Mini Countryman - Oceń swoje auto

lista nadwozi Mini Countryman
lista silników Mini Countryman
Mniej

Oceny Mini Countryman

6% gorzej niż w segmencie Auta małe (3,96)

autodna

dodano 22.02.2011 przez

hmm psioczyłem na mojego wcześniejszego Mini One (możecie przeczytać moją opinię) ale w porównaniu z tym countrymanem (wieśniakiem) jak już mówią "miłośnicy BMW". To brakuję mi wcześniejszego mini. mimo swoich wad, tam czułem przyjemność z jazdy tam Kierowca czuł że kontroluje auto. Tutaj tego zdecydowanie brakuje. według Mnie MINI modelem Countryman straciło swoją rasowość jako Mini i utożsamianą z nim kulturą i cechami. To tak jak byśmy mieli Psa championa rasy np. labrador i zwąchali go z jakimś burkiem, efektem tego jest właśnie Mini countryman. Ani to ładne, ani to osiągów nie ma. Ale może być jako samochód. Jak jeździłem Mini One zawsze ktoś się oglądał na to auto czy na światłach czy przejeżdżając przez miejscowości po prostu przykuwał uwagę. Mini Countryman zlewa się ze wszystkimi skodami, hondami, nissanam, fordami, itd. Więc na "inność"(w pozytywnym słowa znaczeniu) co było zaletą mini nie ma co liczyć.

dodano 31.12.2013 przez

Auto typu Będziesz Mógł Wyprzedzać, ale trochę cię przy tym potrząśnie. Jak to MINI, auto o zacięciu sportowym. Twardawy(koła 18"profil 45), jeżdżący jak gokart i podskakujący jak piłka. Ale mnie to odpowiada. Sylwetka nietuzinkowa, łatwo rozpoznawalny.

dodano 02.10.2014 przez

Fatalne właściwości jezdne,fatalna pozycja za kierownicą,żle zestopniowana automatyczna skrzynia biegów,hałas w kabinie,trzęsie jak w traktorze Miałem to autko do 2-dniowej jazdy testowej,więc nie oceniam wszystkich kategorii

dodano 29.11.2010 przez

O całokształcie świadczą informacje poniżej.

dodano 28.02.2014 przez

nastepny bedzie 2l diesel lub cooperS