Ocena kierowcy - Mitsubishi Outlander I

Jarosław, 17 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 4WD Turbo 202KM 149kW
Rok produkcji 2006
Mitsubishi Outlander I 2.0 i 16V 4WD Turbo 202KM 149kW 2004-2006 - Oceń swoje auto
Zdecydowanie nie żałuję, poza wyborem sprzedawcy. Ostrzegam wszystkich przed autoryzowanym mitsubishi auto serwis sikorski spółka jawna w Olsztynie !!!!!!!. Nigdy więcej do tego salonu!!!! Uważajcie, przy zakupie nowego samochodu w listopadzie uzgodniłem z sprzedawcą - pracownikiem, że za darmo będą przełozone opny z letnich na zimowe. A przy dobiorze pojazdu Pan Sikorski zażądał doplaty 100!!! zł. Zapłaciłem pod groźbą, że te 100 zł zapłaci a własnej kieszeni niczego winny pracownik.
ocene zacznę od tego, że samochód porównuję z toyotą Avensis 1,8 rok 2003. Jestem zaskoczony cich praca silnika. spodziewałem, że będzie dużo głośniejszy. Na wolnych obrotach mam wrażenie jest cichszy od avensisa. Powyżej 140 km jest cichszy i nie wyje. Przyspieszenia nie da się porównać, sama kontrolowana przyjemność.
bez zarzutu, w avensisie koszmar.
sztynwy, ale przyjemnie, jedynie do czeko muszę sie przyzwyczajic do na poprzecznych nierównosciach trzęsie bardziej, jak avensis. Natmoast nie ma przechyłów na zakrętach a po dzirach to płynie. Na w miarę równej drodze jedzie jak pociąg po szynach.
z tyłu nie jest najleiej ale i nie jest źle. Przód troch słupek zasłania.
Elegancko, bez zbędnych brudzących się bajerów, podoba mi się. Wszystko pod reką. Jedynie radio mogłoby zabudowywane na stałe w miejsce drugiej pólki. Ja tak zrobilem z alpiną i ekranem 6,5.
Nie można porównąc z avensisem - tam najwyzej 4.
Do wielkości samochodu bez zarzutu
Jesli chodzi o śilnik idealnie, troche wiatr przy prędkosciach od 130 km mi przeszkadza (chyba relingi), natomiast w avensisie silnik był głośniejszy od tego wiatru.
spalanie najsłapszy punkt. wiedziałem co kupuję to nie moge narzekać.
Wart ceny, jak się nie będzie psuł.
nowy samochód
nowy samochód