Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Nissan Note I - Oceń swoje auto

lista nadwozi Nissan Note I

lista silników Nissan Note I

Oceny Nissan Note I

5% lepiej niż w segmencie Mikrovany (3,98)

dodano 07.11.2011 19:23:07 przez

Posiadam to autko od nowosci,wcześniej jezdzilem tez nowym Lanosem,Nowym Yarisem z 2006 roku,Oplem Fronterą Sport 2,wiec moge porownac :-) wiec autko kupilem w 2010 roku nowe, ma klime i elektryke zrobilem od nowosci 43000 km i (odpukac) wymienilem tylko olej 2 razy i plyn hamulcowy,wiecej nic nie robilem,hamulce zuzyte dopiero w polowie,nic nie piszczy nic nie trzeszczy wszystko jak w najlepszym pozadku,moze te starsze wersje mialy jakies problemy ale ten po liftingu nie stwarza zadnych!Silnik pracuje rowno w kazdych warunkach i w zimie i latem,na wysokich obrotach daje znac ze jest ale do 3000 to nie slychac go w ogole:-) po drobnych zabiegach "chirurgicznych" zwiekszylem moc z 88 KM do 95 KM i jest OK,do jazdy turystycznej (do takiej zostal wyprodukowany ) jest wystarczajaco.W srodku jest duzo miejsca-jest dlugi , duzo miejsca na nogi i z przodu i z tylu,ma przesuwana kanape i dosc duzy bagaznik dzieki swojemu ksztaltowi "Kombi",zawieszenie jest w sam raz nie za sztywne ,nie za twarde.Fajne mocne glosniki i radio z mp3- super zwieksza glosnosc przy zwiekszeniu predkosci a przy zmiejszeniu to samo przycisza:-).Klima dobrze sie sprawuje - bylismy na krymie pare razy upaly byly do 40stopni ,samochud jest czarny ale dala rade...W zimie tez nie narzekam nagrzewa sie blyskawicznie( tak jak pisalem po zabiegach),ze spalaniem jest roznie - zalezy od nogi,jak sie jezdzi agresywnie to i 10 litrow moze spalic przy jedzie "przepisowej" 6 litrow.Plastiki deski rozdzielczej mogly by byc bardziej ciekawsze na ale coz...Jak najbardziej Polecam to autko- jest jak najbardziej wporzadku,jest japonczykiem mam nadziej ze nie zawiedzie!!!!!

dodano 27.09.2010 00:28:43 przez

Mam to auto 8 miesięcy. Przez ten czas zdążyłem przejechać 11 tyś km i jestem bardzo zadowolony. Odpukać nic złego z autem sie nie dzieje. Jest bardzo praktyczne i funkcjonalne przez całą masę zastosowanych udogodnień (duży klimatyzowany schowek, schowek pod siedzeniem pasażera, 2 podłokietniki i inne. Zanim go kupiłem długo się zastanawiałem i rozważałem (oglądałem) raczej małe autka niemieckie - corse, polo, fabie, ibize tak do max 30 tyś. Nota zasugerowała mi żona - że widziała takie fajne autko. Na początku podszedłem do tego sceptycznie. Ale po przeczytaniu o nim opinij i zobaczeniu na żywo przekonałem się do niego w 300%. Jest to nietuzinkowe, wyróżniające się z tłumu, bogato wyposażone, duże w środku, ekonomiczne, o bardzo dużej ilości podręcznych schowków i innych praktycznych rozwiązań auto- czego wymienionej powyżej przeze mnie konkurencji brakuje. Według mnie note jest świetnym samochodem któremu konkurencja nie dorasta do pięt pod względem funkcjonalności i wyposażenia - ale to trzeba na żywo zobaczyć, wypróbować - tak jak ja. Np pokażcie mi polo, corsę ibize czy fabię z: 2 podłokietnikami, schowkiem klimatyzowanym który pomieści butelkę 1,5 litra, sterowaniem radia w kierownicy, przesuwaną tylną kanapą i taką ileścią miejsca w środku jaką oferuje note.

