Oceny Nissan Cherry III

Oceny Nissan Cherry III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Cherry III

~tomicherry@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Jezdzilem wieloma samochodami, niema tak wspanialego samochodu jak wisienka. Jest ze mna 8 lat i nigdy mnie nie zawiodl. Naprawde mozna zakochac sie w tym autku. Jak na 19 letni samochod to naprawde rewelka. Zapraszam na galerie mojego samochodu. www.nissancherry.friko.pl
~iron.lew@interia.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Autko sprawuje się bnez zarzutu , jeszcze nigdy mnie nie zawiodło , mogę nim jechać na koniec świata :) Koszty eksploatacji na poziomie Poloneza, to chyba jedyny tak tani japończyk, nie ma kłopotów z częściami mechanicznymi nie co gorzej jest z blachurką... to ze względu na wiek :)
~rafal000rafal@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 D 54KM 40kW
Jestem z tego autka naprawdę zadowolony. Nie zamierzam go sprzedać, tym bardziej, że jego cena rynkowa jest bardzo niska i nijak ma się do jego wartości użytkowej. Nie mazmienił bym go na malucha ani zadnego fiata czy daewoo.
~Tkaczyk
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Super auto moje następne będzie rowniesz nissan X Trail
~katkap@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 D 54KM 40kW
Jestem bardzo zadowolona z mojego autka. mam do tego auta olbrzymi sentyment i na pewno go nie sprzedam. Doczeka u mnie swoich sądnych dni! I dobrze! :)
2,2
~oldtimer
~Piotr D
~Patryk Sylwestrzak
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Przez moja ciężka noge zepsuł mi się tylko przegub!!!!!!!! (Bezawaryjność (poważne usterki))
~PETO
Hatchback 1.3 60KM 44kW
cichytki, stary silniczek i matutko źre gazu i oleju (Silnik)
3,5
~dj_faza