Ocena kierowcy - Mitsubishi Carisma Hatchback

manio, 12 lat temu
Rok produkcji 1997
Mitsubishi Carisma Hatchback 1.6 90KM 66kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Inne : wszystko po trochu
Jak na dość stare auto nie mogę powiedzieć na carismę złego słowa .Wbrew temu wszyskiemu czego się naczytałem że to nie japoniec bo robiony w Holandi itp. Stwierdzam że to niezawodny japoniec.Auto wygodne ,niebrzydkie, mało pali ,Wcześniej jeździłem audi A4 i nigdy więcej,to są padaki jakich mało .Szczerze polecam Mitsubishi i nie bójcie się japończyków bo to naprawde mocne wozy
Silnik prosty a zarazem niezawodny ,przy tym oszczędny i wcale nie taki muł jak mówią. Wystarczy na normalną jazdę. Zero jakichkolwiek wycieków Wokół silnika rdza od suchośći.Wielki plus
tu troche gorzej (skrzynia renault) wyrabiają się wodziki koszt wymiany około 100-150 zł. z robotą
nie jest źle
jak dla mnie bez zastrzeżeń
Wszystko na swoim miejscu
Szybko się nagrzewa w zimę ,w lato gorzej bo bez klimy
wygodne fotele , z tyłu nie wiem nie jechałem ale dwie osoby napewno nie będą narzekały
w środku cichutko
Jak na dość duże auto spalanie rewelka Po mieście mieszcze się w 10 a nawet niżej zależy od jazdy
Jak na razie nie miałem z nią żadnych problemów tylko leje paliwo i jeżdżę. Jedyne co przestało działać to zamykanie szyby od strony pasarzera ,okno otwiera lecz nie zamyka ale spokojnie zamykam sterowaniem kierowcy

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 90KM 66kW [l/100km]

8,6