Oceny Mercedes Sprinter II

Oceny Mercedes Sprinter II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mercedes Sprinter II

~Prz
Furgon 2.2 CDI 129KM 95kW
Moim zdaniem bardzo dobre auto tylko trzeba o nie dbać , odwdzięczy się bezproblemową eksploatacją . Negatywne opinie są tych użytkowników którzy myślą że 10 letnie auto ma 200000km , a niestety prawda jest inna te auta kupuje się żeby zarabiać i robić kilometry . Wiekszośc obecnych na rynku aut ma przebiegi ok miliona , a niestety nic nie jest wieczne i pożniej są lamenty , że to kiepskie auto. Jeśli ktoś znajdzie ładny egzemplarz z...
~Paweł w Gazie
Furgon 2.3 i 143KM 105kW
To mój drugi bus w Lpg. Ducato Maxi 2.0 spalanie 12-14 lpg a sprinter 13-16l pg. Jeżeli chodzi o moc to Sprinter wygrywa bezkonkurencyjnie. Ducato komfort,cisza i wygoda, Sprinter ciosany siekierą,głośny i jazda jak wozem drabiniastym. Największy atut to silnik, nie bierze oleju i jest bez obsługowy. W ducato za mała moc i pomimo bardzo dobrej kondycji silnika zawsze oliwę pobierze ok 0,5l na 1000 kilometrów
3,5
~marek
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Silnik, skrzynia oraz układ jezdny są niezłe. Niestety auto nie zasługuje na najwyższą ocenę ze względu na to że znika w oczach. Korozja jest wszędzie, nawet w tak absurdalnych miejscach jak środek poszycia czy wnętrzu. Karoseria to zwykły bubel.
2,6
~info@gbotuin.nl
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Auto gnije i nic na to nie pomaga, można to robić w nieskończoność i tak po 3-5 miesięcy wyłazi rdza. Most hałasuje, przy 250 tys padły wtryski przy 262 tys pompa i jeden z nowych wtrysków. Nowa pompa pochodziła 4 dni (wada fabryczna) znowu wymienili. Koło dwumasowe się rozsypało tak jak podpora mostu. Zaczynają klepać zawory. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.
3,2
~Icid
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Za duże pieniądze dostaniecie samochód który co 3 lata trzeba oczyszczać ze rdzy i malować. Będzie się psuł, będzie głośny i toporny. Będziecie wkurwieni jak ja :D Polecam jumpera 2,5 diesla lub turbodiesla, nie gnije, nie psuje się jest połowę tańszy w zakupie i 3 razy tańszy w utrzymaniu. Mercedes robi gówno od kilku lat czas się z tym pogodzić i przestać przepłacać.
3,6
~tomek
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Przyjemnie sie jezdzi. Auto w miare zwawe ale karoseria rdzewieje (bezwypadkowy!!!) w wielu miejscach. Ogrzewanie podczas jazdy po miescie praktycznie nie dziala (silnik sie nie nagrzewa). Na trasie ok.
3,8
~Tomi
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Największą bolączka auta jest korozja i ciężka praca lewarka zmiany biegów na zimnym silniku. Auto tak samo jedzie na pusto i obciążeniem 1000 kg.
~Tomek
Furgon 2.2 CDI 129KM 95kW
Gdyby nie rdzewiejąca w oczach blacha, to by było 5 gwiazdek. Miałem 2 sztuki, oba zrobiły po 800 tysięcy i jeszcze później jeździły.
~Zdzisław
Furgon 2.7 CDI 156KM 115kW
Silnik idioto-odporny, karoseria też, ale na niektórych jej miejscach zaczęły powstawać brązowe wżery.
~Szuszfol
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Moje auto to 411 czyli rama z kontenerem i winda Szkoda że nie jest na ramie pozwoliło by to na większy załadunek. Duża dostępnośc części oryginalnych i zamienników