Ocena kierowcy - Mitsubishi Outlander I

Poznaniak, 19 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 136KM 100kW
Rok produkcji 2004
Mitsubishi Outlander I 2.0 i 16V 136KM 100kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
auto niebanalne, "mały czołg" wyróżniający się z tłumu, budzi żywe uczucia sympatii, chce się nim jechać, a już poprzednio myślałem że jazda to tylko konieczność przemieszczania się. Auto generalnie niezauważone, ale to lepiej, jest się absolutnie zauważalnym w tłumie. Szczególnie lubię stawać obok absolutnie małomiasteczkowo-poprawnej Hondy CRX! Auto ma super harakter
Jeżdżę na 98 oktanach, absolutnie wystarczająca dynamika tego "ciężkiego" przecież auta. Zbyt wcześnie dojeżdżam do skrzyżowania, rwie mi się do przodu. Silnik budzący ZAUFANIE
doskonałe ułożenie lewarka, biegi wchodzą "same", nigdy nie było problemu z wkleszczeniem. Doskonała elestyczność skrzyni.
no tu rewelacja. TYLKO Subaru Forester może się równać. Jazda prawie jak po szynach. Na popczątku bałem się tak ostro wchodzić w zakręty bo bigdy takiego auta , z taką trakcją nie miałem. Ostatnio jeździłem VOLVO, sprzedałem jak miało 4 lata.
tylne zagłowki trochę ograniczają. Ale po Volvo uwieżyłem że nie zapomniałem umiejętności sp[rawnego cofania. Dla mnie BOMBA! Czyję go jak jakiś mały samochód.
wreszcie wsiadam i wysiadam, a nie "gramolę się" tak jak miałem w alfie a potem w Volvo!. Wewnątrz zdumiewająco wygodnie , że z przodu to jasne ale również z tyłu!
Klima - cool. Ogrzewanie - cool. Odparowanie szyb - cool. Podgrzewanie siedzeń - super cool......
zaskakująco dużo miejsca. Znajomy z Grand Cheerooke był zdumiony!! U niego ciaśniej, zwłaszcza dla pasażerów
jak w osobowym. To auto po prostu "cross-over" żaden terenowy (pseudo) nie udaje tak dobrze limuzyny!
bez awarii (odpukać) no trochę dużo pali ale bo ja wiem?? Jak jadę 190 km/h to 14.3 - to dużo? W mieście, przy ostrej jeździe - inaczej nie umiem - to 13.2 na trasie - do 130 km/h ok 11.4 ale jak zupełnie spokojnie (czsem zmuszam się do takiej jazdy) to 8.7 do 9.2l/100km
kupiłem przed promocją, Ci co kupują teraz to tylko powinni dawać ocenę ^ gwiazdek (nie ma takiej).. Zazdroszczę tej promocji. Auto daje w tej cenie prawie "nadjakość"
zupełny brak negatywnych uwag, zatem OK!
OK!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 136KM 100kW [l/100km]