Oceny Mercury – wybierz model

Najnowsze oceny Mercury

~Tomasz Torn
Mercury Villager II
Minivan 3.3 170KM 125kW
Długo bym musiał pisać - jeździłem modelem produkowanym w 92/93 , 93, 94 i 95. 1995 to pełen elektronik - uchylne boczne okna itp Cyfrowa tablica nie bardzo mi jednak odpowiada. Przejechałem Villagerami kilkaset tysięcy kilometrów łącznie. No i nie mogę się od nich "uwolnić". Rewelacyjny silnik. Płynnie działająca skrzynia. Najlepszy model tego auta z 1994 roku i w tym też modelu najlepsza blacha. Bardzo wygodne kapitańskie fotele. Można...
~luk
Minivan 3.0 151KM 111kW
Produkcja Nissan Ford ale szyld Mercury, auto z japońskimi częściami (mechanika, silnik, skrzynia) amerykańskim pomysłem, wyglądem i blachami. Jest to chyba jedyny van USA w tych gabarytach niezbyt długi, nie za szeroki jak voyagery, bardziej porównywalny z europejskimi, jak evasion czy też pseudo usa - sintra, lub koreański hyundai trajet, ale Villager jest na zawieszeniu słynnej Maximy co sprawia że trakcja i pewność jazdy jak na vana ogromna.
~zbysze kom. 607817696
Mercury Sable II
Sedan 3.8 140KM 103kW
bardzo ładny kształt karoserii, dużo miejsca wewnątrz.bardzo wygodny bagażnik-dwa miejsca siedzące w nim z pasami... to jest oczywiście kombi. ciekawy wygląd -zwłaszcza wieczorem-przednich lamp...,na tylnych błotnikach boczne,czerwone lampki-to też jest bardzo fajne... jest bardzo zwinny w parkowaniu.
~piotrek
Mercury Cougar VII
Coupe 2.5 170KM 125kW
Kazdy samochod ma drobne usterki..ten takze..aczkolwiek to co daje kierowcy ten samochod zaslania kompletnie drobne niedociagniecia...komfort jazdy,bezpieczenstwo i calkiem przyzwoite osiagi zarowno pod wzgledemprzyspieszenia jak rowniesz spalania polecam..rewelacyjny samochod
~markrzem@op.pl
Mercury Sable III
Sedan 3.0 145KM 107kW
Jesli szukasz nietuzinkowego, dużego samochodu, cenisz komfort jazdy i jubisz byc widoczny na drodze to polecam. Ewentualne naprawy moga sporo kosztować ale wszystko jest to zrobienia. Trochę ryzyka nie zaszkodzi :)
3,8
~Bolsblu@poczta.fm
Mercury Cougar VI
Coupe 3.0 132KM 97kW
NIska ocena dlatego, że modal jaki kupiłem był troszkę zaniedbany. Poza tym licznik elektroniczny miał przebieg 130000km a w milach miał ok 143750!!! Zapomnieli cofnąć mil albo nie wiedzieli przez ile podzielić. Jednym słowem cofneli o równe 100000. Serwis forda z Radomia- Pozdrowienia. Gdyby ten wóz był nowszy- to polecam.
~mercury
Mercury Cougar VI
Coupe 3.0 132KM 97kW
przez 10 lat auto jezdzilo swietnie, bez zadnych usterek, jezdzic nie umierac ;)... niestety po 10 latach poszedl alternator, popma wodna, paliwowa, skrzynia biegow sie sypie, klima no i ta blacha... wrazenia z jazdy sa swietne, doskonale wspomaganie, mnostwo miejsca, prawdziwy amerykanski samochod :)
~Arek
Minivan 3.0 151KM 111kW
Samochód kupiony za 2 koła z lpg,miał na początku służyć jako wół pociągowy, ale tak się spodobał dzieciakom, że powoli go sobie robię sam.
~jasko24
Minivan 3.0 151KM 111kW
jest duże i przestronne dla rodziny idealne wszystko sie mieści
~marek
Minivan 3.0 151KM 111kW
życzę każdemu nowego auta tak mało awaryjnego jak mój dziadek mercury