Oceny Nissan Qashqai I Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW 2007-2011

Nissan Qashqai I Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW 2007-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Qashqai I Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW 2007-2011

~ogi
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Autem jeżdzę od 4 miesięcy, mam wersje TEKNA 2.0 diesel 4x4, zrobiłem do tej pory ok 5 tyś km. Auto kupiłem od pierwszego właściciela ktory kupił auto w salonie PL. Przed tym autem jeździłęm na przemian sorento 2,5crdi i Alhambrą 4x4 1,9tdi. - te auta tez polecam, zależy kto co potrzebuje, jednak ja chciałem teraz dynamiczniejsze wiec QQ jest o niebo lepszy, Przyjemność z jazy SUPER, ta dynamika, niskie spalanie i wypady z rodziną 4os extra....
~Jan Kowalski
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Doskonałe (ale kiepsko wykonane) auto na polskie drogi. Bardzo wszechstronne, miasto, lekki teren, dobra dynamika, ekonomiczne. Niestety po aliansie Nissana z Renault'em za dużo w nim że się tak wyrażę "legendarnej francuskiej jakości wykonania". Psuły mi się rzeczy jakie nie powinny. Bez notesu już ich nie wymienię dość powiedzieć że mam nowy silnik i skrzynię biegów (!) a pod tylną klapą mam już na spawach ogniska rdzy. Trochę...
~Paweł
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Mam auto w najbogaszej wersji (tekna,2.0 dci 4x4),Kilka drobnych uwag to cięzko działajacy pedał sprzęgła,brak samoćiemniającego się lusterka wewnętrznego,nienajleprza jakość skóry ,którą obrzyto kierownicę.za nisko umieszczony ekran radia/nawigacji i przełączniki klimatyzacji.Na pochwałę zasługuje natomiast zestrojenie zawieszenia,dobry motor,dobre hamulce(może poza faktem,że auto nurkuje przy mocniejszym hamowaniu)dobre materiały...
~bobi
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
ladne auto, dobrze sie prezentuje, malo pali, czesci są smiesznie tanie. na Plus łancuch rozrzadu. dach Panoramiczny bajka. silnik 2.0 robi naprawdę wrażenie i zaskakuje dynamiką. Warto kupic dobry egzemplarz, przebieg auto znosi bardzo dobrze. lanchuch rozrządu ok, nawet przy przebiegu 290 tys jaki posiadam. czesci są tanie, tj. zawieszenie, filtry, klocki , tarcze.
~Tomaszewski
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Auto bardzo przyjemne. Z przodu sporo miejsca i bardzo dobra widoczność. Auto bardzo skrętne. Lusterka duże i baaardzo pomocne. Jedyny minus to malutki bagażnik. Silnik sprawuje się beż zarzutu (przy regularnych przeglądach, wymianach oleju, itp). Generalnie polecam.
~jk
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
bardzo wygodny na polskie drogi. Wszędzie czytam, ze na miasto - i racja, nie straszne sa wysokie krawężniki, ale poza miastem na wiejskich dziurawych dróżkach równiez świetnie sobie daje rade. W srodku cicho i spokojnie, nie trzeba sie martwic odbieraniem telefonu dzieki temu, że jest bluetooth, wygodne siedzenia, super
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai I Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
7,7
~Amigo
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Samochód wybierałem bardzo starannie i według swoich potrzeb - QQ spełnia wszystkie moje wymagania. Nie rozumiem ludzi, którzy kupili to auto i teraz biadolą, że za mały bagażnik, że drogi i że wykończenie im się nie podoba - trzeba było myśleć o tym przed zakupem. Dla takich malkontentów polecam skodę octavię kombi! Rewelacja! ;-)
~Wojtek
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Idealny :) Świetnie trzyma się drogi, nie wypada :) sporo systemów zabezpieczających, grube drzwi i blachy, system nagłośnienia itd...idealnie! Wyjątkowo zwinny, skrętny, wcisnę się nim wszędzie :) Szybciutko można uciec nim ze skrzyżowania, szybko się rozpędza, hamulce super! Po prostu polecam!
~anddy
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
w zasadzie 4,5. Bardzo ciekawy samochód. Ładny i uniwersalny. Wystarczajaco szybki, wystarczajaco rodzinny i wystarczajaco "terenowy". Tak pomyślane auto oczywiscie w żadnej kategorii nie będzie najlepsze
3,7
~oko
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
źle rozwiązana tylna półka nad bagażnikiem drgania i stuki na nierównościach,podobnie tylna kanapa!,wysuwa sie podłokietnik!. tylna oś podskakuje.Słaby komputer archaiczny słabo widoczny!.bardzo słabej jakości radio i głośniki.
Nissan Qashqai I Crossover