Oceny Mitsubishi Outlander II 3.0 i V6 24V XL 220KM 162kW 2006-2012

Najnowsze oceny Mitsubishi Outlander II 3.0 i V6 24V XL 220KM 162kW 2006-2012

2,8
~igorb@satland.com.pl
SUV 3.0 i V6 24V XL 220KM 162kW
Wystawiłem na tym portalu wiele już opinii gdyż często zmieniam samochody i zawsze staram się obiektywnie ocenić każdy samochód, przykro mi ale muszę ocenić Outlandera źle.Już nigdy w życiu nie kupię Mitsubischi z paru powodów. Samochód jest wykonany z tanich materiałów,po przejechaniu 3000km zaczęły trzeszczeć plastiki, silnik pali jak smok i nie robi wrażenia, fazy rozrządu wogóle nie działają co powoduje brak elastyczności, servis MARGO...
~Carlos
SUV 3.0 i V6 24V XL 220KM 162kW
Silnik pasuje idealnie do tego auta. Odpowiednik 2 razy droższego bmw x3. Idealny do modyfikacji, pomimo tego, że to wersja amerykańska każdy element europejski: manetka, wyświetlacz LED, podgrzewanie foteli (ale bezpieczniejsza budowa foteli) wpina się do systemu, elektronika przyjmuje to bez zarzutu- spróbujcie to zrobić bez mega grzebania w wielu BMW i innych wynalazkach.
3,3
~Piotr
SUV 3.0 i V6 24V XL 220KM 162kW
Auto zostało kupione od autoryzowanego serwisu z działu używanych. Niestety trafił mi się trefny model. Auto samo w sobie bardzo fajne, niestety przygody z nim związane mają wpływ na negatywną ocene. Ale o tym później
~Marcin
SUV 3.0 i V6 24V XL 220KM 162kW
Najwieksze plusy tego auta to mocny elastyczny silnik i szybki 6cio biegowy automat, przy spokojnej jezdzie juz przy 60 km na godzine zapina ostatni bieg. Wygodna pozycja za kierownica spore poczucie bezpieczenstwa nawet przy duzych predkosciach.
~Andrzej
SUV 3.0 i V6 24V XL 220KM 162kW
To jest znakomite auto pod każdym wzgledem, kupiłbym natychmiast kolejne takie same, gdyby mi je ukradziono. No może z jednym wyjątkiem, teraz zapolowałbym na taki model, który ma VIDEO przywieszone pod sufitem - dla dzieci na dłuższą drogę byłoby super, jednak jazda z maluchami daje w kość. Moc auta jest wspaniała, wyprzedzanie to rozkosz, nierówności na drogach - teraz z satysfakcją wjeżdżam w każdą dziurę. Dla mnie IDEAŁ
~1000km
SUV 3.0 i V6 24V XL 220KM 162kW
Najbardziej uniwersalne auto jakie znam. Może zabrać 7osób, może służyć jako auto dostawcze, radzi sobie w terenie ale też a może przede wszystkim na autostradzie. Ile jest takich pojazdów?
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Outlander II 3.0 i V6 24V XL 220KM 162kW
21,1
~alotko@piasta.pl
SUV 3.0 i V6 24V XL 220KM 162kW
Gdy planowałem jego zakup , trochę się obawiałem co do komfortu , właściwości jezdnych , ekonomii . Mam go co prawda dopiero tydzień , ale jestem zachwycony . To doskonały wybór .
~_lukasz_-
~mitasubishi
SUV 3.0 i V6 24V XL 220KM 162kW
Ogólnie jestem zadowolony. Najniższe spalanie jakie udało mi się odnotować to 8.6l/100, co jest pozytywnym zaskoczeniem, bo nie wierzyłem, że uda mi się do takiej wartości zejść. I to jeszcze nie w trasie! Średni wynik to 10.5 l co na tak dużą pojemność również jest miłym zaskoczeniem. Co warte uwagi, samochód jest w wersji ze skrzynią automatyczną, nie wiem czemu nie mogłem wybrać tej opcji przy dodawaniu komentarza. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~ww
super