Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Mitsubishi Outlander I - Oceń swoje auto

lista silników Mitsubishi Outlander I

Oceny Mitsubishi Outlander I

5% lepiej niż w segmencie Małe SUVy (4,15)

dodano 03.01.2007 00:10:54 przez

Czytając inne komentarze, jestem zaskoczony niską jakością wnętrza tego samochodu. Poza niezłym zawieszeniem (ale hałaśliwym przy większych nierównościach) i ciekawym wyglądem zewnętrznym nie potrafię w nim znaleźć poważniejszych plusów. Niska jakość montażu wnętrza albo materiałów (poza przyzwoitą skórą) - ciągle coś brzęczy albo trzeszczy - powoduje, że jazda nim nie należy do specjalnie przyjemnych doznań. Niestety jazdy próbne tego nie wykryły - gdybym znał wcześniej te mankamenty nie kupiłbym tego samochodu. Wcześniej jeździłem Carismą, a przed nią Fordem Escortem i pod względem jakości montażu i wykończenia Outlander prezentuje się najgorzej. Obecnie wchodzi nowy model ale biorąc pod uwagę swoje doświadczenia z 2 pojazdami Mitsubishi sądzę, że nie będzie wiele lepszy - chyba nie bez kozery w Japoni niezbyt często spotyka się samochody Mitsubishi.

dodano 06.06.2005 17:49:08 przez

Autko spisuje sie na medal, zgadzam sie z przdmowcami, przydal by sie nieco mocniejszy silniczek, moj outlander zostal wyposazony w motor 2.4l ze zminnymi fazami rozrzadu przez co moc wzrosla do 160km:)) nie jest to typowy wozek SUV a raczej crossover, takie polaczenie rodzinnej limuzyny z autem uterenowionym. Swietnie sobie radzi na drodze bo nie ma chyba bardziej wygodnego auta w tej klasie, a takze nie zaskoczy go jazda po bezdrozach wokol miasta. Wybralem Outlandera sposrod innych aut konkurencji a byly to Ford Escape, Honda CRV, Mazda Tribute, Isusu Rodeo. POzdrawiam wszystkch posiadaczy Mitsubishi

dodano 02.01.2006 22:48:03 przez

Zawsze kupuje auta za podobne pieniadze i muszę powiedziec, że nigdy dota jazda samochodem nie sprawiała mi tyle frajdy. Auto zadkie na naszych drogach i dlatego zwraca uwagę. Uważam że jest ciekawie zaprojektowane bez zbednej przesady i modnych chwilowo rozwiazań. Dobór wyposazenia jest dla mnie idealny - nic dadać nic ujać - choś warto pomyśleć o czujnikach cofania. Wcześniej jeździłem Citroenem C8 (porażka), Toyotą Avensis (bezawaryjna), Oplem Zafirą (funkcjonalna) która ma podobną masę do Outlandera, ale pomimo dodatkowych foteli w bagażniku 2x więcej miejsca niz w Mitshubishi !!!!

dodano 31.01.2005 17:22:32 przez

Auto z charakterem. Nietuzinkowe. Komfort jazdy jak w dobrej limuzynie. Próbowałem w terenie i spisał sie b. dobrze. Rava utknęła na zoranym polu. Outlander przeszedł jak burza. Auto b.mało reklamowane staje się dokryciem dla nabywcy. Samochód mający cos z match-box´a. Dla dużych i małych, dla starszych i młodych ale wyłącznie dla młodych...duchem. Myślałem że jazda to nudna konieczność, aż tu znów znalazłem przyjemność w tym trochę oldtimerowym stylistycznie aucie. Jaka Honda i Toyota są mieszczańsko nudne w swoim wygłądzie!!!!

dodano 11.07.2005 22:43:03 przez

zamontowanie gazu zdecydowanie obniża eksploatację, w terenie wystarczający, na trasie bardzo wygodny, atrakcyjny wygląd, za mały bagażnik, prostota obsługi, dobre wykonanie, brak miejsca na okulary (dla mnie ważne), brak ksenonów, szybko rdzewiejący układ wydechowy, dobre głośniki - polecam wymianę "cykaczy" na inne - koszt 25 zł a robi całą robotę. Myślę, że brakuje reduktora a także trochę mocy poniżej 4 000 obr., ale jest jeszcze 2.4 i 160 koni. Ogólnie jestem bardzo zadowolony - każdemu życzę posiadania takiej bryki.

dodano 04.12.2006 23:04:34 przez

Zdecydowanie nie żałuję, poza wyborem sprzedawcy. Ostrzegam wszystkich przed autoryzowanym mitsubishi auto serwis sikorski spółka jawna w Olsztynie !!!!!!!. Nigdy więcej do tego salonu!!!! Uważajcie, przy zakupie nowego samochodu w listopadzie uzgodniłem z sprzedawcą - pracownikiem, że za darmo będą przełozone opny z letnich na zimowe. A przy dobiorze pojazdu Pan Sikorski zażądał doplaty 100!!! zł. Zapłaciłem pod groźbą, że te 100 zł zapłaci a własnej kieszeni niczego winny pracownik.

