Ocena kierowcy - Mitsubishi Carisma Hatchback

Silnik 1.9 TD 90KM 66kW
Rok produkcji 1998
Mitsubishi Carisma Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Trzeszczące plastiki
Auto ogólnie dobrze się spisuje, nie mam z nim żadnych problemów. Jeżdzi skręca hamuje extra grzeje i dobrze klima chłodzi wszystko działa jak powinno. Wbrew opiniom właścicieli zajeżdzonych aut z tak zwanej "okazji" bądż właścicieli przereklamowanych i dobitych aut za Odry, którzy przez złą ocenę dodaną na inne auta chcą dowartościować swoje. Ja trafiłem na zadbany egzemplarz od pierwszego właściciela z oryginalnym przebiegiem. Zrobiłem tym autem 50 000 km i oprócz oleju, który wymieniam co 10 000 km i tankowania nie robiłem nic. W porównaniu do auta syna, który ma zajechanego "wieśnagena" to moja carisma jest super autem. Może poza komfortem jazdy pasat jest wygodniejszy.
Super odpala od "strzała" jestem pełen podziwu dla tej jednostki napędowej rodem z Francji. Trochę głośny po uruchomieniu ale po chwili jest ok, przecież to zwykły TD. Nie jest demonem szybkości ale w miarę się zbiera. Miałem audi a-4 z beznadziejnym silnikiem 2,5 tdi odpalanie tragedia, w sceniku 1,9 dci było nie żle tylko długo kręcił zanim zapalił
Tu jest trochę problemu z jedynką i wstecznym, ale można to ogarnąć
Auto super trzyma się w zakrętach jedzie jak po sznurku.
Widać wszystko dookoła z parkowaniem nie ma problemu mam czujniki.
Trzeszczące plastiki
Ogrzewanie w zimę jak i latem klima dobrze się spisuje. W audi a-4 latem klima ok zimą nie grzała wcale. W pasacie syn nie ma klimy ale dobrze grzeje w zimę.
Mam 187 cm wzrostu i jest ok nawet po dłuższych trasach. Za fotelem kierowcy gdy ja prowadze siedzi córka i nie narzeka na brak miejsca ma 160 cm wzrostu. W audi a-4 było gorzej, pasat wygrał.
Jeżdzę z prędkością do 100kmh i jest dobrze można spokojnie rozmawiać. Po rannym odpaleniu zanim silnik się nagrzeje na zewnątrz słychać że to diesel, w środku znośnie.
Przy mojej ekonomicznej jeżdzie ok
brak
brak