Oceny Mini One – wybierz generację

Najnowsze oceny Mini One

1,7
~Madlen
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
Przestrzegam każdego przed zakupem tego samochodu. Kiedy ja go kupowałam też czytałam opinie i uznałam że ok, auto jest kosztowne w naprawie ale ile rzeczy może się znowu psuć. Tymczasem przysięgam że od roku codziennie psuje się co innego- od notorycznie psującej się pompy wspomagania, błędy przepustnicy uniemożliwiające nagle jazdę, idiotycznie mocowaną linkę skrzyni biegów trzymająca się fabrycznie na jedną gumę... Okrasić to wszystko...
4,1
~Miłosz
Mini One II
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Ogólnie polecam jeśli ktoś nie potrzebuje dużego auta. Samochód genialnie się prowadzi. BMW świetnie dopracowało zawieszenie. Silnik jest bardzo dynamiczny jak na tak małą pojemność. Nie pali bardzo dużo i przyjemnie brzmi. Słaba widoczność i przyjemny dla oka design. Jakość wykończenia wnętrza jest lepsza niż to na jaką wygląda. Karoseria dobrze się trzyma i nie koroduje. Z awaryjnością nie jest źle i wymieniałem głównie rzeczy typowo...
~Pepe
Hatchback 3d 1.4 TD 75KM 55kW
Samochód świetnie się prezentuje, pomimo swojego wieku. Dosyć mały, najwygodniejszy dla dwóch osób. Jeśli chodzi o mój egzemplarz - kompletnie bezawaryjny, wymieniane tylko płyny eksploatacyjne, klocki hamulcowe itp.
2,9
~Jarek
Mini One II
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Cóż, jeśli potrzebujemy auto dla zabawy a w garażu mamy już auto na wycieczki i dla żony. I będziemy z niego kożystać raz na tydzień. Można pozwolić sobie na gadżet jakim jest MINI. Jeśli tym autem mamy pracować to nie polecam. Bardzo usterkowy samochód i drogi serwis przesłaniają frajdę jaką jest jazda tym gokartem.
~Sabina
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
Zawsze marzylam o zakupie mini i w koncu sie udalo. Jestem jednym z najbardziej zadowolonych kierowcow na ulicach. Autko sprawuje sie swietnie, jest niezastapione w miescie. Nie wspomne o tym ze jest cool :)Fantastyczne przyspieszenie i komfort jazdy. Polecam
3,5
~Loco-Baddog
Hatchback 3d 1.4 TD 88KM 65kW
To moje czwarte Mini nowej generacji-a zaczęło się od żony-myślałem że to damski samochód, a kiedy tylko się nim przejechałem to się od niego uzależniłem i tak już zostało. Po mimo wad-i ceny to na prawde fajny car,-nie ma co ukrywac jest ok
Dziennik kosztów dla Mini One
8,8
11,7
~AdaKo
Hatchback 3d 1.4 TD 75KM 55kW
Drobne usterki bez problemowe do naprawy we własnym zakresie( typowe dla tego modelu blokowanie elektrycznie opuszczanych szyb )
~Lesiuuuuuu
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
Dobre auto dla osób chcących przyciągać wzrok :) Koszty eksploatacji znośne, cena części dosyć droga
~Lesiuuuuuu
~skadi
Hatchback 3d 1.6 90KM 66kW
Podsumowując Mini One to samochód w którym można się zakochać. Jazda nim uzależnia. Ponadto niespotykany wygląd przyciąga wzrok wszystkich.
Mini One