Ocena kierowcy - Mitsubishi Carisma Hatchback

JUROBAS, 11 lat temu
Silnik 1.8 16V GDI 125KM 92kW
Rok produkcji 1999
Mitsubishi Carisma Hatchback 1.8 16V GDI 125KM 92kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Polecam to autko wszystkim kto jeżdzi w długie trasy Auto wspaniale się prowadzi jest ekonomiczne ma wszystko co powinno mieć auto średniej klasy
Przy ekonomicznej jeżdzie nie mogę narzekać silnik GDI 125 KM jest ekonomiczny zwinny dobrze sprawuje się na trasie. Oby tak dalej
Skrzynia spisuje się dobrze wszystkie biegi wskakują bez żadnych problemów pomimo przejechanych blisko 200000 km zero kosztów finansowych Myślę że autkiem jeszcze daleko zajadę
Z układem kierowniczym też nie ma problemów Przy przeglądzie została ustawiona zbieżność i geometria kół Od tego czasu autko sprawuje się doskonale
Widoczność oceniam na dobrą za to ze względu na mój wzrost
Przy ekonomicznej jezdzie samochód jest super
Średnia Ostatnio był czyszczony cały układ tj. dopełnienie ubytków płynu jak ozonowanie wnętrza
Jest wystarczający dla czterech dorosłych osób W piątkę troszkę ciasno(chyba ze po środku siedzi chudzina)
auto przy zamkniętych szybach jest w miarę ciche do 130km możne rozmawiać nawet szeptem przy włączonym radiu i muzyce Przy większych szybkościach jest głośniej ale to normalka
zużycie paliwa jak na silnik 1,8GDI z 125 KM mogę stwierdzić iż drugiego takiego trudno spotkać na trasie przy szybkości 70km 6,2 w mieście około 9 l.przy włączonej klimie, ale to normalka jeżdziłem oplem corsą A 1,2 45KM spalanie było podobne lecz komfort jazdy zupełnie inny
Części stosunkowo nie drogie idzie kupić w sklepach specjalizujących się w częściach sam. mitsubishi jak na allegro
jak każdy sam. ma swoje wady i zalety oceniam swoje auto na cztery + Auto kupiłem 1999 r Jak do tej pory nie wile dołożyłem finansowo auto mnie nie zawodzi
Poważniejszych usterek nie miałem więc nie będę się rozpisywał

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 16V GDI 125KM 92kW [l/100km]

8,1