Oceny Mercury Villager – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Mercury Villager

~Tomasz Torn
Minivan 3.3 170KM 125kW
Długo bym musiał pisać - jeździłem modelem produkowanym w 92/93 , 93, 94 i 95. 1995 to pełen elektronik - uchylne boczne okna itp Cyfrowa tablica nie bardzo mi jednak odpowiada. Przejechałem Villagerami kilkaset tysięcy kilometrów łącznie. No i nie mogę się od nich "uwolnić". Rewelacyjny silnik. Płynnie działająca skrzynia. Najlepszy model tego auta z 1994 roku i w tym też modelu najlepsza blacha. Bardzo wygodne kapitańskie fotele. Można...
~luk
Minivan 3.0 151KM 111kW
Produkcja Nissan Ford ale szyld Mercury, auto z japońskimi częściami (mechanika, silnik, skrzynia) amerykańskim pomysłem, wyglądem i blachami. Jest to chyba jedyny van USA w tych gabarytach niezbyt długi, nie za szeroki jak voyagery, bardziej porównywalny z europejskimi, jak evasion czy też pseudo usa - sintra, lub koreański hyundai trajet, ale Villager jest na zawieszeniu słynnej Maximy co sprawia że trakcja i pewność jazdy jak na vana ogromna.
~Arek
Minivan 3.0 151KM 111kW
Samochód kupiony za 2 koła z lpg,miał na początku służyć jako wół pociągowy, ale tak się spodobał dzieciakom, że powoli go sobie robię sam.
~jasko24
Minivan 3.0 151KM 111kW
jest duże i przestronne dla rodziny idealne wszystko sie mieści
~marek
Minivan 3.0 151KM 111kW
życzę każdemu nowego auta tak mało awaryjnego jak mój dziadek mercury
~jaro
Minivan 3.0 151KM 111kW
bezawaryjne przez 5 lat , tylko co 10 tys wymiana olejów klocków , i przez dziury elementy z zawieszenia , części tanie jak barszcz.
~Kamil
Minivan 3.3 170KM 125kW
to starszej generacji jednostka Nissana, czyli trzeba mieć prawdziwy talent aby to popsuć, teoretycznie silniki śmigają około 1mln kilometrów, ja już mam ponad 0,5 mln przejechane. Jak się pociśnie to można zejść poniżej 10s do setki a to już rewelacyjny wynik, powyżej 100km/h mało, która podstawowa osobówka daje radę (Silnik)
~torn4@gazeta.pl
Minivan 3.0 151KM 111kW
Bardzo elastyczny - świetnie przyspiesza. przejechałem z rodziną w cztery osoby 6000 km po europie Austria, Czechy, Niemcy, Włochy Chorwacja i nie mam zastrzeżeń W Alpach prowadził się jak po sznurku. Jedyne co się pojawiło to zbyt już dzisiaj luźny napinacz rozrządu stąd dzisiaj silnik jest trichę głośniejszy na wolnych obrotach. Napinacz- 85 - 300 zł Wymiana 50 - 300 zł (mechanik zapytany o cennik nie wiedzieć czemu paytrzy w... (Silnik)
~mdzalewscy
Minivan 3.3 170KM 125kW
Fajnie silniczek Nissana, ciągnie od dołu, duża elastyczność. Spokojnie na LPG zamykam budzik. Podobno te VG33E są nie do zajeżdzenia. Z wad to czasami (rzadko) łapię zmułke chwilową, albo ma zawachanie przy ruszaniu. (Silnik)
~marek
Minivan 3.0 151KM 111kW
silnik jeszcze nigdy mnie nie zawiódł , nie boje sie, mogę nadal wyruszyć w głąb europy bardzo płynna cicha elastyczna praca , , nie jeżdżę na gazie . (Silnik)
Mercury Villager