Mitsubishi Pajero Pinin - Oceń swoje auto

lista silników Mitsubishi Pajero Pinin
Benzynowe Benzynowe
Ukryj

Oceny Mitsubishi Pajero Pinin

Podobnie jak w segmencie Duże SUVy (4,18)

dodano 14.12.2004 przez

Auto proste i dobre.Kto lubi teren ma w nim przyjaciela.Kto szuka ideału proszę kupić wóz za 300.000 euro.Nie jest to "terenówka do teatru" jak Honda CRV lub Toyota RAV4.Sam wygląd mówi że jest to auto sportowo-terenowe i tak się też zachowuje.Wielkim nieporozumieniem jest kupienie Pinina aby zadziwić sąsiadów czy kolegów z pracy.Ci co szukają pełnego komfortu nigdy nie będą jeżdzić przecież w teren. NAJWAŻNIEJSZĄ jednak sprawą jest to że w Pininie jesteś Ty i wóz!!!Tu sprawdzasz co potrafi on i Ty-jak oceniasz sytuację i jak z niej wyjdziesz.Komputery,kamery,czujniki deszczu-może jeszcze automatyczny pilot!!! Pinin zadziwił mnie swoimi możliwościami w terenie i będę go za to bronił.Pozostaje pytanie kupujemy go dla siebie czy....?Zgadzam się z opinią że nie jest to auto w dalekie trasy i optymalne dla 2 osób.

dodano 25.06.2006 przez

Mam go od niedawna. Nie mogę "dogadać" się ze sprzęgłem,lub może skrzynią, albo być może przyzwyczajenia z poprzedniego auta sprawiają, że samochód przy włączaniu kolejnych biegów wyraźnie szarpie. Pedał sprzęgła ma jak na moje przyzwyczajenia zbyt mały zakres w którym sprzęgło jest w pozycji "biorącej". Czy to wada sprzęgła, czy mój brak wprawy okaże się w przyszłości - byle nie po upływie gwarancji.

dodano 03.07.2014 przez

Bardzo zgrabne i fajne autko. Samochód mam już 2 lata i śmiało moge powiedzieć że warto było. Początkowo podchodziłem do Pinina jak pies do jeża ale nie potrzebnie się bałem. Auto jest mega niepozorne i w terenie może zawstydzić niejedną "rasową " terenówkę. Dzięki reduktorowi jazda w terenie jest spokojna i pnin pokonuje rozmaite przeszkody bez wysiłku, bez obawy że spalimy sprzęgło

dodano 11.08.2006 przez

Po przejechaniu 5 tys. km muszę stwierdzić, że moje uwagi co do skrzyni biegów lub sprzęgła, były właściwie uwagami dotyczącymi mnie, a nie samochodu. Wyzbywszy się przyzwyczajeń z jazdy poprzednim autem,nie mam podstaw do żadnych uwag. Tak sprzęgło jak i skrzynia biegów działają precyzyjnie. Autko jest na medal!

dodano 03.04.2003 przez

auto, ktore warte jest swojej ceny. Wyposazenie standardowe w 2 poduszki i komputer pokladowy jest dla kupujacego milym akcentem. Szkoda tylko, ze producent zmusza klienta do zakupu bardzo drogiego firmowego radia (1200zł), Radia innych firm nie integruja sie z komputerem pokladowym.

dodano 31.01.2005 przez

Mimo powyższych uwag oceniam go nieżle.Bardzo dobrze sprawdza się w terenie,ale niezly także na trasie,chyba,ze ktoś jest maniakiem b.szybkiej jazdy.Jest bardzo zwrotny,a jego gabaryty pozwalają na łatwe parkowanie w zatloczonym centrum Warszawy.

dodano 23.01.2015 przez

Nie oczekiwałem niczego poza przyzwoitym komfortem i bezproblemową trakcją w zimie - dostałem to! Spalanie - niestety - duże, ale to SUV, nie nowy, jeszcze z automatem, więc nie spodziewałem się cudów...

dodano 14.08.2003 przez

w tej klasie i cenie dobry zakup, ale wersja niedostepna na razie w Polsce. Dobry w terenie, na szosie niezly - z tym ze krotki i trzeba wlaczac na mokres nawierzchni naped na 4 kola

dodano 03.04.2005 przez

To nie jest auto do pracy( slabe sprzeglo i silnik) ani w teren polecam tym ktorzy jezdza zima w gory , idealne trzymanie sie jezdni, relatywne duze zuzycie paliwa, latwy montaz LPG

dodano 10.07.2014 przez

Całokształt oceniam dobrze. Posiadam Pinina (wersja długa) dopiero od niedawna ale nawet po tak krótkim czasie(niecały rok) daje się zauważyc że jest to bardzo wdzieczne auto.