dodano 17.07.2013 20:16:31 przez

Note po kilku tysiącach km oczywiście pracuje jeszcze na zaufanie, ale już teraz mogę z przekonaniem powiedzieć, że jestem generalnie zadowolony. Jedyne co nie do końca satysfakcjonuje, to przeciętna dynamika. Silnik 1.4 88KM jest chyba za słabą jednostką. Ale nie mam zacięcia sportowego, więc niech już będzie jak jest. Nie jestem też zachwycony zużyciem paliwa. Co prawda jadąc za miastem ok. 100/h spala niewiele ponad 5 litrów,ale w mieście ma apetyt sięgający 8 litrów. Na tym polu nissan nie zrobił wielkiego postępu. Moje poprzednie auto z 1994 roku nissan sunny kombi zużywał tylko niecały litr mniej. A był to silnik 1.6 No cóż, za tę cenę wart był jednak zakupu. Jest większy, niż auta konkurencyjne. Rocznik auta to 2012.

dodano 20.05.2009 23:05:31 przez

NOTE jest moim 11 samochodem po niemieckich, francuskich a nawet koreańskim, kupionym z rozsądku, po bardzo długiej analizie zarówno samego auta jak i samochodów konkurencji. Z tytułu posiadania już Toyoty Yaris w latach 1999-2003, oraz Hondy Jazz 2003-2007, nie miałem innej rozsądnej alternatywy. Połączenie samochodu miejskiego z małą ciężarówką, mikrovana z limuzyną nie jest proste, ale przyznać trzeba uczciwie, że Nissanowi się udało. Pomijam tu wszystkie względy subiektywnego podobania się tego czy innego kawałka samochodu. Oceniam go kompleksowo i wszystkim, którzy szukają uniwersalności , niezawodności, poczucia bezpieczeństwa i chęci lekkiego wyróżnienia się w gąszczu innych pojazdów - POLECAM.

dodano 21.01.2007 15:34:22 przez

Kupiłem najbogatrszą możliwą wersje. Przesiadłem się z Renault Megane. To zupełnie różne od siebie auta. Trzeba było trochę czasu, aby się przestawić. Inna też jest klasa tych aut. Niby spadek o klase w dół. NIEZAUWAŻALNY! Raczej ma się inne oczucia. Jestem usatysfakcjonowany. Jeżdże nie tylko z potrzeby, ale i dla przyjemności. Auto ma dziwne kształty. Szczerze: nie podobają mi się (kwestia gustu). Ma jednak wiele walorów użytkowych. Dobry silnik Renault. Oby był niezawodny. Wcześniejsze auto Renault jeśli chodzi o silnik mnie nie zawiodło. Kupiłem Nissan ze względu na funkcjonalne i moim zdaniem bardzo ładne "klasyczne" wnętrze. Wnętrzem się ciesze. Mam nadzieję, że niezawodnością również będę mógł.

dodano 05.02.2012 20:17:09 przez

całokształt uważam że super z wyjątkiem wyciszenia. (szum opon). to moje 7 auto (5 benzyniaków,2 diesle) i jestem zadowolony, jeżdżę w 95% tylko po mieście a tu się sprawdza super,szukałem czegoś innego, nie oklepanego jak golf itp. oglądałem od fabii do superba, wszystkie bite i kręcone silniki, jedyny samochód w oryginale, serwisowany i potwierdzony przebieg w salonie, kupiony w Polsce, dlatego go kupiłem, nie zależy mi na szpanie, fajne autko za rozsądne pieniądze choć wizualnie nie podoba mi się za bardzo. ale coś kosztem czegoś.zresztą nie przywiązuje się do samochodów, za jakiś czas kupie kolejny tylko myślę że coś większego np minivana (note jest mikrovanem). ogólnie polecam.

