Konkurs gokartowy - tydzień 6

Mercedes Vaneo - Oceń swoje auto

lista silników Mercedes Vaneo

Oceny Mercedes Vaneo

4% gorzej niż w segmencie Vany (4,12)

dodano 17.10.2013 17:59:52 przez

Samochód najlepszy chyba z posiadanych przez nas do tej pory pod względem niezawodności i komfortu podróży. Nie wiele jeździmy ale w podróży mam do niego zaufanie. Na bardzo stromych i ośnieżonych podjazdach we Włoszech radził sobie naprawdę dobrze. Narty wchodzą do bagażnika, nie trzeba kufra dachowego. Latem w Chorwacji, Czarnogórze czy Albanii drapał się pod ostre górki bez przebaczenia dzielnie. Na zjazdach nie grzało mu hamulców. Obawiałem na lokalnych górskich i długich stromizn, postoi na chłodzenie tarcz. Obeszło się bez, nic się nie grzało, nic nie śmierdziało. Choć góry są w Czarnogórze niezłe spalanie na lokalnym gazie w normie. Blacha budzi troszkę zastrzeżeń do producenta, niestety jak we wszystkich nowszych samochodach. To już nie to co kiedyś. Gdybym miał kupować teraz zastanawiał bym się znowu nad Vaneo.

dodano 04.05.2005 22:54:39 przez

Z własnego doświadczenia stwierdzam że jest to pierwsze i ostatnie auto marki mercedes kupione.Na polskie drogi słabe zawieszenie,elektryka szwankuje(centralny zamek)kilka napraw,serwis drogi Roboczogodzina 130zł!Niesumiennie wykonywane naprawy,części wymienione nie sa zwracane co podważa wiarygodnośc serwisu, uważam że klient jest naciagany!Póżniejsze tłumaczenie że część została zużyta nie przekonuje gdyż serwis nie może udowodnić nie pokazując "zużytej cześci".To uwagi z ostatniej naprawy w serwisie a korzystałem prawie 3 lata

dodano 20.07.2010 21:14:50 przez

Jest to najbardziej komfortowe autko rodzinne, czy tez dla dwojga:), mam w benzynce i to jest najwiekszy PLUS tego autka, instalacja LPG to koszt 2200, nic sie nie psuje, wszystko dziala, auto bezawaryjne - ale benzyna, diesel jest inny i gorszy nie polecam. Jezdzilem juz japoncami, amerykanami, ale jednak co merc to merc, wszystkie auta mialem na firme, tylko szkoda ze ta blacha jest slaba, ale mysle ze podobnie jak u forda. POLECAM wszystkim autko super, szukajcie w automacie, koniecznie!

dodano 19.06.2011 13:57:30 przez

Auto mam już od roku zrobiłem nim już ponad 20 tys km a obecny przebieg to 206 tys. nic mi się w nim nie popsuło i z tego co wiem to poprzedni właściciel też nic nie naprawiał. Jedyny zabieg, który proponuję wszystkim użytkownikom Vaneo to zmiana wysokości profilu opon fabrycznie zalecanych na wys 65. Fabryczne opony świetnie się spisują na niemieckich autostradach lecz nie na polskich wertepach.

dodano 18.08.2007 09:55:32 przez

Samochod dobry dla duzej rodziny lub hobbystow ktorzy czesto zabieraja ze soba np. sprzet sportowy (rowery, deski, spadochrony itd). Duza zaleta jest plaska dluga podloga po zlozeniu lub rozmontowaniu tylnich foteli. Milosnicy Mercedesa nie znajda w nim nic przyciagajacego gdyz jest on skonstrulowany dla innej grupy odbiorcow.

dodano 27.03.2003 22:16:08 przez

zepsuta skrzynia biegow czas naprawy juz 4 tyg.zla geometria kol zciecie bieznika przy 4000km przebiegu zle uruchamiane silnika zima.uszkodzenie pokretla fotela .zla obsuga serwisowa obecny przebieg 2000km.a cobedzie jak sie skonczy gwarancja !nie mozna sie doprosic auta zastepczego .samochod jest niezbedny w firmie

dodano 24.08.2004 22:47:45 przez

Ogolnie z auta jestem zadowolony. Problem ze wspornikiem stabilizatora byla zalatwiony przez serwis poprawnie natomiast sprawa opon ciagnie sie juz 3 miesiac i grozi posiadaczowi auta zawalem serca. Co wiecej spotkalem jeszcze jednego posiadacza Vaneo ktory mial podobne problemy z "zabkujacymi" oponami.

dodano 08.06.2014 14:22:10 przez

Auto ogólnie nie wygląda najgorzej . Dobrze się nim jeździ do czasu kiedy nie nastąpi jakakolwiek usterka w okolicach zespołu napędowego (silnik , skrzynia). Nigdy więcej nie kupiłbym tego auta nawet za cenę dużo niższą niż rynkowa . Wreszcie go sprzedałem po pół roku jeżdżenia z nim na giełdę :)

dodano 09.04.2006 21:25:28 przez

Mimo 1 metra sześciennego na pace nie można doszukać się w tym aucie funkcjonalności, ergonomii a co więcej oczekiwałoby się NIEZAWODNOŚCI. Koniec wielkiej marki nadchodzi....:-( witaj KIA. Nie jest to mój pierwszy mercedes, ale ten przelał już czarę goryczy...:-( NIGDY WIĘCEJ MERCEDESA.

dodano 22.08.2008 07:59:21 przez

Autko kupiłem z drugiej ręki. Gdybym miał kupic nowego to nie dałbym tyle kasy, ale na rynku wtórnym nie sa juz takie drogie. Jak na razie jestem zadowolony z samochodu. Zalecam jazdę na dobrym paliwie (V-Power Diesel) ze względu na czułe pompotryskiwacze- wymiana koszmarnie droga.

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 651 km. Silnik: 1.4 140KM, benzynowy.

Demonstracyjny Nissan Qashqai ACENTA

Demonstracyjny Nissan Qashqai ACENTA

Rocznik: 2013. Przebieg: 1 600 km. Silnik: 1.2 115KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Mercedes Vaneo, oglądali także

Dowiedz się więcej o Mercedes Vaneo