Ocena kierowcy - Mitsubishi L200 I

Silnik 2.5 TD 87KM 64kW
Rok produkcji 1993
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Mitsubishi L200 I 2.5 TD 87KM 64kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : Swoje Przeszedł a wciąż jak nowy. Ogólnie auto jest zajejedwabiste. No i to już jest klasyk. Pozdrawiam
Karoseria : Karoseria może nie tak jak rama
To auto jest do wszystkiego do pracy i na imprezę super się prezetuje Jest wygodny hm nie musi być szybki :)
Silnik ma już trochę przejechane .Ostatnio sprawdzałem ciśnienie ku mojemu zaskoczeniu mechanik powiedział ze trzyma równiutko jak nowy. Poza uszczelnieniem, rozrządem, wymianą filtrów oleju ,oleju nic z nim się nie działo. Może niema za dużo koni ale daje rade.Problemu troszkę jest zimą gdy temperatura spada poniżej 10 stopni nawet go już nie pale,do -10 pali od dotyku.
Skrzynia pracuje bez problemów precyzyjnie. Fajne jest to ze można dokonać zmiany napędu z jednej osi na dwie bez postoju tylko do żółwia wymagane jest zatrzymanie. niestety dość głośno pracuje
Kiedyś usłyszałem że te auta źle siś prowadzi ? Hmm na takich balonach i BMW by tańczyło. Na początku tez miałem z tym problem kwestia przyzwyczajenia. Wspomaganie działa dobrze. Jedno co można uznać jako minus to mały promień skretu
Widoczność doskonała auto przeszklone duże lusterka
Nawiewy pracują dobrze radzą sobie z zapoceniem szyb ale to tez zasługa ogrzewania, które jest perfekcyjne. Zima po odpaleniu i przejechaniu dosłownie 200-300 m z nawiewów leci już letnie powietrze
Kierowca i pasażer jedzie wygodnie z tyłu tez jest sporo miejsca niestety już nie tak wygodnie.Kanapa jest pod kątem prostym bez możliwości regulacji. Ale to przecież nie limuzyna.
Nie jest źle ale mogło by być lepiej jak wspomniałem skrzynia trochę hałasuje a i silnik przy 2500 tez już słychać.
Co do utrzymania to myślałem że będzie gorzej silnik 2,5 ale nie jest źle OC w miarę części nie aż takie drogie i dostępne spalanie w miarę wiec jest oki myśleęże inne auta w kosztach utrzymania klasują się podobnie.
Nie mogę się za bardzo wypowiedzieć . Kupiłem to auto używane wiec ciężko jest to stwierdzić. Powiem ze było warto kupić taki sprzęt.
Nigdy mnie nie zawiodło zawsze dotarł do domu. A czasem wszystko się psuje trzeba dbać i będzie oki
Z tego co słyszałem i z własnego doświadczenie poważną wadą jest rama.Strasznie koroduje. Moją też poważnie nadgryzła rdza. Ale ma już swoje lata.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TD 87KM 64kW [l/100km]

11,0