dodano 14.01.2010 22:18:08 przez

Uważam, że to samochód godny polecenia każdemu, pomysłowy stosunkowo tani. W segmencie małych aczkolwiek wnętrze sporego kompaktu. Wyposarzenie również bardziej z segmentu aut kompaktowych szkoda, że nie ma ESP - jest tylko w najdroższej wersji. Jeżdzi się nim świetnie w zimie szybko się grzeje widoczność intuicyjność i ciekawe rozwiązania które są naprawde przydatne. Żona mówi że to najładniejsze auto - stara wersja jej się wogóle nie podobała teraz ma sympatyczny pyszczek. Samochód wysoki więc zapinanie dziecka w foteliku to przyjemność w porównaniu z niskim autami. Spalanie małe. Idealne do 4 osób. Gorąco polecam każdemu.

dodano 12.08.2006 10:50:23 przez

Kupiłem Nissana NOTE po dojrzałym namyśle.Wybrałem wersję Tekna, inteligentny kluczyk, automatyczna klimatyzacja, doskonałe radio+zmieniarka płyt kompaktowych /6/ dają mi poczucie satysfakcji.Jest to mój siódmy, nowy samochód, ale przyznam się, że teraz od nowa jestem zafascynowany jazdą.Z dodatkowym wyposażeniem zapłaciłem ponad 70000PLN, ale mówiąc uczciwie, teraz nie zamienił bym się na auto o wartości o wiele wyższej.Jestem po prostu bardzo zadowolony.Mam 66 lat , lubię jeżdzić szybko, przeważnie sam.Ten samochód daje mi poczucie wolności i swobody.

dodano 15.05.2014 15:26:40 przez

Niezawodny, oszczędny, pojemny i bardzo praktyczny. Z silnikiem 1.6 także zaskakująco dynamiczny. Drobne wady nie wynikają z jakości wykonania tylko z samej koncepcji "samochodu do wszystkiego". Dla małych rodzin (1 - 2 dzieci) jeżdżacych głównie w mieście/pod miastem, rzadziej jakieś dłuższe trasy samochód IDEALNY. Ze względu na wysokość i pozycję za kierownicą na pewno świetny wybór dla niższych wzrostem i dla Pań. Osobom, które lubią się rozsiąść w fotelu i "popłynąć" po szosie w długą trasę raczej nie przypadnie do gustu.

dodano 29.01.2013 09:16:43 przez

Autko dla niektorych nie najpiekniejsze ale jak dla nas jest super. uwielbiam go ja i uwielbia go zona. Jest wyjatkowe z wygladu rzadko sie psuje komfortowo moze nim podrozowac do 4 osob a troche mniej komfortowo 5. Jak na rozmiar z zewnatrz ma ogrom miejsca w srodku chyba ze ktos ma jakies przerosniete wymagania od tej klasy autka. Prowadzi sie bardzo sympatycznie i przyjemnie. Oswietlenie i widocznosc auta jest bezbledne i to bez zadnych niepotrzebnych ksenonow. Dla mnie to autko jestjednym z najlepiej zaprojektowanych aut w historii.

Demonstracyjny Nissan Note 1.2 DIG-S 98KM Sport

Demonstracyjny Nissan Note 1.2 DIG-S 98KM Sport

Rocznik: 2014. Przebieg: 7 600 km. Silnik: 1.2 98KM, benzynowy.

Demonstracyjny Nissan Note ACENTA + Sport + IT + Auto Pack + I-Key 98KM

Demonstracyjny Nissan Note ACENTA + Sport + IT + Auto Pack + I-Key 98KM

Rocznik: 2014. Przebieg: 660 km. Silnik: 1.2 98KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Nissan Note, oglądali także

Dowiedz się więcej o Nissan Note

Przeczytaj o Nissan Note

Nissan Note - władca przestrzeni
Nissan Note - władca przestrzeni Na podbój rynku rusza nowy Nissan Note. Samochód wygląda dużo ciekawiej od poprzednika, a pod niewielką karoserią kryje zaskakująco przestronne wnętrze. Podstawową wersję wyceniono na 43 990 zł.

Nissan Note I 243