Oceny Mitsubishi Pajero II

Najnowsze oceny Mitsubishi Pajero II

3,7
~Szatanicki
Standard 3.0 i V6 24V 181KM 133kW
Po 2 latach moge cos powiedzieć, po zakupie powymieniałem co trza było(oleje filtry itp) no i nic.....zadnej awarii , choc auto stare wszystko w nim działa jak w zegarku , Auto solidne jak czołg , proste w budowie , naprawde solidne , w dzisiejszych czasach takiego auta juz nie kupisz , dosc wygodne jak na kredens i obszerne w srodku , przy parkowaniu trza uwazac zeby nie wjechac przypadkiem na dach jakiegoś seicento, spalanie zdecydowanie nie...
~Kuba
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Pajero 2 to takie auto na pograniczu 2 kategorii: całkiem solidny i dzielny samochód terenowy a jednocześnie doskonale prowadzi się po asfalcie. Żaden inny samochód 4x4 którym jeździłem(a było tego trochę) nie łączy tak dobrze tych dwóch mocno przeciwstawnych zalet. Do terenowych wycieczek(bez topienia samochdu po klamki w błocie) Pajero 2 jest wyborem bardzo rozsądnym. Oczywiście są samochody które radzą sobie w terenie lepiej(Patrol,...
3,8
~loocyfer@wp.pl
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Bardzo duza przyjemność z jazdy po terenie - szczególnie błocie .Auto wjedzie chyba wszedzie .Nie wykorzystuje nawet połowy jego mozliwosci. Jako weterynarz "wiejski" dzieki mojemu Pajero dostane sie do kazdego klienta niezaleznie od tego w jakiej pypiduwie mieszka. Kiedys chlopi wyjezdzali po mnie traktorem a osobowke zostawialem na asfalcie.Teraz dojade wszedzie gdzie chce . Oczywiscie osczedzam auto bo czesci niezbyt tanie Chwała za...
~Walerian
Standard 3.5 i V6 24V GLS 194KM 143kW
Swietna relacja ceny zakupu do oferowanego wyposażenia . Cena nowego PAJERO GLS 3.5 w 97" ponad 200000PLN nie była wyssana z japońskiego palca...a obecnie za15000-20000zl .Bezpieczne ,szybkie , komfortowe auto za 1/4 ceny Mercedesa G
~kuń
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Świetny samochód. Auto zaprojektowane żeby jeździć, a nie psuć się i nabijać kabzy serwisom. Tania w eksplatacji terenówka, serwis i ceny części przy obecnych cenach to groszowa sprawa. Jednak masa i prześwit (wysoki środek ciężkości) powodują, że nie jest to auto dla \"baby\". Warto zachować na początku respekt.
~zbyszek7441
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Dobre auto do lasu, w mieście też daje sobie radę. Inni użytkownicy czują respekt gdy chcą wymusić pierwszeństwo na skrzyżowaniu. Trochę karoseria lubi być podatna na \"rudą\". Zwłaszcza nadkola z tyłu i rama za tylnym prawym kołem.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Pajero II
10,8
~Lesnik83
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Samochód przy niewielkich systematycznych wkładach nie do zdarcia.. W terenie jak czołg. Sam zaciągałem ciągnik z przyczepką drewna w lesie bez większych problemów!! Przy podniesieniu zawieszenia i dobrych oponkach terenowych nie straszne mu błota w granicach rozsądku. Użytkuję auto codziennie w lesie w pracy i jestem bardzo zadowolony!
~Bolo
Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW
Jestem w pełni zadowolony z Pajero. Jedyne co bym wolał to ten wyższy piąty bieg i dlatego trochę żałuję że nie kupiłem Pajero Sport, podobno lepiej chodzą na asfalcie, a z kolei na to co potrzebuję w teren (dojazd do posesji) powinien też dać radę.
~chrząszcz_B
Standard 3.0 i V6 GLS 150KM 110kW
To ucieleśnienie auta marzeń :) Od zawsze szukałem czegoś takiego. Człowiek nie zastanawia się czy dojedzie, czy będzie za ślisko, a może pojechać okrężną drogą bo tu tyle dziur :) po prostu wsiadasz i lecisz. Jazda takim autem zawsze odpręża.
~Gołąb
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Bdb auto o seryjnie już bardzo dobrych właściwościach terenowych,co bardzo cieszy.Egzemplarz w bdb stanie zagwarantuje nam bezawaryjną ekspluatację tego auta.Jednak o taki ciężko,a jeśli już,to przeważnie wysoka cena. Przy kupnie przedewszystkim radzę zwrócić uwagę na napędy-czy wszystko działa,czy nie trzeba się szarpać z gałką od zmiany napędów(wszystko ma wchodzić w miarę gładko)-bo to są najbardziej kosztowne elementy