Ocena kierowcy - Nissan Qashqai I Crossover

qashqai:), 17 lat temu
Silnik 1.5 dCi 106KM 78kW
Rok produkcji 2007
Nissan Qashqai I Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW 2007-2011 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : ten miejski samochodzik potrafi całkiem sporo w terenie a przy tym nie cierpi na tym kierowca.
Jak na takie autko- doskonale. Jeżdżę i jeździłem mocniejszymi dieslami w wyższej klasie ale starałem się ocenic to autko z dystansu i wg. tego czego się po nim mogłem spodziewać. Wg. mnie to naprawdę dobry wybór. Świetny na nasze drogi, ekonomiczny,przyjemny w prowadzeniu, dość pojemny.Aha - z drobiazgów-Bluetooth w standardzie - gratulacje dla producenta
Jak na tą masę i stosunkowo nieduży litraż bardzo przyzwoicie. Cichy, ładnie pracuje, dość dynamiczny.
Bardzo dobra. Jedyne co mnie czasem drażni to "6" która nie zawsze od razu wskakuje.Może się "dociera":) No i trzeba się przyzwyczaić do częstszej zmiany biegów.Tu z "6" można już spokojnie korzystać powyżej 100 km/h
Jestem zadowolony. Spodziewałem się czegoś trochę gorszgo ale trzyma się doskonale jak na takie autko. Co ciekawe gdy wziąłem go w "teren" byłem bardzo przyjemnie zaskoczony jego zachowaniem. Tym bardziej że mam wersję z napędem na 2 kółka
Jak dla mnie ok. Z tyłu mam czujniki ale i tak manewry wychodzą bezproblemowo. W czasie normalnej jazdy można docenić jego wysokość
Jest ok. Kwestia przyzwyczajenia co do rozmieszczenia przycisków np. na kierownicy. Trochę głupie rozwiązanie z przyciskami do sterowania szybami. Wg. mnie są stanowczo za bardzo odsunięte do tyłu. Jak bym nie usiadł, za każdym razem muszę cofać rękę żeby je znaleźć.
Jak na razie wszystko ok. Chociaż rzeczywiście nissan mógł pomyśleć o nawiewie dla pasażerów z tyłu
Sporo miejsca, siedzenia wygodne. Wygląda na to że z tyłu troche gorzej(wg. mnie za mało pochylone) ale cóż, ja tam nie siadam..
ok
jak na razie 6.5. Sporo jak na warunki w których jeździłem i porównując z danymi producenta(6.2l/100km miasto)ale raz że silnik jest nowiutki, z każdym sam. chyba tak miałem a dwa że go nie oszczędzałem w tym okresie.
Jak powyżej+cena +powiedzmy że "japońska" jakość= myślę że to bardzo udane połączenie. W sumie dlatego też go i wybrałem
za młody(denerwuje tylko skacząca półka z tyłu)
za młody

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 106KM 78kW [l/100km]