Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Mitsubishi Pajero Pinin - Oceń swoje auto

lista silników Mitsubishi Pajero Pinin

Oceny Mitsubishi Pajero Pinin

Podobnie jak w segmencie Duże SUVy (4,18)

dodano 14.12.2004 21:07:44 przez

Auto proste i dobre.Kto lubi teren ma w nim przyjaciela.Kto szuka ideału proszę kupić wóz za 300.000 euro.Nie jest to "terenówka do teatru" jak Honda CRV lub Toyota RAV4.Sam wygląd mówi że jest to auto sportowo-terenowe i tak się też zachowuje.Wielkim nieporozumieniem jest kupienie Pinina aby zadziwić sąsiadów czy kolegów z pracy.Ci co szukają pełnego komfortu nigdy nie będą jeżdzić przecież w teren. NAJWAŻNIEJSZĄ jednak sprawą jest to że w Pininie jesteś Ty i wóz!!!Tu sprawdzasz co potrafi on i Ty-jak oceniasz sytuację i jak z niej wyjdziesz.Komputery,kamery,czujniki deszczu-może jeszcze automatyczny pilot!!! Pinin zadziwił mnie swoimi możliwościami w terenie i będę go za to bronił.Pozostaje pytanie kupujemy go dla siebie czy....?Zgadzam się z opinią że nie jest to auto w dalekie trasy i optymalne dla 2 osób.

dodano 25.06.2006 10:46:00 przez

Mam go od niedawna. Nie mogę "dogadać" się ze sprzęgłem,lub może skrzynią, albo być może przyzwyczajenia z poprzedniego auta sprawiają, że samochód przy włączaniu kolejnych biegów wyraźnie szarpie. Pedał sprzęgła ma jak na moje przyzwyczajenia zbyt mały zakres w którym sprzęgło jest w pozycji "biorącej". Czy to wada sprzęgła, czy mój brak wprawy okaże się w przyszłości - byle nie po upływie gwarancji.

dodano 03.07.2014 13:57:40 przez

Bardzo zgrabne i fajne autko. Samochód mam już 2 lata i śmiało moge powiedzieć że warto było. Początkowo podchodziłem do Pinina jak pies do jeża ale nie potrzebnie się bałem. Auto jest mega niepozorne i w terenie może zawstydzić niejedną "rasową " terenówkę. Dzięki reduktorowi jazda w terenie jest spokojna i pnin pokonuje rozmaite przeszkody bez wysiłku, bez obawy że spalimy sprzęgło

dodano 11.08.2006 12:46:41 przez

Po przejechaniu 5 tys. km muszę stwierdzić, że moje uwagi co do skrzyni biegów lub sprzęgła, były właściwie uwagami dotyczącymi mnie, a nie samochodu. Wyzbywszy się przyzwyczajeń z jazdy poprzednim autem,nie mam podstaw do żadnych uwag. Tak sprzęgło jak i skrzynia biegów działają precyzyjnie. Autko jest na medal!

dodano 03.04.2003 21:11:44 przez

auto, ktore warte jest swojej ceny. Wyposazenie standardowe w 2 poduszki i komputer pokladowy jest dla kupujacego milym akcentem. Szkoda tylko, ze producent zmusza klienta do zakupu bardzo drogiego firmowego radia (1200zł), Radia innych firm nie integruja sie z komputerem pokladowym.

dodano 31.01.2005 11:39:39 przez

Mimo powyższych uwag oceniam go nieżle.Bardzo dobrze sprawdza się w terenie,ale niezly także na trasie,chyba,ze ktoś jest maniakiem b.szybkiej jazdy.Jest bardzo zwrotny,a jego gabaryty pozwalają na łatwe parkowanie w zatloczonym centrum Warszawy.

dodano 14.08.2003 23:45:15 przez

w tej klasie i cenie dobry zakup, ale wersja niedostepna na razie w Polsce. Dobry w terenie, na szosie niezly - z tym ze krotki i trzeba wlaczac na mokres nawierzchni naped na 4 kola

dodano 03.04.2005 15:15:05 przez

To nie jest auto do pracy( slabe sprzeglo i silnik) ani w teren polecam tym ktorzy jezdza zima w gory , idealne trzymanie sie jezdni, relatywne duze zuzycie paliwa, latwy montaz LPG

dodano 10.07.2014 08:35:25 przez

Całokształt oceniam dobrze. Posiadam Pinina (wersja długa) dopiero od niedawna ale nawet po tak krótkim czasie(niecały rok) daje się zauważyc że jest to bardzo wdzieczne auto.

dodano 24.07.2007 20:53:37 przez

Idealne autko dla dwóch osób, które potrzebują jeździć poza asfaltem. Dobre również do miasta (zwrotne). Niezłe właściwości terenowe. Jedyny minus to mały bagażnik.

Demonstracyjny Infiniti FX30D S Pre

Demonstracyjny Infiniti FX30D S Pre

Rocznik: 2013. Przebieg: 32 200 km. Silnik: 3.0 238KM, diesel.

Ford Focus Trend 1.6 TDCI 115 KM Kombi

Ford Focus Trend 1.6 TDCI 115 KM Kombi

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.6 115KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Mitsubishi Pajero, oglądali także

Dowiedz się więcej o Mitsubishi Pajero

Przeczytaj o Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero - mistrz Dakaru i nie tylko
Mitsubishi Pajero - mistrz Dakaru i nie tylko Często bywa tak, że wielkie czyny, wielkie dzieła, spektakularne osiągnięcia i przedsięwzięcia są niczym innym, jak tylko dziełem przypadku. Nie inaczej było z najsłynniejszym rajdem terenowym świata, kultowym Paryż - Dakar, który de facto, w późniejszej swej edycji nawet nie zahaczał o tytułowe miasta. Pomysł narodził się w głowie francuskiego awanturnika, Thierrego Sabine, który w 1977 roku podczas przemierzania Pustyni Libijskiej podczas rajdu Abidżan - Nicea... zbłądził.

Mitsubishi Pajero Pinin 49

Społeczność Mitsubishi Pajero