Ocena kierowcy - Nissan Patrol I Long

drygal1977, 13 lat temu
Silnik 3.2 TD 110KM 81kW
Rok produkcji 1986
Nissan Patrol I Long 3.2 TD 110KM 81kW 1983-1988 - Oceń swoje auto
Silnik : Zadziwiająco elastyczny - 5 bieg od 40 km/h. Kiedyś przez pomyłkę udało mi się ruszyć z 5 biegu bez żadnych problemów i szarpania
jak szukasz woła roboczego i nie przeszkadza Ci promień skrętu ok. 14 metrów to wybór może być tylko jeden...
jak na resory i masę własną ok. 2500 kg to bardzo dobrze biorąc poprawkę że to samochód terenowy a nie bulwarówka
do przodu i na boki super a do tyłu trzeba się przyzwyczaić
wciąż nie mogę się przyzwyczaić do włącznika tylnej wycieraczki w okolicy lewarka hamulca ręcznego poza tym w porządku
jak na 24 lata to nie ma co narzekać
mam 180 cm wzrostu i za kierownicą nie narzekam podobnie jak moja rodzina
3,2 litra, 24 lata, opony MT - przy 100 km/h przestaję rozmawiać bo nie ma to sensu, do 80 km/h bez problemu
chciałbym spotkać tych łgarzy którym wystarcza 10 litrów lub mniej na setkę - może na lawecie
niedrogi w zakupie ale dużo egzemplarzy zajechanych. jak się wie jak jeździć prawdziwą terenówką to nie do zdarcia
zero elektroniki, elektryki - nie ma się co psuć - tylko bezpiecznik od radia muszę wymieniać średnio raz w miesiącu
musiałem wymienić rozrusznik zaraz po zakupie (a nie by tani i ciężko było dostać) a teraz odpukać nic
Nissan Patrol I Long