Ocena kierowcy - Mitsubishi Carisma Sedan

Mitsubishi Carisma Sedan 1.9 TD 90KM 66kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Zawiodłem się na Mitsubishi
Zawieszenie
Przeniesienie napędu
W tym samochodzie Wszystko niestety jest w stanie się zepsuć: elektryka (cała), skrzynia biegów, zawieszenie, odpadające klamki. Proszę sie przygotować na częste wizyty u elektryka i speców od układu chłodzenia.Bardzo złe trzymanie drogi, układ bardzo nieprecyzyjny, czuć wszystkie wyboje i dziury. Następna wada to głośność zawieszenia - porażka, Zawieszenie bardzo, ale to bardzo nietrwałe ceny czesci to katastrofa!Motor pracuje jak traktor. Słabo zapala!! Ciśnienie i wtryski są OK. Kupując auto z tym motorem zwróćcie uwage na to czy samochód nie ma odłączonego czujnika temperatury silnika. Jeżeli tak jest to ma załatwioną pompę wtryskową. Większość handlarzy stosuje tą metodę. Po podłączeniu czujnika auto nie bedzie chciało odpalić na ciepłym silniku.nie oszukujmy chodzi jak traktor, a jak włącza się turbina to wyje jak rosyjski TOPOLEW.Az wstyd przed ludżmi bo hałas naprawdę niesamowity. szczerze to nic dla mnie auto przereklamowane Rdza w aucie z tego rocznika jest największym wrociem. To auto złamie się na pół od rdzy a silnik będzie dalej chodził. BRAK OCYNKU zmniejsza znacząco przewagę nad niemcami - nawet seicento ma ocynk i sie trzyma. Galant też go miał i trzyma się do dziś. carisma niestety za kilka lat zniknie z naszych dróg, bo przerdzewieje do cna. niestety. ogólnie jestem rozczarowany poprzednio jeździłem Vectrą A i nie było z nią w ogóle problemów, a z carismą cały czas mam jakieś wydatki ostatnio remont silnika kosztował mnie prawie 3 tys.!!! jednym słowem porażka, dobrze że sprzedałem już złoma i kto inny się z nim teraz męczy;) ogólnie odradzam i kasa wyrzucana w błoto.
problemy z turbiną
biegi wchodzą ciężko
zle się prowadziło ale im auto starsze tym gorzej było
widać tylko kanciase kształty przodu

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 90KM 66kW [l/100km]

8,3