dodano 04.07.2012 17:50:20 przez

Można by rzec rodzinno-sportowe auto. Bardzo dobre osiągi (przyspieszanie/dynamika na poszczególnych biegach) + zalety auta o napędzie 4x4. Bardzo bogate wyposażenie (4 poduszki, 2 szyberdachy, skóra z alcantarą, czujniki cofania) a w wersji Alpine Edition radio z DVD i nawigacją + monitor dachowy i zestaw głośników... Dla mnie auto bezkonkurencyjne w swojej klasie. Na chwilę obecną subiektywnie brak następcy na rynku...

dodano 27.01.2006 00:13:58 przez

Auto nietuzinkowe. Charakter, muskularna oryginalność góruje nad funkcjonalnym wyglądem róznych.. CRV-ów czy RAV-ów..... nudnych nieco! Outlander "mówi" chyba trochę o charakterze właściciela. Czyżby obydwaj byli nieco.. "funny"..??? Na pewno z tłumu się wyróżnisz jadąc tym autem. Nowy, zapowiadany Outlander 2007, jest "kluchowaty" w wyglądzie. Wygląd obecnego modelu jest dużo ciekawszy.

dodano 15.12.2004 17:26:42 przez

auto niebanalne, "mały czołg" wyróżniający się z tłumu, budzi żywe uczucia sympatii, chce się nim jechać, a już poprzednio myślałem że jazda to tylko konieczność przemieszczania się. Auto generalnie niezauważone, ale to lepiej, jest się absolutnie zauważalnym w tłumie. Szczególnie lubię stawać obok absolutnie małomiasteczkowo-poprawnej Hondy CRX! Auto ma super harakter

dodano 29.05.2007 21:27:03 przez

ten samochód jest jak Nokia 6310 -po prostu świetnie jęździ -nie robi zdjęć nie mruga, nie brzęczy jak nie zapnę pasa (ale przez to traci jeną gwiazdkę NCAP), nie ma chromowanych elemetów przez co nie wygląda jak odpustowy kogucik, nie zarzuca mnie informacjami, nie ma ESP więc pozwala poszaleć itd. To nie auto dla snoba czy wielbiciela bizantyjskich klimatów

Demonstracyjny Mitsubishi Outlander 2,0 City Style

Demonstracyjny Mitsubishi Outlander 2,0 City Style

Rocznik: 2014. Przebieg: 750 km. Silnik: 2.0 150KM, benzynowy.

Suzuki SX4 4WD Comfort Plus

Suzuki SX4 4WD Comfort Plus

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.6 120KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Mitsubishi Outlander, oglądali także

Dowiedz się więcej o Mitsubishi Outlander

Przeczytaj o Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander 2.0 2WD - bez udawania
Mitsubishi Outlander 2.0 2WD - bez udawania Crossovery i SUV-y sporadycznie zjeżdżają z asfaltu. Większość ich użytkowników akceptuje więc brak napędu na cztery koła. Jeżdżąc z domu do pracy nie potrzebuje też turbodiesla. Marzy jednak o "pseudoterenówce" w przystępnej cenie. Outlander 2.0 2WD próbuje sprostać oczekiwaniom rynku.

Mitsubishi Outlander - zobacz filmy

Mitsubishi Outlander - BEZ CENZURY - Zachar OFF
Mitsubishi Outlander - BEZ CENZURY - Zachar OFF Moje prywatne wrażenia z jazdy Mitsubishi Outlanderem po faceliftingu - plusy, minusy i wycinki, których nie zobaczycie w oficjalnym wydaniu testu.
Mitsubishi Outlander 2.2d aut. 4wd 2013 - wideotest AutoCentrum.pl
Mitsubishi Outlander 2.2d aut. 4wd 2013 - wideotest AutoCentrum.pl Trzecia generacja Outlandera zaszokowała swoim wyglądem, ale to przecież rzecz gustu. Co innego konkrety - np. szybkość, zwrotność czy sprawność w terenie. Japończykom nie udało się jednak stworzyć auta idealnego. W tym teście przyjrzymy się zarówno wadom, jak i zaletom nowego SUVa Mitsubishi.
[HD] Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D 150 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl
[HD] Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D 150 KM, 2014 - test AutoCentrum.pl Co prawda jakiś czas temu testowaliśmy Mitsubishi Outlandera z silnikiem Diesla, ale tym razem postanowiliśmy sprawdzić, co się zmieniło po ostatniej kuracji odświeżającej. Zapraszamy na nasz test!

Mitsubishi Outlander I 86