Ocena kierowcy - Mitsubishi Space Star (1998)

sed1@poczta.fm, 16 lat temu
Silnik 1.3 16V 82KM 60kW
Rok produkcji 2000
Mitsubishi Space Star (1998) 1.3 16V 82KM 60kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Samochód ma dwie mocne strony:pierwsza to silnik, ktory po przejechaniu 150 tys pracuje jak nowy, na wolnych obrotach jest niesłyszalny i ogólna przestrzeń. Nieduży gabarytowo ale przestrzenny. Na poczatek zepsuł się spryskiwacz tylnej szyby. Nastepnie zaczęły się blokować tylne hamulce. W serwisie oczywiście nie umieli sobie z tym poradzić.Podobno trzeba przeszlifować cylinderki, ale ja się na takie rzeczy nie piszę. Następnie zarwał mi się fotel kierowcy. Ważę niecałe 90 kg. Widocznie projektowany jest tylko dla japończyków. Kolejny mankament to zwarcie instalacji elektrycznej. W ciągu 48 h akumulator był rozładowany do zera. Po 6 latach klapa bagażnika zaczęła korodować. Tapicerka jest beznadziejna.Szybko się brudzi. Zepsuła się stacyjka. Nie można było wyjąć kluczyka. Przekręciłem na siłę. coś chrupnęło ale kluczyk już można było swobodnie wyjąć. Zapaliła się kontrolka płynu spryskiwacza, chociaż go nie brakowało. Japończycy sknocili super samochodzik. Sądzę, że gdyby był produkowany w Japonii a nie przez napływowych holendrów na haju , to wszystko by było ok. Moi znajomi , którzy mają Space Stara lub Carismę też narzekają. Zdecydowanie odradzam kupna tego samochodu.
1300 to trovhę mało dla tego samochodu
szybko zużuwają się plastikowe prowadnice
bez zarzutu
zbyt szeroki tylni słupek zasłania widoczność. zauważyłem kilka MSS uszkodzonych z tyłu po stronie kierowcy
dla mnie ok
dmuchawa mało wydajna przednią szybę osusza tylko na środku
na samochód tej klasy super
jest ok
żaden samochód nie jeździ na wodę
jeśli się trafi dobry egzemplarz to można zapłacić pewną kwotę pieniędzy
co pewien czas nowa niespodzianka
układ hamulcowy jest beznadziejny

Mitsubishi Space Star (1998) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Mitsubishi Space Star (1998)