze moje rezultaty finansowe, coroczny serwis oraz codzienną eksploatację).

dodano 01.05.2005 17:21:14 przez

mam go od 3 lat i mi cigle sie psuje.to klima to szyberdach itd.teraz mi po raz 2 w tym(!)roku siadla klima.bylem fanem merca ale teraz...zminilem zdanie i bledem bylo kupno merca-nie popelnicie go!cena wysoka a prestiz niski(cigle spada,chyba ze w afryce...)

dodano 11.08.2006 14:58:55 przez

Samochód z najwyższej półki, który po wejściu nowego modelu pod koniec 2005 roku, można kupić za relatywnie niską cenę. Duża przyjemność z jazdy i wbrew obiegowym opiniom bezproblemowa i stosunkowo niedroga eksploatacja.

dodano 11.07.2008 22:14:56 przez

Chorowalem na te auto wiele lat i nigdy w zyciu nei kupilbym innego!Wszystko co chcesz masz w S klasie nawet w 8 letniej.A te wszystkie inne obojniacze auta nie sa w stanie z nim konkurowac!

dodano 05.02.2006 20:35:17 przez

Bardzo luksusowa limuzyna, wyposażona we wszystko co można sobie wymarzyć , o możliwościach dwumiejscowego samochodu sportowego z górnej półki

Demonstracyjny Infiniti QX70 S Premium

Demonstracyjny Infiniti QX70 S Premium

Rocznik: 2014. Przebieg: 4 000 km. Silnik: 5.0 390KM, benzynowy.

Suzuki Swift Comfort Plus Navi

Suzuki Swift Comfort Plus Navi

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.2 94KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Mercedes Klasa S, oglądali także

Dowiedz się więcej o Mercedes Klasa S

Przeczytaj o Mercedes Klasa S

Mercedes S 350 BlueTEC L - wzorzec limuzyny
Mercedes S 350 BlueTEC L - wzorzec limuzyny Flagowa limuzyna Mercedesa od zawsze wyznaczała nowe standardy. Nie inaczej jest z najnowszą klasą S, która znacząco wyprzedziła najpoważniejszych konkurentów. Oferuje ponadprzeciętny komfort i ogromną liczbę systemów podnoszących bezpieczeństwo.

Mercedes Klasa S - zobacz filmy

Mercedes Klasa S - a jednak ma wady
Mercedes Klasa S - a jednak ma wady W poprzednim filmie skupiliśmy się głównie na zaletach, ale po kilku godzinach podróży okazało się, że Klasa S, jak każde inne auto, nie jest pozbawione wad. Stąd pomysł na krótkie uzupełnienie naszej opinii o tym luksusowym krążowniku.
Genewa 2014 - Mercedes - Benz S Class Coupe - krótka prezentacja
Genewa 2014 - Mercedes - Benz S Class Coupe - krótka prezentacja Mercedes zaprezentował w Genewie model S Class. Ten samochód wyznacza nowe standardy w kategorii luksusu. Przyjrzyjmy się mu bliżej.
Mercedes Klasa S - wideotest AutoCentrum.pl
Mercedes Klasa S - wideotest AutoCentrum.pl Gwiazda, która nie gaśnie po wschodzie słońca - mówią o nim jego twórcy. Nowa Klasa S jak co generację pokazuje wszystkim kto tu rządzi - nafaszerowana nowymi technologiami nie zapomina też o potrzebach klientów. Co by tu jeszcze im podgrzać i wymasować? Zdziwicie się...

Mercedes Klasa S W220 5.0 V8 (500) 306KM 1998-2005 28