Oceny Mitsubishi Colt III

Mitsubishi Colt III - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mitsubishi Colt III

~maxiking18
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Daje mu 5 z duzym plusem, powód jest prosty wozi, dowozi, przywozi i sie nie psuje, moze nie jest super oszczedne i nie powala na kolana moca silnika i nie ma duzego i pojemnego bagaznika, pasazerom i kierowcy nie jest zbyt wygodny no ale te wszystkie moim zdaniem drobne niedogodnosci w polaczeniu z niezawodna jednostka napedowa oraz pprzekladnia tworza z tego autka cos co ciezko mi opisac pelen zachwyt a dla mnie to juz chyba sentyment....
4,1
~bbvcvb
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Rzuca się w oczy solidność wykonania pojazdu w każdym detalu. Bardzo ładna jest sylwetka pojazdu, Auto jest aerodynamiczne, w wersji z manualna skrzynia biegów b. ekonomiczne. Ergonomia w aucie w najwyższym standardzie podobnie jak prowadzenie i komfort w aucie zwłaszcza w wersji z automatem. Niedopracowany sterownik silnik silnika, świetnie przed korozja zabezpieczona karoseria, także spod pojazdu.
~OLO
Hatchback 1.5 GLXi 84KM 62kW
Super autko. Jak na 19-sto letni wóz byłem z niego w 100% zadowolony. Idealne autko dla kogoś, kto oczekuje niezawodności i odrobiny sportu. Ja sprzedałem swojego colta tylko dlatego, że potrzebowałem bardziej pojemny pojazd.
~fgfjhfg
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Auto jest godne polecenia. Posiada ladna oplywowa linie nadwozia. Jest rewelacyjnie zabezpieczone przed korozja. Jest bardzo niezawodne oprocz sterownika silnika i mimo wszystko lepiej wyciszone od Civica.Silnik jest bardzo zrywny i trwaly. Jest tez bardzo elastyczny i doskonale przyspiesza juz od dolnych zakresow obrotow. Szkoda jedynie ze jest sterowany przez czesto psujacy sie komputer.DOSKONALE AUTKO ZA ZADNE PIENIADZE!!!!
3,6
~uptkz@lykamspam.pl
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Mialem juz pare japonczykow. Mam do nich sentyment. Mialem przechwalona Honde i rownie przechwalona Toyote. Ja najwiekszy sentyment mam mimo wszystko do mitsubishi. Jesli nie brac pod uwage usterek ze sterownikiem to auto jest naprawde super i wersji 1988-92 i 1996-2003 bo takie posiadalem. Mysle ze wersja III jest jak najbardziej godna polecenia bo jest najlepiej zabezpieczona przed korozja
~Thomas7819
Hatchback 1.8 GTi 16V KAT 136KM 100kW
Bardzo solidny, bezawaryjny samochod. Bardzo dobre blachy, zero korozji. Bardzo dobre wyposazenie na tle niemieckiej konkurencji (elektryczne szyby, elektr. szyberdach w 2 pozycjach, wspomaganie, ABS)
3,6
~Adax
Hatchback 1.8 D GLX 60KM 44kW
Mimo niektórych drobnych wad autka muszę ocenić go najwyżej gdyż wiem, że obecnie takich aut już się nie robi. Jeśli obecne auta w tym wieku będą tak dobrze się trzymać to wtedy zmienię ten komentarz (ha ha ha)
~zerqk@jadamspam.p
Hatchback 1.5 KAT 90KM 66kW
Auto stare ale porzadnie wykonane. POza usterkami zwiazanymi z komputerem sterujacym, aparatem zaplonowym i zaworem EGR bardzo niezawodne.Jak na tak male auto b. duzy komfort jazdy. Porzadnie wykonane wnetrze, dobre materialy.Najlepsze ze wszystkich japoncow zabezpieczenie antykorozyjne. Rewelacyjny komfort jazdy jak na auto tych rozmiarow, b. dobre wyciszenie. mODEL Z AUTOMATEM MA JEDNAK JEDNA WADE:WIECEJ PALI!!
3,3
~CeeJay
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Jak dla mnie to autko było super, dopóki się nie zaczęło psuć. Typowe japońce. Jeździsz dopóki coś nie padnie. Auto mam niecały rok i włożyłem w niego bardzo dużo pieniędzy i nerwów. Przydałoby się wspomaganie, bo strasznie ciężko kręcić na postoju. Mały bagażnik, no ale czego człowiek oczekuje od tej klasy samochodów. Ogólnie nie kupiłbym jeszcze raz tego auta. No ale każdy ma inny gust i swoje zdanie.
~karol@dynavox.pl
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
Polecam, super sprawa jesli szukasz wysokiej jakosci auta za rozsadna kase. Colt to praktyczny samochod, z tylu jest dostatecznie duzo miejsca zeby cos przewiezc, a silnik jest na tyle mocny by dostarczyc wrazen ze sportowej jazdy. Tani w utrzymaniu, ekonomiczne spalanie, super wyglad. Czego chciec wiecej.