Oceny Mercury Villager I

Oceny Mercury Villager I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mercury Villager I

~luk
Minivan 3.0 151KM 111kW
Produkcja Nissan Ford ale szyld Mercury, auto z japońskimi częściami (mechanika, silnik, skrzynia) amerykańskim pomysłem, wyglądem i blachami. Jest to chyba jedyny van USA w tych gabarytach niezbyt długi, nie za szeroki jak voyagery, bardziej porównywalny z europejskimi, jak evasion czy też pseudo usa - sintra, lub koreański hyundai trajet, ale Villager jest na zawieszeniu słynnej Maximy co sprawia że trakcja i pewność jazdy jak na vana ogromna.
~Arek
Minivan 3.0 151KM 111kW
Samochód kupiony za 2 koła z lpg,miał na początku służyć jako wół pociągowy, ale tak się spodobał dzieciakom, że powoli go sobie robię sam.
~jasko24
Minivan 3.0 151KM 111kW
jest duże i przestronne dla rodziny idealne wszystko sie mieści
~marek
Minivan 3.0 151KM 111kW
życzę każdemu nowego auta tak mało awaryjnego jak mój dziadek mercury
~jaro
Minivan 3.0 151KM 111kW
bezawaryjne przez 5 lat , tylko co 10 tys wymiana olejów klocków , i przez dziury elementy z zawieszenia , części tanie jak barszcz.
~torn4@gazeta.pl
Minivan 3.0 151KM 111kW
Bardzo elastyczny - świetnie przyspiesza. przejechałem z rodziną w cztery osoby 6000 km po europie Austria, Czechy, Niemcy, Włochy Chorwacja i nie mam zastrzeżeń W Alpach prowadził się jak po sznurku. Jedyne co się pojawiło to zbyt już dzisiaj luźny napinacz rozrządu stąd dzisiaj silnik jest trichę głośniejszy na wolnych obrotach. Napinacz- 85 - 300 zł Wymiana 50 - 300 zł (mechanik zapytany o cennik nie wiedzieć czemu paytrzy w... (Silnik)
~marek
Minivan 3.0 151KM 111kW
silnik jeszcze nigdy mnie nie zawiódł , nie boje sie, mogę nadal wyruszyć w głąb europy bardzo płynna cicha elastyczna praca , , nie jeżdżę na gazie . (Silnik)
3,8
~franek
Minivan 3.0 151KM 111kW
super sie jezdzi i jest niezawodny
~Leszek
Minivan 3.0 151KM 111kW
Jak na taką masę samochodu, dobrze sobie radzi, dobre przyspieszenie i umiarkowane zużycie paliwa. (Silnik)