Oceny Nissan Juke I SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW 2010-2014

Nissan Juke I SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW 2010-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Juke I SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW 2010-2014

~Andrzej P
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Hmm... To moja druga ocena tego auta, po 4 latach... autko fajne dla 1-2 osób, więcej nie sprawdzałem. doskonały silnik, dający komfort w mieście i na trasie, oraz własności jezdne dają u mnie 5. Kończy mi się leasing na to jakże fajne autko i powiem tak: kupiłbym takie następne, ale na dzień dzisiejszy decyzja jest taka: Juke zostaje u mnie i kupuję 370Z ;)
~klmi
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Bardzo fajne autko dlla singla lub pary. Mniejszy pies tez znajdzie miejsce :) Po 70 tys. bez zadnych uwag technicznych. Czasami problem to tylko dosc maly bak paliwa (nigdy nie udalo mi sie zatankowac za wiecej niz 200 pln a samochod pali srednio 9l wiec zasieg niezbyt duzy).
~Andrzej P.
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Fajne autko, jak go zobaczyłem na początku na zdjęciach, to wydawał się totalnym brzydactwem, ale jak go zobaczyłem i wsiadłem do niego, to moja ocena odwróciła się o 180 stopni, fajne autko, i fajnie jeżdżące, no i ten design, nie każdemu się podoba, ale o gustach się nie dyskutuje. Dość mały jest też bagażnik, ale przecież rzadko jest okazja zapakować do pełna.
~Daro
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Zdarzają się drobne usterki, które jednak nie zniechęcają. Silnik rekompensuje wszystkie niedogodności.
~atnmario
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego auta, poniewaz jest inne niz wszystkie. Nissan odwalił kawał dobrej roboty!
~Kuba
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Świetne auto dla osoby dynamicznej, chcącej się wyróżniać Nie podoba mi się tylko jakość plastików we wnętrzu, typowo azjatycko - twardo.
~MM
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
troche drogawy, jak na w sumie małe auto, ale płaci sie za design i ten kozacki silnik. Poza tym pare fajnych bajerów: wybór trybów jazdy, USB do IPoda, Bluetooth do telefonu... miło jest bardzo :)
~jacek g
3,7
~de
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej, w szczególnosci gdy mówimy o widoku przez tylnią szybę (Widoczność)
4,1
~Marek Slupsk
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
na trasie 9,6 w miescie 9,9 na ustawieniu normal i sport duzo wiecej niz na eco ceny przegladow wysokie (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Nissan Juke I SUV