Ocena kierowcy - Mitsubishi Carisma Hatchback

Leszek, 16 lat temu
Silnik 1.8 16V 116KM 85kW
Rok produkcji 1997
Mitsubishi Carisma Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Generalnie 115 kucy wystarcza. Cichy do 3000 tyś głośny po wyżej ale ma większego kopa. Spalanie 9/10 l gazu w mieście Czasami falujące obroty. Ogólnie daje sporą satysfakcje z jazdy. Choć według mnie powinen mieć ze 146 koni :) Stuki puki w zaweszeniu dośc twarde i też nie za miękie - trzyma się dobrze drogi i nawet komfortowo sie jeździ. Bardzo wygonde fotele. Brak podłokietnika. Nie widać dupci z tyłu więc parkowanie tyłem nie wprawionym może przyspażac troszke kłopotu, Mi to nie przeszkadzia tak więc jest rewelacyjnie a no i te duże lusterka poprostu bajka wszystko widać jedno zerknięcie i wiadomo co sie dzieje na drogdze REWELACJA. Bardzo lubie duże lusterka bo nie trzeba się przypartywać co i jak zaznacze ze wzrok mam idealny :) Kupieł zrobiłem co trzeba jeżdziłem przez trzy lata bez problemów. Dopiero teraz trzeba powymieniać pare rzeczy. Autko ma w sobie to coś co przyciąga można się w nim naprawde zakochać. Ma własny styl ponad przeciętną sylwetkę fajne wnętrze. No i to coś co mówi " choć a możę jeszcze gdzieś skoczymy "Poprostu chce sie wsiąść i pojechac. Generalnie Warto :)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 16V 116KM 85kW [l/100km]

11,0