Oceny Mitsubishi Lancer V

Liczba ocen

Najnowsze oceny Mitsubishi Lancer V

~Hallstatt9
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Zależy kto czego oczekuje od auta do 2tys złotych :) Ja naprawdę nie miałem wygórowanych oczekiwań a Japończycy zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie. Relatywna taniość tych samochodów wynika raczej z ich małej popularności, jednak niezawodność i oryginalność samochodu przekonują by go wybrać. Polecam jako pierwszy samochód ze względu na niskie koszty utrzymania, łatwość prowadzenia i radość z jazdy.
~Adam
Sedan 1.8 GLXi 4x4 97KM 71kW
Bardzo fajny przyjemny samochód bardzo źadko spotykany i to jego plus . Dobre wyposażenie wszystko prawie elektryczne oprócz składania lusterek bardzo fajny welur trochę niski ale jakby mu założyć koła 14 to jest dobrze można śmigać po terenie z tym napędem to każda droga twoja .Jak posiadasz taki samochód to go nie sprzedawaj żeby nie trafił na jakiś szrot czy złom bo szkoda zostało ich już bardzo nie wiele z tym silnikiem i napędem .
~Karol
Hatchback 1.5 12V 90KM 66kW
Napiszę krótko.Auto zajefajne.MA już 20lat!!! dzis wskoczyło mu 350 tyś km.Sprowadziłem go 5 lat temu z Niemiec.Tam serwisowany.W środku jak nowy zadnych przetarć.Wiem jedno,ze auta te nowsze nie pojeżdzą tak długo jak TEN.Silnik żyleta!!!! Pozdrawiam.
~ROBERT i DANUSIA DYL
Hatchback 1.5 12V 90KM 66kW
bardzo fajny i wygodny samochod dla rodziny moja zona uzywa go codziennie i nigdy na niego nie narzeka chcialem kupic jej nowy ale ona mowi ze lepszego chyba nietrafi w ciagu 13-lat ani jednego grosza do niego nie dolozylismy oprucz opon(yokohama) i akumlatora samochod jest wspanialy
~ADEK
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Ogólnie auto uważam ze bardzo udane. Mimo swojego wieku to auto naprawde świetnie sie prezntuje. W dodatku przyspieszenie jest znakomite. Auto świetnie sie prowadzi moze nim jezdzic jedna osoba jak i rodzina NAPRAWDE POLECAM Moj m aprzebieg 221 000 i chodzi niesamowicie
~Lech
Hatchback 1.5 84KM 62kW
Pojaz ekspoloatuje od 9 lat przejechałem 250oookm bez większych kłopotów. Wymieniłem uszczelniacze zaworów po 210000km, teraz zupełnie nie zabiera oleju,oraz naprawiałem ułożyskowania osi wycieraczek, wymieniłem klocki (3razy) i szczęki hamulcowe (1 raz) .Bardzo dobrzę się prowadzi, szczególnie w zakrętach.Sworznie kulowe wahaczy wytrzymują przebieg ok 120000km , łaczniki stabilizatora co 60000km. Ogólnie pojazd b. udany
~baba
Sedan 1.5 12V 90KM 66kW
Mam go tyle lat, ale oprócz 2 wazniejszych usterek, nigdy nie zawiódł.karoseria w stanie bardzo dobrym, nie rdzewiejefaaktyczną wadą jest brak klimatyzacji lub szyber dachu, ale to latem.aaafkt jket garażowany.eżdżę dosc dużo z tym, że na krótkie dystansy, ale na trasaie też spisuje się dobrze, a nawet b. dobrze w porównaniu z innymi, np. nubirą
~Robert
Hatchback 1.5 84KM 62kW
Jestem baaardzo zadowolony. 90 KM to w sam raz. Co roku wymieniam : świece, olej, filtr pow,Jestem fanem tej firmy. Zastanawiam się teraz nad montarzem LPG. Byłem właśnie rozpoznać w warsztacie - 2100zł. Chyba się zdecyduję.Z kalkulatorów wynika że po roku się zwraca !!!
~Mati
Sedan 1.8 GLXi 4x4 97KM 71kW
Auto jak na swoje lata ogólnie bardzo przyjemne w użytkowaniu.
~ryszard
Sedan 1.6 GLi 16V 113KM 83kW