Mitsubishi Grandis - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Mitsubishi Grandis
Ukryj

Oceny Mitsubishi Grandis

1% gorzej niż w segmencie Vany (4,13)

dodano 30.05.2006 przez

Jesli chodzi o to "cos" miedzy siedzeniami kierowcy i pasazera to projektant i ten ktory to zatwierdzal chyba byli w niedyspozycji.Poza tym ze mozna wstawic dwa napoje reszta jest nie wiadomo do czego, ani tam co polozyc , ani schowac.Miejsce na dlugopis i drobne mozna uzyc jak sie uzyje kleju.W galancie bylo duzo lepsze rozwiazanie.Pozytywny jest natomiast schowek w gornej czesci konsoli.Kierownica i galka zmiany biegow zamiast byc ladna i przyjemna w dotyku wykonana jest ze slabej jakosci skory lub jest wadliwa bo zdarla sie z nich farba.Teraz lepi sie do reki i wyglada jak stara poprzecierana kurtka.Zglosze jako usterka gwarancyjna !

dodano 10.05.2012 przez

Jeżdżę tym autem już rok więc mogę już coś niecoś napisać. Wg mnie jest rewelacyjne. Jest to van - choć przestrzenią ustępujący innym - który właściwości jezdne ma jak usportowione kombi. Idealne dla tatusiów z kilkorgiem dzieci, którzy wciąż czują się młodo i nie chcą poruszać się taczką pt mazda MPV czy chrysler Voyager. Grandis trzyma się drogi jak przyklejony, zbiera się na trasie ostro, świetnie wygląda a przy tym jest bezawaryjny. Jeśli dodam, że przy ponad 2 tonach pali w mieście 15l. gazu, to czego chcieć więcej? Miałem już wiele aut ale to jest ideał. Łączy w sobie tyle dobrych cech, że trudno uwieżyć.

dodano 21.10.2011 przez

Auto o moim zdaniem bardzo fajnej linii. Ciężko znaleźć ładnego vana. Właściwie to baaaardzo duże kombi. Co jest ogromnym plusem. Prowadzi się prawie jak auto osobowe- bo jest nizszy od typowych vanów, a podłoga w środku ogromna.

dodano 04.05.2013 przez

Ogolnie bardzo dobre auto (mimo wysokiego spalania wersji benzynowej), mozna naprawde duzo zapakowac i jechac w dalekie wyprawy - moja najdluzsza to chorwacja 1700 km bez bolu.

dodano 25.03.2009 przez

Świetny samochód rodzinny, szczególnie polecam na długie trasy, pojemny. Gdy podróżuje większa ilość osób przydaje się box - bez strat ekonomicznych i z zadowalającą dynamiką.

dodano 11.03.2006 przez

spoko autko, dopiero kupiłem ! idealny van rodzinny - zapomnijcie o volvo kombi czy innych wynalazkach... za drogie. ten się opłaca.

dodano 28.03.2009 przez

Jestem bardzo zadowolony. Idealny samochód na długie rodzinne podróże, dość dynamiczny, oszczędny, bez problemów przewieziesz 7 osób

dodano 16.11.2009 przez

jechalismy z mezem kupic outlandera i obok stal grandis. Milosc od piwrwszego spojrzenia. auto jest poprostu sliczne i komfortowe.

dodano 07.09.2014 przez

Samochód nie wygląda najgorzej ale ma ukryte wady konstrukcyjne, które niszczą portfel - uszczelka pod głowicą, turbina,...

dodano 10.05.2012 przez

Nietuzinkowy, komfortowy, pakowny, bezpieczny samochodzik.

;